Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Młodzi piłkarze z Grójca z rocznika 2007 w finale wojewódzkim edycji Turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

21 kwietnia 2015; 09:37

Grojec24.net

0 komentarzy

Po wygraniu eliminacji powiatu grójeckiego, które odbyły się w grudniu 2014r. w Błędowie, piłkarze z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 zakwalifikowali się do finału województwa mazowieckiego XV Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Finał ten dla grup w kategorii wiekowej U-8 odbył się 17 kwietnia w miejscowości Miętne, powiat Garwolin.

News will be here

Pierwszy mecz nasi piłkarze rozegrali z drużyną z Komorowa. Debiutujący w dużym turnieju chłopcy z Grójca ulegli bardzo dobrze grającej drużynie z Komorowa 0:6.

Po porażce z Komorowem drużyna z Grójca zmobilizowała się i wygrała piłkarzami z Żelechowa 3:1. Najbardziej emocjonujący mecz, nasi piłkarze rozegrali z drużyną Juniora Radom. Po zaciętym pojedynku  spotkanie zakończyło się wynikiem 1:3.

Po tym spotkaniu reprezentanci PSP 1 zakończyli rozgrywki w fazie grupowej finału wojewódzkiego, nie awansowali do najlepszej ósemki drużyn województwa mazowieckiego. Wszyscy zawodnicy otrzymali medale, koszulki i pamiątkowe nagrody za udział w turnieju od przedstawicieli PZPN i firmy Tymbark.

Było to pierwsze, tak ważne wystąpienie drużyny z rocznika 2007 i wszystkim uczestnikom należą się gratulacje za postawę i zaciętą walkę do samego końca. 

Grójec reprezentowali:

Trener – Konrad Główka i piłkarze: Krzysztof Maliszewski, Bartosz Chuchnowski, Gabriel Jachtoma, Bartosz Gacparski, Piotr Wawrzyniak, Piotr Suchecki, Natan Wojtczak, Antoni Gaik, Kacper Nawrocki, Franciszek Wyrzykowski, Łukasz Dalba i Mateusz Dębniak

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Będzie zmiana warty na parafii w Zbroszy Dużej Dotychczasowy proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w...
Rowerem przez Mazowsze Jak zapewnić sobie czas pełen wrażeń? Odpowiedź jest prosta...
Fałszywi kominiarze grasują po Grójcu. Jest ostrzeżenie Spółdzielnia Mieszkaniowa Samopomoc w Grójcu ostrzega...
Już w sobotę 63. edycja Święta Kwitnących Jabłoni. Kto wystąpi w Grójcu Kubańczyk, Mesajah oraz Bajm to gwiazdy, które wystąpią...
Nocne wybryki 56-letniego mieszkańca Mogielnicy Mienie publiczne zbyt często staje się przeciwnikiem...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.