Podopieczni Mariusza Kotańskiego kontynuują passę zwycięskich meczów w lidze. W sobotę rozbili na Laskowej 6:1 zespół Orła Gielniów.
Od początku do końca dominacja grójczan nie podlegała żadnym dyskusjom. Do przerwy TKKF prowadził 2:0 po trafieniach Lepy i Majdaszewskiego. Po przerwie dwa razy trafił Wojtulewicz, z karnego gola zdobył kapitan Wierzbicki, a drugą swoją bramkę ładnym uderzeniem z dystansu Lepa, ustalając wynik na 6:1 dla gospodarzy.
Zwycięstwo mogło być jeszcze bardziej okazałe, ale bardzo dobrze w bramce spisywał się golkiper drużyny z Gielniowa, który kilka razy uratował swoich kolegów.
Grójczanie z kompletem punktów otwierają tabelę radomskiej A-klasy.
TKKF Grójec – Orzeł Gielniów 6:1 (2:0)
Skład TKKF: Strzyga - Lepa, Korczak, Wierzbicki, Czacharowski, Kamil Małecki, Ścisłowski, Maydachevskiy, Błociszewski, Kulczycki, Wojtulewicz.
Grali także: Kołaczyński, Gotlib, Woźniak, Kocięba.
Bramki dla TKKF: 2x Lepa, 2x Wojtulewicz, Maydachevskiy, Wierzbicki.
mat














przedwczoraj, 20:08
Mobbing w grójeckiej policji? Prokuratura wszczęła śledztwo
przedwczoraj, 15:48
Akcja Kaskadowy pomiar prędkości. Grójecka drogówka zatrzymała 66 kierowców
3 dni temu
Mobbing w grójeckiej policji? Prokuratura wszczęła śledztwo
4 dni temu
Zablokowali drogę krajową nr 50! Mieszkańcy protestowali przeciwko dwóm wariantom OAW
5 dni temu
Ogłoszenia