Grójecki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na wyjątkowe popołudnie pełne wzruszeń i pięknych dźwięków z okazji Dnia Matki.
Data: 26 maja 2026 r.
Godzina: 18:00
Miejsce: Sala Widowiskowa Grójeckiego Ośrodka Kultury, ul. Piłsudskiego 3, Grójec
Podczas recitalu wystąpią utalentowani uczniowie Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie:
Antoni Bortniczuk – wiolonczela
Filip Plec – fortepian
Albert Wielgos – fortepian
To idealna okazja, aby wspólnie z mamą celebrować jej święto w eleganckiej atmosferze. Klasyczne kompozycje w mistrzowskim wykonaniu z pewnością dostarczą wielu niezapomnianych emocji.
WSTĘP WOLNY!














2 godziny temu
Nieopodal Grójca odkryto groby 37 niemieckich żołnierzy z czasów II Wojny Światowej
przedwczoraj, 17:20
Nieopodal Grójca odkryto groby 37 niemieckich żołnierzy z czasów II Wojny Światowej
przedwczoraj, 07:57
Nieopodal Grójca odkryto groby 37 niemieckich żołnierzy z czasów II Wojny Światowej
przedwczoraj, 22:05
Nieopodal Grójca odkryto groby 37 niemieckich żołnierzy z czasów II Wojny Światowej
3 dni temu
Ogłoszenia