Do kolizji doszło w środę przed godziną 9.00 w miejscowości Witalówka (gmina Pniewy).
Ciężarówka marki MAN zatrzymała się, ponieważ jadący przed nią samochód skręcał. Wówczas na tył naczepy najechał bus marki renault master, który prowadził 25-letni mężczyzna.
Całe szczęście, nikt nie odniósł obrażeń. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Sprawca kolizji - kierowca busa - został ukarany mandatem karnym. - Na 140 kilometrze drogi krajowej nr 50 przez pewien czas ruch odbywał się wahadłowo. Obecnie droga jest już w pełni przejezdna - informuje nadkom. Agnieszka Wójcik z Komendy Powiatowej Policji w Grójcu.













Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
9 godzin temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
22 godziny temu
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
przedwczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Ogłoszenia