Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Na grójeckim rynku odbędzie się manifestacja Przeciw przemocy wobec dzieci

24 maja 2023; 12:24

Grojec24.net

9 komentarzy

W niedzielę 4 czerwca o godzinie 18.00 na Placu Wolności w Grójcu rozpocznie się zgromadzenie pod hasłem "Przeciw przemocy wobec dzieci".

News will be here

W 2022 roku według danych statystycznych w Polsce ofiarami przemocy padło ponad 23 tysiące dzieci! To znacznie więcej niż liczba ludności całego naszego miasta (16 902) i prawie tyle, co cała gmina (26 234).

Statystycznie… jakie to obojętne i obce. Statystycznie tyle właśnie dzieci TYLKO w 2022 roku stało się ofiarami… o tylu wiemy. A ile jeszcze w ciszy i cierpieniu, w bólu i upokorzeniu leżało na zimnej podłodze? Ile pominięto? Ile zignorowano? Ile potraktowano gorzej jak śmieci? Ile w obawie przed kolejną karą zaprzeczyło? Ile nadal tuli misia i tylko jemu zawierza swój ból i cierpienie?

Nam – DOROSŁYM tak jest wygodniej… jakże jesteśmy zdystansowani do liczb… toż to tylko statystyki! Bardziej niż liczby świadczące o przemocy wobec dzieci ruszają nas dwucyfrowe wyniki inflacji i szalejące WIBORy. Ale statystycznie, gdyby zebrać wszystkie dzieci wobec których dorosły dopuścił się przemocy, to na każdego mieszkańca Gminy Grójec przypadłoby prawie jedno pobite, skrzywdzone, głodne, zaniedbane albo poniżone dziecko. A mówimy tu tylko o przypadkach zgłoszonych!

To my – DOROŚLI mamy moc sprawczą, żeby stanąć murem za każdą liczbą. Żeby każdą jedną liczbę z tych zimnych statystyk utulić i obronić. Bo każda z tych liczb, to niewinne dziecko. To cudowne istnienie, ale też pokaleczone i wystraszone.

To w nas jest moc by zmienić niedziałający system! To w naszych rękach są losy dzieci! Nie możemy być obojętni. Dość już udawania, że nic się nie dzieje!

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/3563136340676506

TAGI:

Komentarze (9):

obywatelski; 24 maja 2023, 17:29

No to warto podlinkować materiał 076- Typowanie do Mind Control od dziecka, programowanie osobowości, (v2k), Udział służb i wojska, na kanale
Elektroniczne tortury STOPZET
Również w temacie artykułu w/w na pch24.pl Sieć McDonald’s promuje homośluby i homoadopcję… w książkach dla dzieci. Tak – w Polsce!
Warto poruszać/uświadamiać rodziców, przyszłych rodziców, w ogóle Polaków.

wyborca; 24 maja 2023, 20:19

Kto organizuje ten protest? To jest zastanawiające. Niepokoi mnie data 4 czerwiec.

Marek; 26 maja 2023, 08:09

To nie protest w obronie dzieci oni tak mówią żeby im dużo osób przyszlo to jest kolejna manipulacja PO PSL i Konfederacji.
https://um.warszawa.pl/-/spotkajmy-sie-w-warszawie-4-czerwca-

Arek; 26 maja 2023, 12:18

Daj sobie spokój z myśleniem bo ci to nie wychodzi. Za każdym rogiem kryje się Tusk, Targowica, Rosyjscy i Niemieccy agenci.

Darek do Marek; 26 maja 2023, 20:47

Dzięki takim jak ty pójdę:-)

:-); 26 maja 2023, 21:46

Kryjoki z PISu znowu kombinują - boimy się , boimy ....

Marek; 27 maja 2023, 00:29

Do Arek: Lista osób z terenu powiatu Grójeckiego która jest w grupie osób manipulujących jest już znana. Pierwsze imiona mogę podać publicznie.

Do Marek ; 27 maja 2023, 13:26

A już wiem kogo masz na myśli. To tylko jeden fanatyk pis, już dawno powinni zabrać go do Tworek ale chyba miejsca nie mają. Nie ma sensu się nim zajmować. Muszą to zrobić specjaliści bo to ciężki przypadek.

Do Marek; 27 maja 2023, 19:29

To trzeba podać też pierwszą literą nazwiska.
Arek, cwaniaczku, co na to powiesz?

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Targi browarniane - jakie gadżety reklamowe się sprawdzą? Targi browarniane to doskonała okazja dla przedsiębiorstw z...
Przyjechała do swojego domku letniskowego i bardzo się zdziwiła Policjanci z Błędowa zatrzymali kobietę i mężczyznę...
Panele winylowe - hit czy kit? Moda na winyle trwa... i wcale nie mamy tu na myśli...
Z zadrapaniami, bez butów, szedł drogą krajową na S7 Kiedy funkcjonariusz próbował dowiedzieć się co robi w tym...
Liga okręgowa: Pilica Nowe Miasto – Mazowsze Grójec 0:2 W kończących sezon 2023/24 derbach powiatu grójeckiego...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.