Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Na Jana Pawła noga z gazu

28 listopada 2014; 12:28

Grojec24.net

13 komentarzy

Przy ulicy Jana Pawła II w Grójcu wykonano nowy próg zwalniający wraz z oznakowaniem oraz zamontowano tablicę radarową do pomiaru prędkości.

News will be here

Nowy próg zwalniający i tablica radarowa mają poprawić bezpieczeństwo w tym miejscu. Jak czytamy na oficjalnej stronie grójeckiego magistratu: „nowo powstały spowalniacz i tablica radarowa znacznie ograniczą prędkość pojazdów, które często poruszały się przy kompleksie sportowym Orlik oraz Publicznej Szkole Podstawowej  nr 1 w Grójcu z nadmierną prędkością. Poprawi się także bezpieczeństwo na skrzyżowaniu z ulicą Sienkiewicza, na którym to dochodziło do kolizji drogowych.”

Do połowy grudnia tablica radarowa ma się także pojawić przy al. Niepodległości w rejonie ulicy Granicznej.

mat, grojec.eu

TAGI:

Komentarze (13):

gość ; 28 listopada 2014, 17:48

pewnie zaraz będa jakieś bluzgi że ktoś sobie miskę olejową urwał albo wahacz nadwyrężył

abc; 28 listopada 2014, 18:27

No i mijamy skrzyżowanie Sienkiewicza i Orzeszkową 120km można ciąć, tam już nikt nie przechodzi bo i pasów brak i chodnika po drugiej stronie.

ask; 1 grudnia 2014, 10:48

@ abc: gdzie tam jest ulica Orzeszkowa?

gość; 4 grudnia 2014, 20:31

Ja tylko czekam aż kogoś na ul. Laskowej zabiją. Robią sobie tam wyścigi na całej długości. Zakręt na Słoneczna/Laskowa horror, chodzę tam na spacer i wiele razy o mało co nie dochodziło do wypadku.

sam; 5 grudnia 2014, 21:27

To jeden z najlepszych progów w Grójcu , poprawia bezpieczeństwo a także bardzo udogadnia przejście dla matek z wózkami i niepełnosprawnym , dobrze wykonany gdyż nie ma zapadnięć przy krawężniku. Panie burmistrzu prosimy o wszystkie takie progi

Bodziu; 8 grudnia 2014, 20:15

Ostatnio jadąc Jana Pawła ... nie zauważyłem że na przejściu jest przechodzień ... co za idiota zamontował pomiar prędkości na przejściu dla pieszych. Ilekroć tamtędy jadę gapie się na prędkościomierz a nie na pasy. Może zamontujcie gołą babę... efekt bedzie ten sam, kierowcy będą zwalniać i gapić sie wszędzie tylko nie na pasy... a i taniej będzie :)

wp.pl; 9 grudnia 2014, 10:28

@Bodziu: natychmiast oddaj swe prawo jazdy. Twe kompetencje w tym względzie są zerowe i zagrażasz życiu lub zdrowiu innych !!!

Bodziu; 10 grudnia 2014, 10:32

@wp.pl Jeśli nie widzisz problemu w opisie sytuacji który przedstawiłem ... to myślę że to jednak nie ja powinienem oddać to prawo jazdy :) Opisałem problem który i mi się przytrafił ... i zapewne dotyczy też większego grona osób. Oczywiście powijając doskonałego kierowcę jakim jest @wp.pl :)

U mnie nie było zagrożenia wypadkiem, ale jak to zwykle w Polsce bywa chyba musi dojść do tragedii żeby ktoś zauważył problem. Boli mnie tylko to, że zaraz obok jest szkoła, i najbardziej narażone są chodzące do niej dzieci.

Bodziu; 10 grudnia 2014, 10:36

Swoją drogą fajnie że powstał ten próg, tylko powinny być dwa. ... gdyż jadąc od Orzeszkowej mijając próg za 100 m mamy kolejne przejście dla pieszych, i to usytuowane w troszkę podłym miejscu, bo za łukiem drogi ... co moim zdaniem ogranicza mocno widoczność.

onet.pl; 10 grudnia 2014, 14:27

@ Bodzio: sam napisałeś, że nie zauważyłeś przechodnia bo patrzyłeś na wskaźnik prędkości. W mej opinii dyskwalifikuje Cię ten fakt jako kierowcę.

Bodziu; 10 grudnia 2014, 18:04

Szkoda energii na takich t... ów

interia.pl; 10 grudnia 2014, 21:30

@ Bodzio: z wzajemnością kierowco ...

gość; 23 czerwca 2015, 17:18

Ehh kierowcy z was co niektórzy powinni jeszcze raz zdawać. Przecież tam się idealnie jedzie, wiadomo szkoła blisko to trzeba zwolnić odpowiednio ale nie widzę problemu żeby nie patrzeć na znaki nawet jeśli jesteś nietutejszy, wszystko jak byk widoczne.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Rusza przebudowa parku miejskiego w Grójcu! Rozpoczynają się prace przy kolejnym etapie rewitalizacji...
Dariusz Gwiazda: Wznawiamy rozbudowę Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu Burmistrz Dariusz Gwiazda poinformował, że w czwartek zosta...
Były sędzia poszukiwany listem gończym! Był zameldowany w Grójcu Były już sędzia Tomasz Szmydt, który zbiegł na Białoruś i...
Zmiany w kierownictwie Komendy Powiatowej Policji w Grójcu W środę (15.05) podczas uroczystej zbiórki w sali...
Przy stacji PKP Warka powstanie parking na 150 miejsc Mieszkańcy dojeżdżający na co dzień do pracy i szkoły ł...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.