Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Na targu w Grójcu sprzedawała podrobioną odzież światowych marek

19 października 2020; 09:36

Informacja prasowa

7 komentarzy

Funkcjonariusze ujawnili blisko 170 sztuk podróbek (fot. KPP w Grójcu) Funkcjonariusze ujawnili blisko 170 sztuk podróbek (fot. KPP w Grójcu)

Policjanci z grójeckiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej zatrzymali 28-letnią kobietę, która oferowała do sprzedaży odzież z podrobionymi znakami towarowymi znanych światowych marek. Łącznie funkcjonariusze ujawnili blisko 170 sztuk podróbek. Kobiecie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

News will be here

Sprawą zajmowali się policjanci z Referatu dw. z Przestępczością Gospodarczą grójeckiej komendy, którzy ustalili, że na miejskim targowisku w Grójcu odbywa się handel odzieżą z podrobionymi znakami towarowymi znanych światowych firm.

W czwartek funkcjonariusze zatrzymali 28-letnią obywatelkę Rumunii, która oferowała do sprzedaży odzież z podrobionymi znakami towarowymi. Przedmioty te zostały zabezpieczone przez policjantów, a kobieta została zatrzymana. Wartość przechwyconych koszulek, bluz, kurtek i dresów jest nie mniejsza niż 40 tys. zł. Dokładna wartość zabezpieczonego towaru zostanie oszacowana w najbliższym czasie.

Za handel rzeczami z podrobionymi znakami towarowymi grozi kara pozbawienia wolności do lat 2, a w przypadku, gdy proceder był stałym źródłem dochodu, kara może wynosić nawet do 5 lat.

Autor: nadkom. Agnieszka Wójcik

TAGI:

Komentarze (7):

Ktos666; 19 października 2020, 14:51

Wkoncu ktoś robi z nimi porządek czują się bezkarni

PIOTR; 19 października 2020, 18:30

Szkoda, nie zdążyłem nic kupić :(

Oburzony ; 19 października 2020, 18:48

Z nimi powinni porządek zrobić jak również ze sprzedażą papierosów i alkoholu szczególnie na targu w Warce

Ktos777; 19 października 2020, 19:13

A co Cię to? Jest popyt, jest i podaż

Śmiechu warte; 19 października 2020, 20:29

Na każdym targu sprzedaj za setki tysięcy złotych Słomczyn Radom Warka Kozienice Białobrzegi i tak dalej po całej Polsce Babcię złapali z Rumunia Hadluja odzieżą beż odprowadzania podatku żadnej kasy fiskalnej żenada Polska by fiskus zniszczył a Rumunii u nas mają jak w Raju

Janusz z Grójca ; 19 października 2020, 21:10

Jakie miasto takie towary ahahhaa

Ktos666; 21 października 2020, 14:18

Śmiechu warte- masz całkowita rację to my płacimy podatki to my mamy zezwolenia na handel rozliczamy się itd a oni robią co chcą w naszym kraju i zwożą tylko rodziny żeby dalej handlować bezkarnie bez zezwoleń i lewym towarem!!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Mundurowi z Grójca walczą z przestępczością narkotykową Tylko w maju policjanci zatrzymali 7 osób posiadających...
Liga okręgowa: Zodiak Sucha – Mazowsze Grójec 3:2 W niedzielne popołudnie podopieczni Jerzego Engela jr...
Dwóch kierowców wyjątkowo mocno przekonało się o skuteczności grupy SPEED W ubiegłym tygodniu grójecka grupa SPEED skontrolowała 71...
Umowa na remont świetlicy wiejskiej w Gościeńczycach podpisana! Świetlica wiejska w Gościeńczycach wkrótce przejdzie remont...
Dzieci w powiecie grójeckim. Ciekawe dane przed Dniem Dziecka Według danych z ostatniego Narodowego Spisu Powszechnego...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.