Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Nabór do KP SIG NOVUM i Akademii Pływania Grójec

19 września 2016; 14:10

Informacja prasowa

0 komentarzy

Prace remontowe i modernizacyjne w grójeckiej pływalni WODNIK powoli dobiegają końca. Trenerzy z Klubu Pływackiego SIG NOVUM oraz AKADEMII PŁYWANIA Grójec zapraszają i zachęcają wszystkie dzieci do wybrania dyscypliny sportowej jaką jest pływanie.

News will be here

Pływanie wpływa na równomierny i wszechstronny rozwój układu mięśniowego oraz kostno-stawowego, przez co ma ogromny wpływ na zapobieganie wadom postawy. Nauka pływania wpływa na poprawę rozwoju układu oddechowego, krwionośnego oraz układu odpornościowego dziecka.

Zdobyte umiejętności na zajęciach mają ogromny wpływ na bezpieczeństwo dzieci przebywających nad wodą w okresie wakacji. Podczas pierwszych zajęć, na Państwa dziecko czeka wiele atrakcji. Ćwiczenia oswajające są realizowane i dostosowywane do poziomu uczestnika, a co ważne powinny sprawiać dziecku przyjemność z przebywania w nowym środowisku wodnym. Dopiero po pewnym czasie dzieci oswajają się z nowym środowiskiem, przełamują lęk przed wodą i mogą zdobywać umiejętności pływania i bezpiecznego zachowania nad wodą. Rodzice mogą bezpośrednio obserwować adaptację dziecka w wodzie i zobaczyć pierwsze małe sukcesy w nauce pływania.

AKADEMIA PŁYWANIA to szkółka pływacka, która niezmiennie od 2014 roku cieszy się dużym uznaniem i zaufaniem wśród rodziców i dzieci.Dzieci pod fachową opieką trenerów i instruktorów Akademii Pływania Grójec potrafią szybko oswoić się ze środowiskiem wodnym. Zaletą zajęć grupowych prowadzonych w Akademii jest przede wszystkim kontakt z rówieśnikami, szybsze tempo przyswajania umiejętności pływackich a także wprowadzanie elementów rywalizacji sportowej.  Program nauczania w Akademii Pływania Grójec jest dostosowany do wieku, sprawności  i posiadanych umiejętności.

Trenerzy i instruktorzy prowadzą zajęcia w grupach początkujących, średniozaawansowanych i zawansowanych. Trwają zapisy do kolejnych grup początkujących oraz nabór uzupełniający do grup już istniejących.

KLUB PŁYWACKI SIG NOVUM powstał w styczniu 2015 roku i działa w ramach Stowarzyszenia Społeczna Inicjatywa Grójecka „Novum”. Z uwagi na duże zainteresowanie pływaniem i miłą atmosferę w klubie, dość szybko klub zaczęli zasilać nowi zawodnicy. Aktualnie w klubie trenuje około 50–ciu zawodników, dzieci i młodzież – uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych. Wśród nas trenują zawodnicy z roczników 2000 – 2008. Nasi zawodnicy biorą udział w wielu zawodach, zarówno tych o zasięgu lokalnym, jak i ogólnopolskim. Z każdych zawodów nasi zawodnicy wracają z medalami! Wspólnie z Grójeckim Ośrodkiem Sportu organizujemy zawody, Otwarte  Mistrzostwa Grójca w Aquathlonie i Triathlonie. Organizujemy obozy sportowe, zimowiska oraz zgrupowania.

Treningi prowadzą doświadczeni trenerzy i instruktorzy pływania posiadający dodatkowe kwalifikacje: ratowników wodnych, opiekunów i wychowawców.

Zawodnicy Klubu Pływackiwego SIG NOVUM to wychowankowie  AKADEMII PŁYWANIA GRÓJEC.

ZAPRASZAMY! DOŁĄCZ DO NAS!!!

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

ITD: kierował bez uprawnień niesprawną wywrotką Kierowca wywrotki i zarazem przedsiębiorca nie posiadał waż...
Trafią na 3 miesiące do aresztu za pobicie i uszkodzenie ciała Najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie dwaj sprawcy, któ...
Kierowca zapomniał o wyroku sądu. Czekają go surowe konsekwencje Surowe konsekwencje czekają kierującego, który najwyraźniej...
Gdzie zamówić fronty do szafek? Wybór odpowiednich elementów do kuchni czy łazienki ma...
Na tę wiadomość kierowcy czekali wiele lat! Rusza budowa ronda w Żdżarach Już wkrótce, ruszy długo oczekiwana przebudowa skrzyżowania...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.