Już 13 maja 2017r. (sobota), odbędzie się nabór do drużyn Szkoły piłkarskiej Legii Warszawa w ośrodku treningowym w Grójcu. Zapraszamy dziewczynki i chłopców urodzonych w latach 2007-2011. Wszyscy chętni do gry w naszym Klubie będą mogli pokazać swoje umiejętności podczas gier testowych. Zapraszamy do rejestracji i udziału w naborze!
Termin naboru: sobota, 13 maja 2017 r.
Miejsce: Boisko ze sztuczną nawierzchnia przu ul. Laskowej 17 w Grójcu.
Start gier o godz: 11.00
Uwaga: Udział w grach testowych możliwy tylko po wcześniejszej rejestracji, która odbywa się poprzez Panel Opiekuna Legia Soccer Schools: panel.legiasoccerschools.pl ośrodek: Grójec, Szkoły piłkarskie.
ZAREJESTRUJ DZIECKO NA NABÓR - KLIKNIJ
Więcej informacji: www.grojec-szkoly.legiasoccerschools.pl
E-mail: grojec-szkoly@legiasoccerschools.pl
Tel.: 665-358-615













Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
36 minut temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
13 godzin temu
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
wczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Ogłoszenia