Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Nadzieja dla starszych

6 grudnia 2021; 13:11

Informacja prasowa

0 komentarzy

FUNDACJA KOALICJA DLA MŁODYCH rozpoczęła kampanię SAMOTNOŚĆ I BIEDA, która pozwoli dać starszym i samotnym nadzieję na święta. Ty też możesz pomóc, możesz zmienić na lepsze, miejsce w którym żyjemy. Wiemy, że najlepsze prezenty to te, które dajemy innym, dlatego spełniamy marzenia seniorów w Twoim imieniu.

News will be here

Wstyd, smutek, pustka i brak nadziei. To uczucia towarzyszące seniorom, którzy czują się niewidzialni i zapomniani.  W grudniu samotność i bieda pukają do drzwi seniorów głośniej niż zwykle. Zwłaszcza kiedy wszyscy wokół gromadzą się przy rodzinnych stołach.

Przed nami najbardziej magiczny czas w roku. Pełen rodzinnego ciepła dom, zapach wypieków i świątecznych stroików, dźwięk kolęd. Niestety, magia Świąt nie na wszystkich działa jednakowo. Seniorzy są zbyt często skazani na samotność, która doskwiera im jeszcze bardziej w tym wyjątkowym i szczególnym czasie. Dla niektórych wymarzony prezent to po prostu… obecność drugiego człowieka.

Właśnie dlatego, Fundacja Koalicja dla Młodych startuje ze swoją świąteczną akcją wsparcia dla naszych seniorów – Samotność i Bieda siadają ze mną do Wigilii. Od 1 grudnia każdy z nas może podarować prezent samotnym i starszym ludziom. 80 naszych wolontariuszy odwiedzi seniorów w ich domu, spędzi z nimi czas i dostarczy im świąteczne paczki, by przywrócić wiarę w Ducha Świąt, by przestali czuć się anonimowi.  Razem możemy wyprosić SAMOTNOŚĆ I BIEDĘ – nieproszonych gości w domu Pani Janinki, Pana Józefa...naszych sąsiadów.

Dzięki Państwa wpłatom i zaangażowaniu wolontariuszy możemy podarować seniorom obecność i bliskość na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Podarujmy seniorom nadzieję.

www.nadziejadlastarszych.pl

DZIĘKUJEMY CI.

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Panele winylowe - hit czy kit? Moda na winyle trwa... i wcale nie mamy tu na myśli...
Z zadrapaniami, bez butów, szedł drogą krajową na S7 Kiedy funkcjonariusz próbował dowiedzieć się co robi w tym...
Liga okręgowa: Pilica Nowe Miasto – Mazowsze Grójec 0:2 W kończących sezon 2023/24 derbach powiatu grójeckiego...
Artur Banasiewicz nowym kierownikiem PT KRUS w Grójcu Sołtys Częstoniewa Artur Banasiewicz został w czwartek 20...
ZWiK: fetor nie ma swojego źródła w oczyszczalni ścieków w Kobylinie Nie jest uprawnione stwierdzenie, że odczuwany przez...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.