Grójecki Ośrodek Kultury ogłasza nabór uczestników na cykl warsztatów „Artklimat”. Zajęcia będą odbywać się raz w tygodniu po 2 godz.
Na spotkaniach będziemy uczyć się jak wykorzystać materiały z odzysku tzw. ekorecykling oraz bardziej zaawansowanych technik jak:
- filcowanie
- ozdabianie metodą decupage
- papierowa wiklina
- powertex (utwardzanie materiału)
- biżuteria szydełkowo-koralikowa
- szydełkowanie
- podstawy tkania
- szycie ręczne
Zgłoszenia do 28 października 2013 r. w sekretariacie Grójeckiego Ośrodka Kultury lub telefonicznie na numer 48 664 23 06.













Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
2 godziny temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
15 godzin temu
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
przedwczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Ogłoszenia