Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Nie warto żyć normalnie, warto żyć ekstremalnie - Ekstremalna Droga Krzyżowa w Warce

20 lutego 2024; 10:50

Informacja prasowa

0 komentarzy

W tym roku w Warce po raz kolejny odbędzie się niezwykłe wydarzenie - Ekstremalna Droga Krzyżowa.

News will be here

Ekstremalna Droga Krzyżowa - Wyjątkowe rozważania


Historia Karola: Matka umarła, gdy on miał zaledwie 9 lat. Starszy brat zmarł, gdy miał 12 lat. Nigdy nie poznał swojej siostry, gdyż ta zmarła zaraz po urodzeniu. Tak więc dzieciństwo i wczesna młodość to w jego życiu musiał być czas pustki po utracie najbliższych. Na to wszystko, gdy jest już wprawdzie dorosłym, ale jeszcze bardzo młodym człowiekiem (ma 21 lat) - umiera mu ojciec... Jak myślisz? Rokuje? Poradzi sobie w życiu?

Przejdź Ekstremalną Drogę Krzyżową i zainspiruj się prawdziwą historią Karola Wojtyły. Zobacz, jak poradzić sobie w życiu.

Często porównujemy się z innymi, skarżąc się w duchu, że mieli lepsze warunki, innych rodziców, żyli w lepszych czasach. Każdy powód jest dobry, by zwolnić się z odpowiedzialności za swoje życie. EDK zmienia perspektywę. Czas na zmianę!

Co to jest Ekstremalna Droga Krzyżowa?


Ekstremalna Droga Krzyżowa to minimum 40 km przez lasy, wioski i pola. Przebyte w nocy, samotnie lub w niewielkiej grupie. W ciszy, z wyjątkowymi rozważaniami. W tym roku warecka EDK wyruszy 15 marca wieczorem z Kościoła Matki Bożej Szkaplerznej w Warce. Rozpoczęcie Mszą Św. o godzinie 19:15. Powrót rano w to samo miejsce. Zapisy na stronie www.edk.org.pl (należy wybrać rejon Warka).

Osoba wybierająca się na trasę EDK przyjmuje na siebie wszelkie ryzyko związane z przejściem trasy. Koniecznie należy poinformować bliskich o planowanym wyjściu, poprosić kogoś, by w razie konieczności rezygnacji z dalszej drogi, przyjechał po uczestnika. Prowiant na drogę, latarka, ciepłe ubrania, wygodne i wodoodporne buty, nieprzemakalny ubiór, to podstawowe wyposażenie osoby wyruszającej w trasę.

Informacje praktyczne:

Termin: 15 marca 2024 roku, rozpoczęcie Mszą Św. o godzinie 19:15
Początek i koniec trasy: Kościół Matki Bożej Szkaplerznej w Warce.
Trasa: 40 km.
Rejestracja na stronie www.edk.org.pl (rejon Warka).

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Zapadł wyrok sądowy za znieważenie policjantów z Grójca. Na żywo i w sieci 52-letni mężczyzna oraz jego 24-letnia córka usłyszeli...
Kubańczyk, Mesajah oraz Bajm! Nadchodzi 63. edycja Święta Kwitnących Jabłoni Kubańczyk, Mesajah oraz Bajm to gwiazdy, które wystąpią...
Adaptogeny – jak wpływają na zdrowie? Adaptogeny stanowią interesujący obszar w dziedzinie...
Dlaczego warto zdecydować się na podjęcie pracy tymczasowej? Rozważasz elastyczność w zatrudnieniu i poszukujesz ścieżki...
Dwie kobiety na dłużej zapamiętają spotkanie z funkcjonariuszami Kolejne zatrzymane prawa jazdy to owoc pracy policjantów z...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.