W środę 14 czerwca w wieku 62 lat na wieczny odpoczynek odszedł były piłkarz GKS Mazowsze Grójec a zarazem zasłużony działacz klubu, Ryszard Zawiślak.
Ryszard Zawiślak urodził się w 4 lipca 1954 roku, za niespełna miesiąc skończyłyby 63 lata.
Swoją przygodę z piłką nożną w grójeckim klubie rozpoczynał w sierpniu 1968 roku jako zawodnik grup młodzieżowych, później występował w drużynie seniorów. W latach 90-tych i na początku XXI wieku wspierał klub jako działacz.
Przed środowym meczem piłkarzy Mazowsza ze Zwolenianką piłkarze i zgromadzeni na stadionie kibice uczcili pamięć Ryszarda Zawiślaka minutą ciszy.
Zarząd GKS Mazowsze Grójec składa najszczersze kondolencje rodzinie i najbliższym zmarłego.
















12 godzin temu
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
wczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Ogłoszenia