W poniedziałek od rana na drogach w okolicach Grójca panują trudne warunki. Jest ślisko. Przekonała się o tym 43-letnia kobieta, kierująca osobowym fiatem seicento.
Do zdarzenia doszło przed godziną 8.00 rano na drodze lokalnej, biegnącej wzdłuż trasy ekspresowej nr 7 w miejscowości Podole. - Prowadząca pojazd nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze - informuje nadkom. Agnieszka Wójcik z Komendy Powiatowej Policji w Grójcu.
Całe szczęście 43-letniej kobiecie nic się nie stało. Otrzymała pouczenie od policjantów.
Droga w tym miejscu jest przejezdna.













11 godzin temu
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
12 godzin temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
wczoraj, 12:54
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
przedwczoraj, 14:53
Ogłoszenia