Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Nielegalne papierosy, jazda pod wpływem alkoholu, wbrew zakazowi sądowemu oraz kara pozbawienia wolności

21 marca 2017; 19:07

Informacja prasowa

2 komentarze

Policjanci z Grójca na terenie gminy Jasieniec w tym samym czasie ujawnili popełnienie trzech przestępstw oraz poszukiwanego.

News will be here

W ubiegły wtorek operacyjni Referatu d/w z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją z Grójca zatrzymali mieszkańca gminy Jasieniec, który posiadał w miejscu zamieszkania papierosy pozbawione polskich znaków akcyzy skarbowej.

W trakcie sprawdzenia posiadanych informacji zabezpieczyli łącznie 6140 sztuk papierosów tzw. samoróbek. Wartość uszczuplenia z tytułu nie uiszczenia akcyzy wynosi 5.203 zł. 

Ponadto podczas czynności związanych z zabezpieczeniem papierosów, na zewnątrz budynku ujawnili kierującego, który jak się okazało prowadził samochód w stanie nietrzeźwości oraz objęty był czynnym zakazem prowadzenia pojazdów. Po zatrzymaniu ustalono, że mężczyzna jest również poszukiwany celem odbycia kary 10 miesięcy pozbawienia wolności za jazdę pod wpływem alkoholu.

Apelujemy do mieszkańców powiatu grójeckiego o reagowanie na wszelkie przejawy negatywnych zachowań związanych z kierowaniem pojazdami na podwójnym gazie. Prosimy mieszkańców aby razem z grójecką Policją dbali o wspólne dobro jakim jest bezpieczeństwo na drogach.

TAGI:

Komentarze (2):

Śmieszne...; 21 marca 2017, 21:38

jest to, że wystarczy iść na targ w czwartek aby usłyszeć - spirytus, wódka papierosy...
Panowie stoją całymi stadami przy bramach od strony Kobylina i .... policja doskonale o tym wie od lat bo od lat się to dzieje. Oni mają tego masę w samochodach ale policji na targu nie bywa.

WGR; 22 marca 2017, 21:53

Każda pijana menda zza kierownicy - do odstrzału!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Mundurowi z Grójca walczą z przestępczością narkotykową Tylko w maju policjanci zatrzymali 7 osób posiadających...
Liga okręgowa: Zodiak Sucha – Mazowsze Grójec 3:2 W niedzielne popołudnie podopieczni Jerzego Engela jr...
Dwóch kierowców wyjątkowo mocno przekonało się o skuteczności grupy SPEED W ubiegłym tygodniu grójecka grupa SPEED skontrolowała 71...
Umowa na remont świetlicy wiejskiej w Gościeńczycach podpisana! Świetlica wiejska w Gościeńczycach wkrótce przejdzie remont...
Dzieci w powiecie grójeckim. Ciekawe dane przed Dniem Dziecka Według danych z ostatniego Narodowego Spisu Powszechnego...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.