Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net

Nieodpowiedzialny 59-latek. Pędził przez Belsk Duży 120 km/h

6 lipca 2023; 07:41

Informacja prasowa

2 komentarze

Fot. KPP w Grójcu Fot. KPP w Grójcu

W minionym tygodniu policjanci mazowieckiej grupy SPEED, realizując działania na terenie powiatu grójeckiego ujawnili 95 wykroczeń, 86 z nich dotyczyło przekroczenia dopuszczalnej prędkości.

Stróże prawa nałożyli mandaty karne oraz skierowali wnioski o ukaranie. Mundurowi zatrzymali również prawa jazdy za przekroczenie doposzczalnej prędkości oraz dowody rejestracyjne.

Nieodpwiedzialnym zachowaniem wykazał się między innymi 59-latek, który w ubiegły czwartek przez Belsk Duży pędził osobowym seatem z prędkością 120 km/h. Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o 70 km/h na kierującego nałożono mandat karny w wysokości 2000 zł, 14 punktów karnych oraz zatrzymano prawo jazdy na 3 miesiące.

Pomimo dużej ilości apeli, wielu kierowców nadal nie stosuje się do przepisów ograniczenia prędkości w obszarze zabudowanym. Zwolnijmy, zastanówmy się czy warto sie spieszyć i ryzykować życie swoje oraz innych!

nadkom. Agnieszka Wójcik

TAGI:

Komentarze (2):

Mirek; 7 lipca 2023, 09:54

Nie chcę usprawiedliwić ale jeżeli ktoś wystraszýł tego pana np.w Bodzewie to zapomniał się i uciekał.

Hfrrhjhfsxvbbfssxbnnhgxsx; 11 lipca 2023, 09:07

Nie macie o czym pisać? Szkoda że policja niezbyt interesuje się zakłócaniem spokoju i ciszy nocnej na osiedlu centrum.Jak się nie zadzwoni to nikt d..y nie ruszy, przejadą samochodem i tyle.A jak już podejmą interwencję to zajeżdżają na sygnale z daleka i ucieka im z 15 osób zanim się zatrzymają.O straży miejskiej to już nawet się nie wypowiem bo szkoda słów.Trzeba wyjść z tych samochodów,bo bez pieszych patroli się nie obejdzie.Ciekawy jestem jak to się stało że np.te kebaby mają pozwolenie na otwarcie w nocy, gdzie to właśnie też pod nimi drą gęby ,, konsumenci,, .

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

W trakcie libacji zaatakował kompana 30-centymetrowym nożem Policjanci zatrzymali 53-latka, który jest podejrzany o usi...
Nauka Pływania | instruktor Emil Siedlarz | Chełmiec - Nowy Sącz - Korzenna
Księgowość w stolicy. Jakie są realia pracy księgowych w Warszawie? Praca w księgowości należy do zawodów cieszących się dużym...
Podpisano umowę! Wkrótce rusza przebudowa stadionu przy Laskowej W czwartek burmistrz Dariusz Gwiazda podpisał umowę na...
Ostatnie pożegnanie podinspektora Pawła Korczaka W środę w Tarczynie obyła się uroczystość pogrzebowa...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.