Mimo dużej przewagi grójeckie Mazowsze męczyło się w meczu z ostatnią w tabeli Skaryszewianką Skaryszew. Ostatecznie po golu z 89.minuty Pawła Grodzkiego żółto-niebiescy wygrali 2:1 (1:0).
Od pierwszej do ostatniej minuty inicjatywa należała do podopiecznych trenera Roberta Radońskiego.
Wynik meczu w 26.minucie po prostopadłym podaniu od Pawła Grodzkiego otworzył precyzyjnym strzałem Michał Czerepok.
Przed przerwą prowadzenie mogło i powinno być wyższe, ale doskonałej sytuacji po dograniu od Grodzkiego nie wykorzystał Michał Orłowski.
Po przerwie grójczanie mieli kolejne okazje, ale pudłowali Orłowski i Daniel Złoch.
Niewykorzystane sytuacje zemściły się w 66.minucie, kiedy w niegroźnie wyglądającej sytuacji Arkadiusz Gałka sfaulował rywala w szesnastce, i po rzucie karnym było 1:1.
Grójczanie atakowali, ale gościom sprzyjało szczęście aż do 89.minuty. Wówczas długim podaniem rezerwowego Kamila Zielińskiego uruchomił Daniel Złoch. Zieliński odegrał na środek pola karnego, a nabiegający Grodzki tylko dopełnił formalności.
Dzięki tej bramce żółto-niebiescy zdołali zdobyć drugi komplet punktów w tym sezonie. Za tydzień wyjazd na trudny teren lidera Centrum Radom.
Mazowsze Grójec – Skaryszewianka Skaryszew 2:1 (1:0)
Gole: Czerepok (26.), Grodzki (89.) - ? (67.)
Skład Mazowsza: Erden – Cieśla (55. Derewicz), Gałka, Lisiecki, Nojek D. (82. Zieliński), Złoch, Wysocki P., Nojek M. (46. Małecki), Czerepok, Grodzki, Orłowski (70. Rogoziński)
MAZOWSZEGROJEC.PL












19 godzin temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
wczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
wczoraj, 10:00
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 12:54
Ogłoszenia