Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net

Niespodziewana wizyta. Premier Morawiecki w piekarni w Grójcu

20 września 2023; 09:50

Grojec24.net

49 komentarzy

Premier Mateusz Morawiecki w Grójcu (fot. twitter.com/pisorgpl) Premier Mateusz Morawiecki w Grójcu (fot. twitter.com/pisorgpl)

W środę rano premier Mateusz Morawiecki odwiedził jedną z piekarni w Grójcu.

Niezapowiadana wcześniej przez służby prasowe rządu wizyta ma związek z trwającą kampanią wyborczą do parlamentu.

– Chciałem tylko przypomnieć historię ostatnich paru lat, kiedy tego typu firmy mogły upaść ze względu na COVID, kryzys energetyczny i zawsze staraliśmy się być z nimi, bo bardzo ważne są firmy takie jak narodowi czempioni, oni walczą na rynkach międzynarodowych, ale sól ziemi, najważniejsza część polskiej gospodarki to właśnie takie piekarnie, cukiernie, takie małe zakłady, małe i średnie przedsiębiorstwa jak to, tutaj w Grójcu, które walczyło o przeżycie wtedy, kiedy był bardzo trudny czas, ale także dzięki naszej pomocy udało się trudny czas przetrwać. Przypomnijmy jak to było wcześniej, kiedy uderzył kryzys poprzedni. Nasi poprzednicy z PO szczycili się tym, że nie pomagają przedsiębiorcom. Takie zdania wtedy padały. Dla nas przedsiębiorstwa takie jak te są absolutnie najważniejsze, one dają prace na rynku lokalnym – stwierdził premier Mateusz Morawiecki w Grójcu, cytowany przez portal 300polityka.pl.

TAGI:

Komentarze (49):

k; 20 września 2023, 11:52

Współczuję.

Prawda; 20 września 2023, 12:27

Domyślam się kogo popierają
Jednego klienta mniej

Mieszkaniec; 20 września 2023, 13:11

Więcej wyrobów z piekarni przy torach nie kupię .Żadnej fabryki w Grójcu w czasie Cowidu nie odwiedzili, ani Morawiecki, Suski , Karczewski , Krasnodębski wstyd.

Marek; 20 września 2023, 13:28

Najlepszy premier.

wyborca; 20 września 2023, 13:49

do k. Komu pan tak współczuje. Myślę, że to dobry pomysł. No cóż wszystko co robi PiS to w/g pana be.

miejscowy; 20 września 2023, 14:08

Napiszcie która to piekarnia, żebym wiedział gdzie chleba nie kupować.

Do k; 20 września 2023, 14:22

Również wyrazy współczucia i kondolencje dla twojej rodziny.

Kamil; 20 września 2023, 14:23

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Bbbh; 20 września 2023, 14:47

Niesamowita pomoc..prąd i gaz kilka razy droższe,dodatkowo 10% składki zdrowotnej i przepisy podatkowe że trudno połapać się o co chodzi... może ta piekarnia akurat dostała kasę..niektórzy dostawali

do miejscowy, mieszkaniec; 20 września 2023, 16:46

POPIERAM

Tobiasz; 20 września 2023, 16:51

W październiku ma być w Grójcu otwarty sklep z niemieckim, ruskim i białoruskim pieczywem. Tam mogą kupować ci co zrezygnują z tej piekarni.

Polak; 20 września 2023, 19:02

Jeszcze zatęsknicie za Morawieckim i całym PiSem.Jeszcze do niektórych nie dotarło co oznaczał plan obrony Polski na linii Wisły? To oznaczało bombardowanie bloków i mordowanie ludzi na wschodzie kraju jak na Ukrainie,a od zachodu zagarnęli by nas Niemcy.Tak ,tak. sadownicy,adwokaci ,sędziowie , prokuratorzy,lekarze... właściciele firm,teraz to dla Was pisiory niedobre,dzięki nim funkcjonujecie nadal,w razie wojny wszystko poszło by się je ...ć.Uciekalibyscie nie wiadomo gdzie.A dzięki PiSowi po pracy idziecie do domku swojego.Czy naprawdę trzeba bombardowania że strony Rosji żeby Wam nabić rozumu ? Tylko wtedy już Polska nie będzie istniała,nikt nam nie pomoże,żadne NATO itd..Cieszcie się że Błaszczak zbroi ten kraj,oby zdążył.

Do Mieszkaniec; 20 września 2023, 19:56

Kupuje się smaczne i zdrowe jedzenie w dobrych cenach, od polskich producentów.

gdzie; 20 września 2023, 20:36

a gdzie grzejący się w ciepełku fleszy marek?

sztuczna inteligencja; 20 września 2023, 21:19

... w sumie w Grójcu to jest tylko jedna piekarnia, koło domu pana posła...

Gosia; 20 września 2023, 22:05

Mam nadzieję, że będzie częściej odwiedzał Grójec. Dzięki Panu Mateuszowi Polska może być Polską. To Premier który dba o interesy Polaków i dzięki niemu wszystkim Polakom żyje się lepiej.

Do Marek; 20 września 2023, 22:21

Tak Marku, ależ oczywiście...i nie twierdzę jednocześnie, że ktoś z ekipy Tuska będzie lepszy ale uwierz mi, ten premier powiedział już na taśmach przy osmiorniczkach co o tobie sądzi

Mieszkaniec; 21 września 2023, 07:28

Do Polak , jak jesteś taki silny to napisz w jakiej jednostce wojskowej służyłeś. Tak nas Błaszczak zbroi jak Macierewicz, że nie ma w Polsce pilotów i mechaników.

do Polaka od komentarzy; 21 września 2023, 09:02

SLD wprowadziła nas do NATO. Nie powielaj propagandy rządu. Trzeba być niewykształconym, żeby wierzyć, w te brednie. Każde przekroczenie granicy Polski przez agresora sowieckiego uruchamia pkt 5 paktu NATO. W rzeczywistości wojna, trzecia wojna światowa, a w tym obrona całej Polski a nie do Wisły. Wszystko w temacie. Doczytaj i zmień młotek lub łopatę którą pracujesz. Trzeba było się uczyć. A może wróciłeś, pracowałeś za granicą, podcierałeś pewne części ciała emerytom z zachodu ( oczywiście za euro). Dlatego ich teraz tak nienawidzisz.

Do Mieszkaniec; 21 września 2023, 09:13

Tusk nas już uzbroił. Szczególnie Polskę wschodnią.
I tarczę antyrakietową ufundował.
Dobrze też wykoncypował, że najlepszym naszym obrońcą będzie Putin. A i Merkel miała nas w opiece.

Do Polaka; 21 września 2023, 10:10

Przystopuj kolego z TVPis, bruzdy na mózgu mogą się jeszcze zrosnąć.

do Tobiasz; 21 września 2023, 10:34

Pyszne pieczywko z "prawdziwych Polskich" piekarni wypiekane na zbożu technicznym sprowadzonym z Ukrainy przez spółki skarbu państwa. Brawo wy.

Do do Polaka od komentarzy ; 21 września 2023, 10:58

SLD nas nigdzie nie wprowadziło.
Decyzje były podjęte, ZSRR zakończył swój byt, NATO i UE się poszerzały, SLD nikomu nie robiło łaski.
Zanim NATO by się ruszyło, ruscy by bez oporu zajęli to, co by chcieli, a Niemcy by to przyklepali.
Bez własnej siły militarnej nie ma racji bytu żadne państwo.
Polityka Tuska była zdradą stanu.

Do do Tobiasz; 21 września 2023, 13:11

Pieczywo niemieckie pozostaje w zanadrzu.
Skąd ci wiadomym jest z jakiego zboża wypieka się w polskich piekarniach dobry polski chleb?

Adam: do Tobiasz; 21 września 2023, 10:34; 21 września 2023, 13:20

Sam jesteś zbożem technicznym, oglądasz TVN
głupoty czytasz w internecie.

pytanie do młotka z pis; 21 września 2023, 13:29

A kiedy Europa była tak zjednoczona jak teraz. Chcecie wszystko zepsuć Z kim wy w europie potraficieżyć w zgodzie chyba tylko z Węgrami

widz zza szkiełka; 21 września 2023, 15:58

PiS wygra te wybory ponieważ ich wyborcy nie zrezygnowali z głosowania na tę partię co pokazują liczne sondaże na różnych stacjach telewizyjnych.Obecne czasy są trudne dla każdego rodaka, wysokie ceny za gaz czy prąd nie są winą tego rządu a tylko i wyłącznie przez komisarzy z Unii Europejskiej którzy tak naprawdę mają gdzieś zwykłych poczciwych ludzi.Podnieśli te stawki bo są pazerni na pieniądze i pieniądz ma być dla nich i tylko dla nich.Mam kolegę, pracuje obok Eindhoven, teraz cena paliwa wynosi tam 2,3 euro za litr benzyny ,jedzenie drogie , rachunki też im poszły w górę więc nie narzekajcie że wam źle w tym kraju.

Grojecczanka; 21 września 2023, 18:33

Szkoda bardzo, że nie odwiedził szpitala w Grojcu i nie dał nawet złotówki, gdy Grójec zaczął przodować w zachorowaniach na covid

Bbfd; 21 września 2023, 19:16

Zastanawiam się gdzie uczyli się ludzie. Ci prawdziwi polacy... tragedia

obywatelski; 21 września 2023, 21:12

Odnośnie całej dyskusji tutaj - art. 5 niestety 100% nie daje gwarancji. W tej sprawie radzę posłuchać Wojciecha Sumlińskiego.
Co do NATO i wojny każdy Polak winien wiedzieć, że III już jest, a polem walki jest mózg. Stąd te czipy nielegalne, fale etc. Patrz np. > globalresearch.ca, artykuł pt. Mózg jest polem bitwy przyszłości. Chodzi o wojnę na poziomie kognicji, o czym szczegółowo w Polsce informuje np. Ewa Pawela. Wynika z tego, że NATO jest przedłużeniem pewnej ręki...
Co do służb i uchwały o obronie ich dobrego imienia - munduru, przypomnę, że jeszcze niedawno podczas realizacji globalnych planów plandemicznych kazano służbom karać za brak szmatki na twarzy, za brak dystansu itp. To dopiero było dbanie o ich dobre imię...
To jak w życiu - lepiej mieć samemu klamkę, niż liczyć, że nas sąsiad obroni jakby co.

Iza do: obywatelski; 21 września 2023, 21:12; 22 września 2023, 09:52

Dobrze, że karano za brak maski tylko w Polsce znajdą się cwaniaczki ktorę myślą, że wiedzą więcej i mogą nawet bić się z funkcjonariuszem bo naczytali się w internecie że to złe i nie jest wtedy wolnym człowiekiem. To jeśli lekarz przepisze dziecku lek który ma mu pomóc lub prowadzisz dziecko do szkoły bo tak powinno być to czyli Cie zmuszaja powinieneś wyjść na ulicę że nie jesteś wolnym człowiekiem ... żałosne to jest. Maskę powinieneś zakładać dla swojego bezpieczeństwa a nie dlatego, że masz nosić, ale jeśli nie dbasz o innych to krzywdzisz innych. To, że było to nie dopracowane to już inna sprawa, w niektórych państwach nie mają z tym problemu ludzie sami chcą je nosić i nie tylko dlatego że jest jeden wirus a są inne infekcje mówię tutaj o szpitalach, przychodniach oraz aptekach.

Do pytanie; 22 września 2023, 10:13

Liżący dupę ma zawsze szanse na aprobatę lizanego. Jednak asertywny, na dłuższą metę, ma te szanse większe od lizodupów.
Europa zjednoczona w niemieckiej obłudzie ma dziś jeden cel - budowa kondominium rosyjsko-niemieckiego poprzez maksymalizację liczby lizodupôw. Szczególnie w Polsce, gdzie zdaniem
skorumpowanych eurokratów, liżących jest zbyt mało i żeby temu zaradzić wysłali z misja mistrza w lizaniu - Tuska.

Do Bbfd; 22 września 2023, 10:39

Odpowiedź na swoje pytanie usłyszysz natychmiast po tym jak powiesz gdzie uczyłeś się ty. Jakoś nie widać wielkiego erudyty, tragedia.

Armagedon2020; 22 września 2023, 13:29

Ludzie zastanówcie się co Wy piszecie .Jeden drugiego to by w łyżce wody utopił, jaka jest w was nienawiść, jad . Wstyd jak co niektórym tak źle w Polsce to droga wolna ,pakować manele i w świat ,a pozostałym dać żyć i pracować w spokoju.

obywatelski; 22 września 2023, 20:33

Ad vocem - Iza.
Żałosny brak wiedzy i kupowanie psycho sztuczek.
W Azji np. noszą od czasów nawet przedplandemicznych i to rzeczywiście dla bezpieczeństwa innych (tłoczno np. w komunikacji). Jednak w czasie tego co było nie byli takimi naiwniakami, żeby się podporządkować jak baranki.
Co jest dla mojego bezpieczeństwa dobre, to ja lepiej wiem sam, niż jakiś pan od bezprawia stanowionego. Informowanie innych, że chodzenie w szmatce szkodzi zdrowiu, to dbanie o innych. Jeśli ktoś chce sam się krzywdzić - jego sprawa, tylko niech się nie usprawiedliwia, że to wina tego co nie nosi.
Jeden Lekarz pomaga, drugi lekarz przepisuje leki.
Możesz do szkoły dziecka nie prowadzić - wtedy na pewno maski będzie nosił, szczepił się etc., bez namysłu.
Mówienie o wolności w czasach technologii kontroli umysłu, pegasusów itp. to dopiero heca.
A że 'było to nie dopracowane' - salwa śmiechu.
Gdybym nie zrobił swego czasu mega analizy śledczej w tej m.in. sprawie, to bym nie pisał (choć i tak pobieżnie) tutaj w/w.

Do do pytanie; 22 września 2023, 22:44

Kondom-inium powinien założyć twòj ojciec we właściwym momencie, świat byłby lepszy

Do pytanie; 23 września 2023, 09:35

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Do pytanie; 23 września 2023, 10:53

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Pablo do obywatelski; 22 września 2023, 20:33; 23 września 2023, 12:42

A Ty co Damian z Grójca jesteś pieniążki się zgadzają od peowcow ?

Mark; 23 września 2023, 13:30

Do bbfd: nasz premier Morawiecki np uczył się w niemieckim Hamburgu, dokładnie tak jak przystało na każdego patrio-pisowca.

Darek; 23 września 2023, 17:03

Jak wybierzecie KO lub inną partie niż PiS to się sami przekonacie co się będzie działo ale wtedy już będzie za późno będziecie tylko stać w długich kolejkach po paszporty. Przydało by się takie doświadczenie, żeby skończyło się to oszukiwanie na PiS ja nie oglądam żadnych stacji tv mam swój rozum i to co wiem z dobrych źródeł którzy pracują na miejscu i wiedzą. Więc proszę nie pisać że jestem jakiś wyznawca PiSu po prostu widzę co się dzieje i wszyscy w moim otoczeniu to widzą. Chcecie żeby gwałcono wasze żony i dzieci albo żeby rozbierarano Polskę? Proszę bardzo wasz wybór.

Tak jest; 23 września 2023, 20:46

Nasz premier pracował tez u Tuska

Do Darek; 24 września 2023, 09:40

Kolejki po paszporty to będą jak wygra PIS.

obywatelski; 24 września 2023, 10:21

Do Pablo.
Nic się nie zgadza. Ani ja Damian, ani z Grójca, ani z żadnej partii, a pieniążków za PiS ubyło...

Do Bywatelski; 24 września 2023, 11:31

Pandemia była największym oszustwem XXI wieku, za którym stoi główny lekarz USA i który przekonał do niej prawie wszystkie rządy świata.
Ludzie umierali z powodu zablokowania procedur medycznych, które były dostępne bez najmniejszych priblemów.
Prawda o pandemii jest w trakcie ujawniania.

Pablo do obywatelski; 24 września 2023, 10:21; 24 września 2023, 13:50

Ja nie widze nic takiego żeby przez PiS ubyły jakieś pieniądze. Przez PO które zniszczyło Polska armię to na pewno ubyło teraz musisz za to płacić żeby Ci domku bąbka nie zburzyła. A można było to robić stopniowo a tak PIS musi to zrobić w ciągu 3 lat. Powinieneś dziękować, że pieniądze zostają w Polsce i możemy się tak dobrze rozbudowywać pod względem rynku pracy i Polskich firmach. Rolnicy nigdy nie mieli tak dobrze jak mają teraz a mogą mieć jeszcze lepiej jak dalej Pis będzie zarządzał Polską.

Do obywatelski; 24 września 2023, 15:33

Oj pieniążków ubyło w naszych portfelach, rację wielką masz. I długi wzrosły ale to nic przy tym co nas czeka po wyborach, obojętnie kto wygra.

Renata; 24 września 2023, 17:33

Uważajcie lepiej na Konfederacje bo oni z PO są jakby bezpartyjni bedą pracowac a raczej juz od dawna pracuja z PO to jest pułapka tak samo jak Hołownia ale Tuskowi Holownia nie wypalil wiec wszytkie pieniadze poszly w Konfederacje z KO.

Do Renata; 25 września 2023, 08:58

Ale właściwie to o co się "rozchodzi"?

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

W trakcie libacji zaatakował kompana 30-centymetrowym nożem Policjanci zatrzymali 53-latka, który jest podejrzany o usi...
Nauka Pływania | instruktor Emil Siedlarz | Chełmiec - Nowy Sącz - Korzenna
Księgowość w stolicy. Jakie są realia pracy księgowych w Warszawie? Praca w księgowości należy do zawodów cieszących się dużym...
Podpisano umowę! Wkrótce rusza przebudowa stadionu przy Laskowej W czwartek burmistrz Dariusz Gwiazda podpisał umowę na...
Ostatnie pożegnanie podinspektora Pawła Korczaka W środę w Tarczynie obyła się uroczystość pogrzebowa...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.