W sobotę rano w miejscowości Błogosław (gmina Błędów) doszło do niebezpiecznego zdarzenia podczas prac polowych. 59-letni mężczyzna został zabrany do szpitala helikopterem Lotniczego Pogotowia Lotniczego.
O godzinie 9.38 strażacy zostali wezwani na pomoc mężczyźnie, który według zgłoszenia miał ulec wypadkowi podczas pracy z maszyną rolniczą.
- Po kilku minutach na miejscu pojawili się strażacy. Osoby, które były na miejscu, udzieliły mężczyźnie pierwszej pomocy. Po kilku minutach ratownicy podjęli decyzję, że 59-latek zostanie przetransportowany do szpitala helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - powiedział portalowi cozadzien.pl dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grójcu.
18 godzin temu
19-latek rozpędził w Grójcu swoje BMW aż do 122 km/h!
18 godzin temu
Liga okręgowa: Mazowsze Grójec – Zodiak Sucha 0:2
Jak niewiesz jaka sytuacja w klubie to się...
19 godzin temu
Portal Grojec24.net w nowej odsłonie
przedwczoraj, 18:22
Liga okręgowa: Mazowsze Grójec – Zodiak Sucha 0:2
przedwczoraj, 18:15
Ogłoszenia