Nietrzeźwa 14-latka wjechała rowerem pod koła samochodu

26 sierpnia 2020; 11:47

Grojec24.net

28 komentarzy

Zdjęcie nadesłane przez Czytelnika Zdjęcie nadesłane przez Czytelnika

Czternastoletnia rowerzystka jadąc ulicą Sportową nie zatrzymała się na znaku STOP i wjechała pod koła samochodu osobowego marki toyota - wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy policji.Wszystko działo się we wtorek o godzinie 20:55 na skrzyżowaniu Sportowej i Lewiczyńskiej w Grójcu. Jak poinformowała na łamach "Echa Dnia" Agnieszka Wójcik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grójcu, dziewczynka ma uraz głowy, od razu po wypadku była nieprzytomna, została przetransportowana do szpitala w Radomiu. Jak się okazało, miała pół promila alkoholu we krwi. Toyotą kierowała 20-letnia kobieta, obie są mieszkankami Grójca.

TAGI:

Komentarze (28):

czytelnik; 26 sierpnia 2020, 12:16

Ja bym zweryfikowała młodzież siedząca na boiskach kolo basenu wieczorami z kolorowymi trunkami.

W dniu wczorajszym pełno było młodzieży na rowerach i nie wydaje mi się że pili tylko "soczki"

do czytelnik; 26 sierpnia 2020, 13:01

Jak tak patrzę na współczesną młodzież, to współczuję nauczycielom i wychowawcom. Nie dziwię się, że nie ma chętnych do pracy w tych zawodach. Jeżeli nie zostanie wprowadzony pewien reżim w wychowywaniu dzieci przez ich rodziców, to będziemy za parę lat mieli co drugiego lenia, degenerata, bez kultury osobistej.

beti1946; 26 sierpnia 2020, 13:23

wczoraj ok. 18 dzieci piły na ławkach przed basemen
kto im to sprzedaje?

Eeee; 26 sierpnia 2020, 14:51

Dokładnie tak popieram

Michał ; 26 sierpnia 2020, 15:26

Często biegam na bieżni koło basenu na Spartakusie, nie ma dnia żeby gluty nie siedziały i nie spożywały alkoholu. To jest dramat co z tej patologii wyrośnie, a policja 200 metrów dalej. Można by było się rozpisać, ale szkoda czasu bo ten kraj to tektura.

Sportowiec; 26 sierpnia 2020, 16:36

Często jestem na basenie i ze środka obiektu dokładnie widać co się dookoła wodnika dzieje. Te ławki zapewne niejedno widziały...

Kicha; 26 sierpnia 2020, 17:44

Wyluzujcie. Nie zamknięcie dzieciaków w domu i nie zabronicie tego czy tamtego. Niech się uczą, doświadczają, poznają świat dorosłych. Wy wszyscy tacy grzeczni byliscie? Czy te czasy nie wspomina się miło i z uśmiechem jak Np. pijana koleżanka się obhaftowała, kolega na zgonie się zsikał, kicha u starych, obciach na mieście?! 😂 Nauczą się przez doświadczenie. Wielu „przypałowych” znajomych zaszło bardzo daleko w życiu.

Do: "beti"; 26 sierpnia 2020, 18:02

Jak to kto? Między innymi w Żubrze KAZDY zrobi zakupy (zarówno mocno nietrzeźwi jak i nieletni). Stan w samochodzie przy Żubrze w "godzinach szczytu" i długo nie musisz czekać żeby zobaczyć zataczającą się osobę wychodzącą z zakupionym płynnym rozweselaczem. Widziałem również nieletnich z zakupami! Oczywiście to tylko jeden z WIELU przykładów.
Niestety, ale prowadzący takie sklepy w Grójcu są w dobrych relacjach z grojecką milicją!

Mieszkaniec 2; 26 sierpnia 2020, 18:17

Młodzież nie ma gdzie się podziać w Grójcu to smutne.
Dlaczego Pan Burmistrz Gwiazda były Harcmistrz nie widzi problemu i nie pomoże naszej młodzieży już dwa lata rządów i nawet nie ma żadnych pomysłów ani planów ,młodzież musi mieć swoje miejsce żeby nie stać na parkingu Tesco,na ławce przy basenie itd....
Radni też nie bez winy żadnych pomysłów,smutne a przecież ich dzieci też siedzą lub stoją w dziwnych miejscach.

Katarzyna ; 26 sierpnia 2020, 22:01

"Wyluzujcie. Nie zamknięcie dzieciaków w domu i nie zabronicie tego czy tamtego. Niech się uczą, doświadczają, poznają świat dorosłych. Wy wszyscy tacy grzeczni byliscie? Czy te czasy nie wspomina się miło i z uśmiechem jak Np. pijana koleżanka się obhaftowała, kolega na zgonie się zsikał, kicha u starych, obciach na mieście?! 😂 Nauczą się przez doświadczenie. Wielu „przypałowych” znajomych zaszło bardzo daleko w życiu".
👆NIC GŁUPSZEGO DZIŚ NIE PRZECZYTACIE.

Mateo; 26 sierpnia 2020, 23:05

Tylko szkoda tej dziewczyny która kierowała autem, trauma na długi czas :(

Papa smerf; 26 sierpnia 2020, 23:41

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Obywatel; 27 sierpnia 2020, 01:36

Masakra ... Straż miejska ma w du**e to co się wyrabia na boisku bo jedynie wjadą na parking i zaraz wyjeżdżają z niego zamiast wyjść i się przejść kontrolnie w godzinach 20-22 bo wtedy młodzież wyrabia tam co chce

Do Kicha; 27 sierpnia 2020, 07:21

Nic dodać - nic ująć

Z; 27 sierpnia 2020, 10:17

Jak zwykle - winni BRAKU WYCHOWANIA są stażnicy miejscy, policjanci, samorządowcy i wszyscy inni, ale NIE RODZICE. Dlaczego nikt z was nie interesuje się tym, co robią wasze dzieci? Dlaczego WY nie znajdziecie im zajęcia? Dlaczego nie poświęcacie im czasu i muszą uciekać w używki żeby ktoś je zauważył? Zacznijcie dzieci WYCHOWYWAĆ, a nie hodować. Rozmawiajcie o ich problemach, spędzajcie z nimi czas. Jedyne co potraficie to dawać dzieciakom pieniądze, o których wy w ich wieku nawet nie marzyliście. Chcecie żeby mieli łatwiej niż wy? To dajcie im wędkę, a nie rybę. Nauczcie czegoś pożytecznego, przede wszystkim szacunku do siebie samego i do innych ludzi. Nic w życiu nie przychodzi łatwo, a jak nauczycie dzieci, że wszystko im się należy, to będziecie utrzymywać darmozjady do końca swoich dni. I pozostali podatnicy też, bo kolejne plusy będą wyciągać łapki bo cudze pieniądze. Popatrzcie nieco krytyczniej w lustro i zacznijcie zmiany od siebie.

Rodzic; 27 sierpnia 2020, 10:53

Po pierwsze niech każdy przypomni sobie co robił za młodych lat,po drugie z kogo mają brać przykład,po trzecie gdzie w tym Grójcu mają iść,po czwarte jak rodzic krzyknie czy da klapsa to prokurator czeka tylko żeby sprawę pchnąć do sądu bo się wykaże,statystyka itd..A co do nauczycieli to szkoda mówić,niech oddadzą rodzicom kasę którą brali za lekcje online,bo to na rodziców wszystko zepchnęli.Teraz tak nie będzie, jeżeli taka sytuacja się powtórzy to my rodzice wyjdziemy na ulice za obniżką pensji nauczycieli.Teraz szkoła się zacznie i nawet planu lekcji jeszcze pewnie nie ułożyli,ale pensja za całe wakacje wpłynęła na konto.Dosyć tego ,nauczyciele do roboty,a jak nie pasuje to nożna zmienić pracę. A teraz będzie pełno hejtu na mnie, nauczyciele będą atakować ha ha ha....

Czytelnik; 27 sierpnia 2020, 10:58

A co wy dorośli zrobiliście do tej pory żeby ta młodzież miała gdzie pójść,mieli się czym zająć,jak ich wychowaliście.Piszecie tylko komentarze typu : widziałem , widziałam,pili,palili itd...a wy co zrobiliście żeby tak nie było?

Adm; 27 sierpnia 2020, 13:52

Była przytomna

Czytelnik2; 27 sierpnia 2020, 14:27

Należy też dodać, że ulicą Lewiczyńską, Sportową, Drogowców kierowcy jeżdżą zbyt szybką. Na ul. Lewiczyńskiej i ul. Drogowców prędkości jest przekraczana nagminnie. W okolicy tych ulic jest basen , szkoła, boisko - a jednak nikt nie myśli o bezpieczeństwie tych trzeźwych dzieci, które codziennie idą do szkoły lub z niej wracają . Trzeba czekać kolejnego wypadku, żeby coś tym zrobić? Może ktoś w końcu pomyśli o progach zwalniających lub innych zabezpieczeniach , bo znaki ograniczające prędkość nie działają na kierowców.

Marta K.; 27 sierpnia 2020, 14:46

W co drugim komentarzu autorzy piszą, że widzieli jak dzieci piją na ławkach przy basenie. Dlaczego żadne z nich nie zadzwoniło po policję/straż miejską? Fajnie jest pouczać innych w komentarzach pod anonimowym nickiem, oburzać się na młodzież a samemu nic nie robić. Co się stało z mądrością "wszystkie dzieci nasze są"? Jeśli chce się zmieniać świat, trzeba zacząć coś robić też samemu.

kaki; 27 sierpnia 2020, 16:16

Rodzic. Jesteś upośledzon.y. Żal mi Twoich dzieci.
Niech idą w używki, bo tak rodzic radzi.

no to ja; 27 sierpnia 2020, 16:19

Oczytany rodzic piętnujący nauczycieli pisze, że nie mieli z kogo brać przykładu.
Nooooo. chopie!!! Mam nadzieję, że z Ciebie nikt nie weźmie, bo się ośmieszasz.
Nie masz pewnie pojęcia o przepisach, o szkole, ale mundrzysz się na tematy, które są ponad Twoim poziomem.
Żenada. Żal dzieci.
Ty zrobiłeś hejt na nauczycieli i piszesz, że teraz się zacznie na Ciebie. Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie.
Dramat. Zero.

Nauczyciel:); 27 sierpnia 2020, 17:31

Mam nadzieje, że czegoś ten wypadek nauczy znajomych tej nastolatki.
Moje dzieci nie siedzą w parkach,ani na boiskach bo szkoda im czasu,jest dużo ciekawszych rzeczy do robienia.
Alkohol nastolatki kupuja przez osoby dorosłe.

do rodzic; 27 sierpnia 2020, 19:14

sfrustrowany z Ciebie człowiek; strasznie Twe serce musi mieć ciężko w życiu, bo cały czas się porównuje do innych na wielu płaszczyznach. "Przyjdźcie do mnie wszyscy utrudzeni a ja Was pokrzepię"

Ktoś ; 27 sierpnia 2020, 21:12

Może coś do tego pustego łba dotrze po takiej sytuacji na drugi raz gówniara na rower nie wsiądzie jak się napije tyle w temacie.

Bb; 27 sierpnia 2020, 21:38

Z ma rację .przede wszystkim dzieci powinni wychowywać rodzice... ale cóż często rodziców też przydałoby sie wychować

Do rodzica; 28 sierpnia 2020, 10:50

Ciężki masz Łeb chłopie, bo nie głowę. W Polsce możesz sam kształcić dziecko i otrzymywać na to pieniądze. Wystarczy się dokształcić i do pracy. A co do wyjścia na ulice za obniżką pensji nauczycieli to powiem Ci prawdę - zabraknie Ci odwagi. A jak nie wierzysz w to co jest napisane w tym komentarzu, to do dzieła i 1 września, protestuj przed Urzędem Gminy.

arbiter elegancji; 2 września 2020, 09:41

Sam piłem z ziomkami przy basenie i na hali. Wspaniałe lato 2005 roku, chodziło się do nieistniejącego już sklepu "u Drapaka" (gościu sam był na wiecznej bani i sprzedawał każdemu), czasami też do legendarnej Jadźki. I co? I nic. Skończyłem liceum, skończyłem dziennie dwa kierunki, pracuję, mam normalną rodzinę i ani ja, ani moi ówcześni koledzy i koleżanki nie skończyliśmy w rynsztoku. Więc drodzy nieomylni rodzice wyluzujcie d..ę, bo dzieciaki zawsze będą w ten sposób spędzać czas, jest to nieodłączny element młodości i poznawania. Tak samo jak nieodłączonym elementem takiej zabawy jest zrzędzenie takich starych grzybów jak wy.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Koronawirus w powiecie grójeckim: 11 zakażeń i 2 ozdrowieńców W sobotę sanepid w Grójcu poinformował o potwierdzeniu...
"Piekło kobiet" - veto Grójec (ZDJĘCIA) Wczoraj (23 października) na grójeckim rynku przy Placu...
Obowiązkowa ankieta dotycząca inwentaryzacji źródeł ciepła Burmistrz Gminy i Miasta Grójec, informuje o przystąpieniu...
Media: ze szpitala zabrano jedynego anestezjologa Wojewoda mazowiecki skierował jedynego anestezjologa ze...
Piotr Czekański przed finałową rundą MPRC Już w ten weekend odbędzie się 4 runda Mistrzostw Polski...
www.AUTOdoc.pl

Najnowsze ogłoszenia

GINEKOLOG - od A do Z .Szybkie Terminy... GINEKOLOG - od A do Z .
Szybkie Terminy.
Atrakcyjne Ceny.
Opiekunka do seniora w Niemczech... "Opiekunka do seniora w Niemczech w okolicach Hanoweru
Opiekunka do Pani w Leverkusen "Opiekunka do Pani w Leverkusen

Planowany termin...
Opiekunka do sympatycznej seniorki... "Opiekunka do sympatycznej seniorki w okolicach Karlsruhe
Pracownik dozoru Góra Kalwaria +... Firma ARMA wspierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych , lider w...

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.
... Zapchany filtr cząstek stałych DPF to nie problem! Z naszą pomocą, w...
zielonyVOLT.pl Podstawową działalność firmy stanowi dostarczanie kompleksowych rozwiązań...
Fotowoltaika Brewa Zbudujemy dla Ciebie instalację fotowoltaiczną i obniżymy rachunki za...
... Sporządzanie wycen nieruchomości dla zabezpieczenia kredytów hipotecznych,...

2013-2020 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.