Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Nietypowa sytuacja na drodze w gminie Jasieniec. "Żeby nie doszło do tragedii"

10 kwietnia 2023; 10:56

Grojec24.net

14 komentarzy

Zdjęcie otrzymaliśmy od Prezesa Zarządu Stowarzyszenia na rzecz rozwoju Gminy Jasieniec Zdjęcie otrzymaliśmy od Prezesa Zarządu Stowarzyszenia na rzecz rozwoju Gminy Jasieniec

W czwartek 6 kwietnia doszło do nietypowej sytuacji na drodze gminnej położonej w miejscowości Olszany od skrzyżowania na Kurczową Wieś w kierunku Częstoniewa.

News will be here

W mailu do naszej redakcji, Jarosław Sarniak - Prezes Zarządu Stowarzyszenia na rzecz rozwoju Gminy Jasieniec - pisze, że "doszło do ustalenia geodezyjnego granic kilku działek prywatnego właściciela i okazało się, że droga >>biegnie<< w niektórych miejscach i to znacznie przez teren tychże prywatnych działek. W konsekwencji właściciel przystąpił do grodzenia swoich nieruchomości. Z racji tego przejezdność tą drogą w kilku miejscach ogranicza się do przejazdu tylko jedną stroną, nie ma możliwości wyminięcia się dwóch pojazdów".

"W takim razie rodzi się pytanie, jak dotychczas Gmina Jasieniec wytyczyła geodezyjnie resztę dróg gminnych? Czy inne drogi też są usytuowane na prywatnych działkach?" - pyta Jarosław Sarniak.

Prezes Stowarzyszenia zwrócił się do naszej redakcji o zamieszczenie informacji, żeby jak pisze "nie doszło w tym miejscu do tragedii, gdyż droga została zagrodzona dość dużymi kamieniami".

Do sprawy powrócimy, kiedy uzyskamy komentarz Urzędu Gminy w Jasieńcu.

TAGI:

Komentarze (14):

Jarosław Sarniak; 10 kwietnia 2023, 11:12

Dziękuję redakcji za przychylność i nagłośnienie problemu, bo niewątpliwie mamy do czynienia z taką sytuacją.

Ktoś; 10 kwietnia 2023, 11:45

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Xxx; 10 kwietnia 2023, 21:00

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Niesamowite; 10 kwietnia 2023, 21:04

Panie Sarniak, takie sytuacje zdarzają się wszędzie. Wszystko można jakoś rozwiązać. Pół gminy Pana nie lubi, ludzie głośno dyskutują o Pańskich poczynaniach i złośliwości a Pan nadal szuka uznania. Brawo... A u Pana wszystko ok? Może chciałby Pan opowiedzieć coś o sobie, co Panem kieruje? Plucie jadem nie ma chyba podłoża genetycznego

Iwa; 10 kwietnia 2023, 21:51

Pan Jarek i jego sensacje, &#128514;&#129315;

Ja za Jarkiem; 11 kwietnia 2023, 08:07

Bardzo dobrze pan działa Ludzie nigdy by się nie dowiedzieli o różnych sprawach Prawda boli a kontrargumentów brak

Jarek; 11 kwietnia 2023, 09:40

Pan Jarek zapomniał już jak był sensacją u Pani Jaworowicz w programie... Teraz jest głównym prawnikiem w Czarstonowie.

Za prawdą; 11 kwietnia 2023, 10:19

Z całym szacunkiem, co to za argumenty, lubię, nie lubię. To nie są marne imieniny w Ge-sie tylko błędy i niumiejetne zarządzanie Gminą. Wójtowa, przypomnę przed objęciem tej funkcji była radną i co i nic nie zrobiła, Jak do tej pory poza lansem w gazetkach i na swoich profilach oraz nietrafionych inwestycjach, choćby budzący śmiech "Ryneczek", jak i poprzednik nie zajmuje się sprawami ważnymi, a atakowanie człowieka, któremu zależy na normalności przypisywanie ułomności obecnie rządzących jest po młodzieżowemu słabe.

Onbcfrcbmkjfdedxvnmlkkhfdessxvbjjjjh; 11 kwietnia 2023, 12:08

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Jarek; 11 kwietnia 2023, 13:03

Przy okazji może wyjaśni się sprawa drogi do lasu i ''legalnego wyrąbu drzew'' w lesie obok asfaltowni.

Jan z Boglewic ; 11 kwietnia 2023, 16:52

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Ktos666; 11 kwietnia 2023, 17:47

Trzeba być ślepym żeby tak wielkich głazów nie zauważyć...skoro teren prywatny to to nikt mu nie zabroni i ładny różowy kolor bardzo się wyróżnia

Jarosław Sarniak; 11 kwietnia 2023, 19:27

Nie byłem nigdy żadną sensacją u Pani Jaworowicz, proszę nie mylić faktów. Nigdy nie występowałem u tej Pani w żadnym programie. Także proszę nie siać zamętu. Do meritum proszę, sprawa dotyczy drogi gminnej....I proszę się pod swoimi komentarzami podpisywać prawdziwymi danymi (imię, nazwisko), a nie uprawiać anonimizację, chyba że brak cywilnej odwagi? I w drodze wyjaśnienia nie jestem czyimś prawnikiem. Ewentualnie proszę o dowody na poparcie swych tez.

Arek; 12 kwietnia 2023, 19:14

Gmina powinna wymierzyć drogę i dopiero utwardzać kruszywem a nie sypać komuś na pole. Ale po co jak można uchwałą gminy poszerzać drogi w zagospodarowaniu przestrzennym bez poszanowania własności i walić kruszywo gdzie popadnie. W końcu pieniądze publiczne to pieniądze niczyje i jak dochodzi do marnowania kasy nikt za to nie odpowie.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Rusza przebudowa parku miejskiego w Grójcu! Rozpoczynają się prace przy kolejnym etapie rewitalizacji...
Dariusz Gwiazda: Wznawiamy rozbudowę Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu Burmistrz Dariusz Gwiazda poinformował, że w czwartek zosta...
Były sędzia poszukiwany listem gończym! Był zameldowany w Grójcu Były już sędzia Tomasz Szmydt, który zbiegł na Białoruś i...
Zmiany w kierownictwie Komendy Powiatowej Policji w Grójcu W środę (15.05) podczas uroczystej zbiórki w sali...
Przy stacji PKP Warka powstanie parking na 150 miejsc Mieszkańcy dojeżdżający na co dzień do pracy i szkoły ł...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.