Niszczyła banery wyborcze prezydenta Dudy

10 lipca 2020; 14:13

Grojec24.net

16 komentarzy

Fot. facebook.com/pis.warka Fot. facebook.com/pis.warka

W środę w godzinach wieczornych w Warce zostały pomazane nieścieralnym markerem banery z wizerunkiem prezydenta Andrzeja Dudy. W sumie uszkodzono 6 banerów.

Jak informuje strona PiS Warka, sprawa została zgłoszona na Policję następnego dnia, ponieważ to nie był pierwszy wybryk tego typu. Policjanci z miejscowego komisariatu jeszcze tego samego dnia ustalili personalia sprawcy. Okazało się, że to 36-letnia mieszkanka Warki. Kiedy Policjanci odwedzili ją w domu, była bardzo zaskoczona i od razu przyznała się do winy - czytamy na profilu w mediach społecznościowych.

Przypomnijmy, iż już w najbliższą niedzielę odbędzie się druga tura wyborów prezydenkich. Zmierzą się w niej urzędujący prezydent Andrzej Duda oraz kandydat Koalicji Obywatelskiej, Rafał Trzaskowski.

TAGI:

Komentarze (16):

Jan; 10 lipca 2020, 14:18

a co to znaczy?

DO do poprzednika; 10 lipca 2020, 14:57

I co to teraz będzie z tą panią ojojoj

Pan Tadeusz; 10 lipca 2020, 15:24

Nic jej to nie da , Andrzej Duda wygra wybory,wszystkich których znam na niego głosują.Przynajmniej dzieci będą bezpieczne.

apolitycznie; 10 lipca 2020, 15:35

Gdy w Grójcu pisiory zaklejały plakaty Trzaskowskiego to policja jakoś dziwnym trafem nie interweniowała. .... służby mundurowe upolitycznione. ....

Anonim; 10 lipca 2020, 17:22

Ja bym tej osobie jeszcze medal dała. Brawa dla tej pani, za odwagę zrobienia tak dobrego uczunku dla społeczeństwa. A karać to się powinno ludzi z PiSu za to, że biednych odbywateli nachodzą i nie widzą własnych licznych błędów

Niepis; 10 lipca 2020, 20:45

Zuch dziewczyna!!!! Proponuję zbiórkę pieniędzy pieniędzy na ewentualną grzywnę. Kto jest za?

Tomek Ch.; 10 lipca 2020, 20:55

W niedzielę stałem z ludżmi popierającymi Trzaskowskiego. Suski przechodząc kolo nas nazwał nas niemiecka chołota. tak do mieszkańcow Grójca mówi Poseł.

Marian; 13 lipca 2020, 14:28

Powinna policja za niszczenie baneru z Andrzejem Duda takiego platfusa z palowac

ANNA; 13 lipca 2020, 17:16

A co usłyszał Suski od ludzi popierających Trzaskowskiego? Mam jakieś dziwne przeczucie, że jego słowa (o ile takie padły) były odpowiedzią na jakąś paskudną zaczepkę, bo to niepojęte, żeby nie przywitali posła PiSu jakąś chamską odzywką.

do Tomka; 13 lipca 2020, 18:01

O zachowaniu posła mówi się w taki sposób, a proszę napisać jak się państwo popierające Trzaskowskiego zachowali podczas wiecu z premier Beatą Szydło. Odwagi, w internecie nic nie ginie.

K; 13 lipca 2020, 22:56

Suski nazwał opozycję niemiecką hołotą, a następnie odjechał w siną dal niemieckim autem. Panie pośle, czemu nie polskim? Czemu taka hipokryzja? Czemu nie odjechał pan Tarpanem lub Syrenką? Tudzież Żukiem.

Milo; 14 lipca 2020, 09:30

Do K - a Ty czym jeździsz ?, wozem drabiniastym zaprzęgniętym w siwka?

K do Milo; 14 lipca 2020, 12:09

Nie jeżdżę wozem drabiniastym, ale też nie opluwam wszystkich nacji naokoło, chwaląc tylko polskość. A Pisiory na Niemca złożeczą, ale nie przeszkadza Volkswagenem pędzić czy też rozbijać się beemką. Pozdrawiam nacjonalistów w POLSKICH samochodach.

Mariusz; 14 lipca 2020, 15:11

Do Pani Anny, byłem na tym wiecu i nie bardzo rozumiem o czym Pani mówi. Stała grupa przeciwników która gwizdała, wykrzykiwała hasła m.in. "caryca", będziesz siedziała, beti do domu, 27 do 1... Nie słyszałem od nich żadnych wyzwisk lub epitetów niecenzuralnych. Ze sceny oczywiście padły słowa o złodziejach, zdrajcach, ale to normalne, tym bardziej że PAD na swoich wiecach też takiego słownictwa używa. Od uczestników sympatyzujących z obozem rządzącym słyszałem wyzwiska od pedofili, pedałów, zdrajców, patologi, targowicy itp. Takie jak sper..., wypier... było normą. Przeciwnicy zachowywali się głośno, ale nikogo nie okładali wyzwiskami i epitetami, przynajmniej do momentu gdy P. Beata była na scenie.

obserwator; 14 lipca 2020, 17:25

do Mariusza. Był pan, ale nie zastanawia pana to zachowanie i pewnie pan się w to również angażował, co nie dziwi mnie obrona przez atak.

Mariusz; 14 lipca 2020, 21:06

obserwator
Nie bardzo rozumiem o jakim ataku Pan mówi, jedynymi którzy tam atakowali były osoby popierające PIS. Myślę że każdy może przyjść żeby popierać i każdy może przyjść by wyrazić swoją dezaprobatę. Jak na razie z naciskiem "na razie" zabronione to nie jest.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Policyjny technik i dzielnicowy z wizytą u najmłodszych Technik Kryminalistyki z Komendy Powiatowej Policji w Gró...
Ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Zatrzymali ich grójeccy policjanci W ostatnim tygodniu grójeccy mundurowi zatrzymali kilku...
Ukradli gąsienice od maszyny leśnej, które sprzedali na złom Grójeccy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu gr...
Na prawo jazdy tej kategorii nie zdamy już w Grójcu Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu poinformowa...
Wysoka porażka Mazowsza z wiceliderem Podopieczni Mariusza Lisieckiego wrócili z boiska w Jedliń...

Najnowsze ogłoszenia

Zatrudnimy kierowców C+E ( ADR )... Zatrudnimy kierowców C+E (ADR podstawa+cysterny) do przewozu asfaltów.
Praca dla STUDENTÓW / MATURZYSTÓW... STUDENCIE!
UCZNIU!

Chcesz sobie dorobić podczas...
Pracownik produkcji (k/m) bez znajomości... Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego...
Przedstawiciel Handlowy To oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie

-...
Praca w Niemczech/ Monter drewnianych... Pracuj jako monter drewnianych domów w Niemczech ‼️

Firmy z Grójca i okolic

Klinika Medycyny Estetycznej FabMed Klinika Medycyny Estetycznej FabMed działająca w Warszawie specjalizuje...
OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.
Twoje Wnętrza Katarzyna Siedlecka Jesteśmy firmą zajmującą się aranżacją wnętrz oraz elementami wnętrzarskimi....
Gabinet Psychoterapii Katarzyna Dolińska-Kłopotowska... Terapia uzależnień i współuzależnienia.
Psychoterapia osób z...

2013-2022 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.