We wtorek 6 czerwca o godz. 23:31 do Stanowiska Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grójcu wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego w miejscowości Wilkonice (gmina Błędów).
Jak informuje Komenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grójcu działania strażaków polegały na ugaszeniu pożaru, przeszukaniu i sprawdzeniu miejsca objętego działaniami, zabezpieczeniu terenu akcji.
W działaniach brało udział łącznie 3 zastępy straży pożarnej: JRG Grójec, OSP Lipie oraz jeden zastęp OSP Zalesie.













13 godzin temu
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
wczoraj, 14:53
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 20:49
PILNE! Poważny wypadek na DW728 w Woli Łęczeszyckiej
przedwczoraj, 17:42
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Ogłoszenia