Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Nowa figura w Nowym Roku!

3 stycznia 2019; 20:13

Materiał promocyjny

CENTRUM DIETETYCZNE NATURHOUSE ul. Piłsudskiego 42 a 05-600 Grójec CENTRUM DIETETYCZNE NATURHOUSE ul. Piłsudskiego 42 a 05-600 Grójec

Po świątecznym przejedzeniu i po sylwestrowej zabawie czas na postanowienia noworoczne. Jakie są nasze tegoroczne życzenia? „Regularne ćwiczenia”, „Troska o zdrowie”, „Rzucenie nałogu”, „Zgubienie zbędnych kilogramów” – to tylko niektóre z nich. Ich realizację często odkładamy na później, a części z nich nawet nigdy nie rozpoczniemy.

News will be here

Pora by to zmienić i wreszcie spełnić swoje noworoczne postanowienia! Pomocny w tym będzie Dietetyk Naturhouse. Poznajcie kilka rad mgr Aleksandry Wolskiej - dietetyka z Centrum Dietetycznego Naturhouse w Grójcu.

Jeśli Twoim marzeniem jest szczupła sylwetka na wiosnę, musisz zacząć działać już w styczniu! To tak jak z urlopem - też jest planowany z wyprzedzeniem ;) Proces utraty zbędnych kilogramów musi być racjonalnie zaplanowany. Warto pamiętać, że prawidłowe i przede wszystkim zdrowe tempo odchudzania to 0,5-1 kg na tydzień. Jeśli Twój cel to 10 kg do Wielkanocy musisz zacząć już teraz. Zrezygnuj z internetowych diet, które mają zdziałać cuda, czy niskokalorycznych zastępników posiłków, które dadzą jedynie krótkotrwały efekt. W 2019 roku czas na  trwałą zmianę nawyków żywieniowych. Najlepiej z dietetykiem! Dzięki pomocy specjalisty masz pewność, że kuracja odchudzająca przebiegnie prawidłowo oraz nie zakończy się efektem jo-jo. W Centrum Dietetycznym Naturhouse proces utraty kilogramów zawsze zakończony jest procesem stabilizacji.

Masz słomiany zapał? Brakuje Ci silnej woli? Odchudzanie z dietetykiem może okazać się przyjemniejsze niż myślisz. Rady i wskazówki udzielane podczas cotygodniowych wizyt kontrolnych pomogą Ci wytrwać w postanowieniu noworocznym. Masz także pewność, że dieta przebiega tak jak należy, co daje duży komfort i spokój o własne zdrowie. Zadaniem dietetyka jest także motywacja w dążeniu do wyznaczonego celu. Zwykle na początku diety motywacja jest silna, a  dietetyk pomaga ją utrzymywać na wysokim poziomie przez cały czas trwania kuracji.

Jeśli jesteś gotowy na realizację swojego postanowienia, zamień chęci na działanie i już dziś umów się na bezpłatną konsultację w Centrum Dietetycznym Naturhouse w Grójcu! Podczas spotkania zostanie przeprowadzony wywiad zdrowotno-żywieniowy oraz wykonane badanie składu ciała. Dzięki tym wszystkim informacjom nasz dietetyk będzie w stanie ustalić odpowiedni plan żywieniowy oraz indywidualnie dopasować suplementację wspierającą kurację, a następnie w trakcie cotygodniowych wizyt będzie monitorował Twoje efekty i motywował do dalszej pracy!

Już dziś zawalcz o swoje marzenia, osiągnij zdrowie oraz lepsze samopoczucie w nowym, 2019 roku!

CENTRUM DIETETYCZNE NATURHOUSE ul. Piłsudskiego 42 a 05-600 Grójec

TAGI:

 

Najnowsze artykuły

Niebezpieczna noc na S7 pod Grójcem. Doszło do dwóch zdarzeń W nocy z czwartku na piątek na drodze ekspresowej S7 w...
Będzie zmiana warty na parafii w Zbroszy Dużej Dotychczasowy proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w...
Rowerem przez Mazowsze Jak zapewnić sobie czas pełen wrażeń? Odpowiedź jest prosta...
Fałszywi kominiarze grasują po Grójcu. Jest ostrzeżenie Spółdzielnia Mieszkaniowa Samopomoc w Grójcu ostrzega...
Już w sobotę 63. edycja Święta Kwitnących Jabłoni. Kto wystąpi w Grójcu Kubańczyk, Mesajah oraz Bajm to gwiazdy, które wystąpią...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.