Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Nowa wystawa w GOK: Impresje natury

2 grudnia 2016; 19:35

Grojec24.net

0 komentarzy

Grażyna Wąsikowska Grażyna Wąsikowska

„Impresje natury” to tytuł kolejnej wystawy, podczas której zaprezentujemy malarstwo Grażyny Wąsikowskiej. Otwarcie wystawy odbędzie się 9 grudnia (piątek) o godz. 18.00 w Galerii GOK-u.

News will be here

Twórczość Grażyny Wąsikowskiej jest już dobrze znana miłośnikom sztuki w Grójcu i nie tylko. Już nie raz prezentowaliśmy jej niezwykle barwne i klimatyczne obrazy w naszej Galerii. Autorka należy do Stowarzyszenia Plastyków Ziemi Grójeckiej oraz jest związana z Nieformalnym Stowarzyszeniem Plastyków Ziemi Rawskiej. Uzyskała dyplom z malarstwa pod kierunkiem prof. Zbigniewa Wożniaka na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Na co dzień mieszka w Żdżarach i tam też pracuje w szkole podstawowej jako nauczycielka plastyki i jęz. polskiego.

Uprawia przede wszystkim malarstwo olejne, ale też akrylowe, witrażowe i pastele. Okazjonalnie wykonuje artystyczne malarstwo ścienne i biżuterię. Swoje prace prezentowała podczas wielu wystaw indywidualnych i zbiorowych m.in. w Lublinie, Puławach, Rawie Mazowieckiej, Warszawie.

Obrazy Grażyny Wąsikowskiej to uchwycenie nastroju wybranego fragmentu rzeczywistości, czy też po prostu czysto malarska zabawa kolorem, fakturą i światłem, gdzie temat potraktowany został dość swobodnie lub całkiem abstrakcyjnie.

Na wystawie w Galerii GOK-u zobaczymy jej najnowsze prace, które z pewnością zrobią na Państwu wyjątkowe wrażenie. Mnie osobiście oczarowały. Zapraszam zatem na spędzenie z nami pięknego wieczoru wśród naturą inspirowanych impresji autorstwa Grażyny Wąsikowskiej, już 9 grudnia (piątek) o godz. 18:00 w Galerii GOK-u. Wystawa dostępna do 11 stycznia 2017. 

Kurator wystawy: Anna Daria Merska

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Grójec miasto szpiegów Podejrzany o szpiegostwo były już sędzia Tomasz Szmydt...
Liga okręgowa: Mazowsze Grójec – Wulkan Zakrzew 1:1 Podopieczni Jerzego Engela jr niespodziewanie tylko...
Rusza przebudowa parku miejskiego w Grójcu! Rozpoczynają się prace przy kolejnym etapie rewitalizacji...
Dariusz Gwiazda: Wznawiamy rozbudowę Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Grójcu Burmistrz Dariusz Gwiazda poinformował, że w czwartek zosta...
Były sędzia poszukiwany listem gończym! Był zameldowany w Grójcu Były już sędzia Tomasz Szmydt, który zbiegł na Białoruś i...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.