Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net

Nowe drogi w Powiecie Grójeckim

20 grudnia 2020; 11:55

Informacja prasowa

3 komentarze

Dzięki dobrej współpracy między starostwem Powiatu Grójeckiego oraz gminą Goszczyn, udało się zrealizować ponad kilometrowy odcinek drogi między miejscowościami Zbrosza Duża – Józefów.

News will be here

Równocześnie przy wsparciu Marszałka Województwa Mazowieckiego, wyremontowano drogę łączącą miejscowości Romanów i Długowola.

TAGI:

Komentarze (3):

Tina1252; 20 grudnia 2020, 20:40

My mieszkańcy wsi Grójec ul. Wł. Reymonta jesteśmy szczęśliwi że inni mają drogę ,chodnik a nawet w tych czasach światło. Cieszymy się szczerze z tych udogodnień. A szczególnie z tego że inni mają lepiej. My jesteśmy szczęśliwi że nawet wyjazd z gliniastej drogi mamy pod górkę prosto na ścieżkę rowerową . Cieszy nas to że nawet lustra aby było bezpiecznie wyjechać nie mamy. Wszystkiego najlepszego i życzymy abyście państwo skorzystali z tak wielkiego zaangażowania włodarzy.

Tomek; 21 grudnia 2020, 22:07

To od Reymonta nie ma dobrych wieści.Przyjęto budżet dla Grójca i inwestycji
ale tej ulicy nie ujęto.Może tam będą kręcić nowy film ..Chłopi..

Kierowca; 21 grudnia 2020, 22:22

Najlepiej jest w Mogielnicy,jak tylko się tam wjedzie i skręci w Dziarnowską,albo Krakowskie,to można koła zostawić.Ale urząd piękny stoi.Tam trzeba odświeżyć powietrze, włodarz trochę się tam zasiedział na tym stołku.W samym Grójcu też trzeba myśleć powoli o nowych nawierzchniach,tylko jedna wielka prośba,żeby dało się ominąć studzienki,bo co z tego że nie będzie dziur,jak się będzie walić w studzienki kołem.Teraz naprawy aut kosztują majątek.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Uwaga! Wzmożony ruch wojsk. To wielkie ćwiczenia Rozpoczęło się ćwiczenie DRAGON-24 - najważniejszy...
Zderzenie ciężarówki i trzech busów na DK50 Do zdarzenia z udziałem ciężarówki i trzech busów doszło we...
Mundurowi namierzyli volkswagena. Kierowca przekroczył dozwoloną prędkość o 54 km/h Policjanci z grójeckiej drogówki kontrolowali prędkość...
We wtorek strajk rolników! Będzie blokada S7 Policja ostrzega we wtorek 27 lutego przed utrudnieniami na...
Burza na sesji Rady Miejskiej w Grójcu! Mieszkańcy: oddajcie milion na Aroniową W poniedziałek 26 lutego Rada Miejska w Grójcu na wniosek...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.