Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Nowe informacje na temat iPhone 13

30 marca 2021; 13:40

Materiał partnera

Apple to marka, która słynie z nowoczesnych rozwiązań. Nic dziwnego, że zwolennicy nowych technologii, z niecierpliwością czekają na premierę ich urządzeń. W tym roku zadebiutuje iPhone 13. Przedstawiamy nowe informacje na temat iPhone 13.

News will be here

iPhone 13 z always-on displayJeszcze nie opadły emocje, po zeszłorocznej premierze iPhone-ów 12, a już mowa o iPhone 13. MacRumors donosi, że w tym roku światło dzienne ujrzy całkiem podobny zestaw modeli dla Apple iPhone 13. Czyżby gigant z Cupertino znów zaprezentował 4 modele? Pojawiło się kilka przecieków o tym, co nowego w nich znajdziemy. EverythingApplePro poinformowało, że jedną z najważniejszych nowości, jakie pojawią się w iPhone 13, jest wsparcie dla trybu always-on display. Zapewne znacie je z całej gamy urządzeń giganta z Cupertino. Ma być widoczny poziom naładowania, baterii oraz powiadomienie. oczywiście to wszystko bez całkowitego rozświetlania telefonu. Sama funkcja nie jest niczym rewolucyjnym, ponieważ pojawiła się ona już jakiś czas temu w smartwatchach marki. Natomiast tu mowa o zastosowaniu technologii we flagowcach, na co czeka wielu miłośników takich udoskonaleń. Plotki głoszą, że ekran modeli z serii 13 ma otrzymać odświeżanie 120 Hz. Jeżeli okażą się prawdą, to płynność aplikacji będzie jeszcze na wyższym poziomie.  Do tego niech dojdzie nowy, lepszy procesor i mamy prawdziwą petardę! Z pewnością to dobra wiadomość dla wszystkich miłośników smartfonów z logo nadgryzionego jabłuszka.

iPhone 13 dostanie nową obudowę!Apple to marka, która nie słynie z rewolucji. Zwłaszcza pod względem designu. Co prawda, nowe modele są ulepszone, ale w wyglądzie to raczej zmiany kosmetyczne. Najnowszy iPhone ma otrzymać nową obudowę.  Plotki głoszą, że nowe modele z serii 13 będą matowe, z fakturą obudowy, dzięki której chwyt będzie pewniejszy. Na chwilę obecną nie mamy pewności, czy zmiana ta zostanie wprowadzona do wszystkich modeli, czy tylko do Pro Max. Czas pokaże. Co więcej, obudowa ma być wyposażona w złącze Smart Connector, które znamy z iPad-ów. Dzięki temu mielibyśmy możliwość synchronizowania danych bez konieczności podłączania kabelka, a także  podłączenia dodatkowych akcesoriów. Oczywiście nadal jest pełno plotek o rzekomym porzuceniu portu Lightning na rzecz złącza USB typu C. Gigant z Cupertino planuje to już jakiś czas. Może to właśnie w 13 nastąpi rewolucja w tej kwestii.

iPhone 13 ma mieć 4 kameryNajnowszy iPhone 13 ma otrzymać również nowy zestaw aparatów fotograficznych. Przecieki mówią, że główna matryca dostanie rozdzielczość od 40 Mpix do 64 Mpix. Natomiast w wersji Pro znajdziemy zestaw nie trzech oczek, a czterech kamer! Natomiast wersje tańsze z serii 13, wyposażone zostaną nie w dwa, a trzy aparaty. Oczywiście przecieków na temat nowych modeli z serii 13 jest wiele. Jak przed premierą każdego innego urządzenia z logo nadgryzionego jabłuszka. Niestety na potwierdzenie musimy jeszcze trochę poczekać. Miejmy nadzieję, że kilka z nich okaże się prawdą. Jeśli rzeczywiście iPhone 13 otrzyma ekran z odświeżaniem 120 Hz, to będzie to doskonały argument, aby zamienić starszy model na nowszy.

Artykuł powstał we współpracy z https://idream.pl/iphone.html

 

Najnowsze artykuły

Włamał się i ukradł zaparkowany na podwórku samochód Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 40-...
Czy przechowywanie żywności w lodówce jest bezpieczne? Przechowywanie żywności w lodówce jest praktyką powszechnie...
Remonty czterech dróg w gminie Grójec zakończone! Wiosna jeszcze trwa, a my już zakończyliśmy remonty...
Prezydent Aleksander Kwaśniewski przyjedzie do Grójca Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Grójcu zaprasza na...
Łączność w Twoim kasku motocyklowym: jak znaleźć idealnego towarzysza drogi? Łączność jest bardzo istotna dla motocyklisty. Dzięki niej...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.