1 marca 2017 r. przy Starostwie Powiatowym w Grójcu odbyło się uroczyste przekazanie trzech fabrycznie nowych samochodów typu van (mikrobus 9 osobowy) marki Volkswagen przystosowanych do przewozu osób niepełnosprawnych. Pojazdy poświęcił ks. Stefan Kazulak - dziekan dekanatu grójeckiego.
Samochody zostały przekazane Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno – Wychowawczemu im. Matki Wincenty Jadwigi Jaroszewskiej w Jurkach, Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno – Wychowawczemu, im. Świętego Franciszka z Asyżu w Nowym Mieście n. Pilicą, Zespołowi Szkół Specjalnych im. ks. J. Twardowskiego w Grójcu.
W uroczystym przekazaniu samochodów wzięli udział Przedstawiciele Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Mazowiecki w Warszawie Panie: Beata Noceń, Lilianna Kałczyńska, Edyta Bocoń, Starosta Grójecki Marek Ścisłowski, Wicestarosta Grójecki Dariusz Piątkowski, Członek Zarządu Powiatu Grójeckiego Ireneusz Szymczak oraz Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jurkach Monika Mikołajczyk, Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Nowym Mieście nad Pilicą Elżbieta Fałek, Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych Ewa Mąkosa.
Samochody zostały zakupione w ramach „Programu Wyrównywania Różnic Między Regionami III”, ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz ze środków powiatu grójeckiego. Samochody kosztowały 420 000 zł z czego wysokość dofinansowania ze środków PFRON wyniosła 216.000,00 zł.
info. Starostwo Powiatowe w Grójcu













Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
21 godzin temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
wczoraj, 20:15
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
przedwczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
3 dni temu
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
3 dni temu
Ogłoszenia