Na skwerze przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. Gabriela Narutowicza w Grójcu został zamontowany nowy maszt z flagą Rzeczypospolitej Polskiej.
Dotacja celowa otrzymana z budżetu państwa wynosi 2 846,47 zł. Dofinansowanie stanowiło 100% kosztów kwalifikowanych zadania pn. „Zakup masztu i flagi oraz ich instalacja w msc. Grójec w ramach projektu „Pod biało-czerwoną”.
Ta patriotyczna inicjatywa, zrealizowana została pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Celem głównym projektu #PodBiałoCzerwoną jest zjednoczenie naszego kraju i jego mieszkańców, honorowanie poległych za wolność i niepodległość naszej Ojczyzny, ale także zachęcanie do patriotycznych postaw i dumy z bycia Polakami.














19 godzin temu
Będą szukać wód termalnych w Grójcu. Magistrat czeka na oferty
6 dni temu
Mobbing w grójeckiej policji? Prokuratura wszczęła śledztwo
9 dni temu
Tragiczny wypadek w Drwalewie. Nie żyje 68-letni motorowerzysta
9 dni temu
Mobbing w grójeckiej policji? Prokuratura wszczęła śledztwo
9 dni temu
Ogłoszenia