Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Nowy projekt Grójeckiego Ośrodka Sportu: Sports&English, czyli angielski na sportowo

21 kwietnia 2023; 10:06

Informacja prasowa

0 komentarzy

Fot. materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Projekt Grójeckiego Ośrodka Sportu trwa od połowy marca. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek oraz środę w budynku pływalni „Wodnik”. Korzysta z niego blisko 60 dzieci z naszej gminy. 4 grupy – 2 młodsze i 2 starsze tworzą zespoły o nazwach: Warriors (wojownicy), Wheelers (ko-łowcy), Riders (jeźdźcy) oraz Guards (strażnicy).

News will be here

Podczas zajęć dzieci uczą się słownictwa związanego z daną dyscypliną sportową i wykonują wybrane ćwiczenia fizyczne. Przećwiczone już mają warming exercises (czyli rozgrzewka), bo jak wiadomo każdy trening rozpoczyna się od porządnej rozgrzewki. Na pierwszą dyscyplinę sportu wybrano football ze względu na dużą popularność. Prawa/lewa strona boiska oraz pozycje zawodników, zasady gry a nawet spalony nauczone. Rozegranych zostało kilka mini meczów. Kolejne było pływanie, czyli style pływackie, ale także ćwiczenia oddechowe z użyciem kubków z wodą i słomek.

Podczas wykonywanych aktywności uczestnicy zajęć mają również możliwość doskonalenia prostych wypowiedzi w języku angielskim, które w przyszłości będą mogli wykorzystać w życiu codziennym.

Kreatywność, ruch i sportowa zabawa połączona z językiem angielskim to cechy opisujące nowy projekt Grójeckiego Ośrodka Sportu „Mazowsze”.

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Jak wybrać odpowiednią, elegancką torebkę? W niektórych sytuacjach niezbędny jest określony i stosowny...
Wyprzedzał na przejściu dla pieszych na oczach policjantów Wyjątkowym brakiem rozsądku wykazał się 64-letni kierujący...
Poważny wypadek na DK50! Pojazdy stanęły w ogniu We wtorek około godziny 12:20 w miejscowości Dębówka (gmina...
Pomóż Ani wrócić do normalnego życia! Trwa zbiórka dla mieszkanki Grójca Na portalu zrzutka.pl trwa zbiórka dla 36-letniej...
Powiatowe obchody Święta Policji w Grójcu W piątek 19 lipca w Komendzie Powiatowej Policji w Grójcu...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.