Burmistrz Gminy i Miasta Grójec Dariusz Gwiazda oraz Grójecki Ośrodek Kultury zapraszają na Sylwestra 2019/2020 na Grójeckim Rynku!
Nie macie jeszcze planów na przywitanie Nowego Roku? Nic nie szkodzi, nasza miejska zabawa sylwestrowa rozpocznie się o 22:00 na Grójeckim Rynku i potrwa aż do 2:00. Taneczną imprezę nakręci DJ Sopel.
O północy Nowy Rok 2020 przywita z Państwem Burmistrz Dariusz Gwiazda.
Podobnie jak w zeszłym roku obędzie się bez fajerwerków za co podziękują nam nasi pupile.
LINK do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/555515798636919/













23 godziny temu
Będzie Lidl w Grójcu? Mamy odpowiedź sieci
przedwczoraj, 14:53
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
PILNE! Poważny wypadek na DW728 w Woli Łęczeszyckiej
3 dni temu
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
3 dni temu
Ogłoszenia