W dniu 27 lutego 2015 r. dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Matki Wincenty Jadwigi Jaroszewskiej w Jurkach odebrała nowy samochód, który będzie służył do organizacji dowozów dzieci i młodzieży niepełnosprawnej z domów rodzinnych do szkoły.
Starostwo Powiatowe w Grójcu przekazało niezbędną dokumentacje samochodu oraz kluczyki, które osobiście dyrektorowi wręczył Starosta Grójecki Marek Ścisłowski i członek Zarządu Powiatu Grójeckiego Pan Ireneusz Szymczak.
Dyrektor, Rada Pedagogiczna oraz Wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jurkach serdecznie dziękują Panu Markowi Ścisłowskiemu - Staroście Grójeckiemu oraz Zarządowi Powiatu Grójeckiego za ten dar oraz okazane wsparcie i zrozumienie potrzeb niepełnopsrawnych uczniów.













23 godziny temu
Duży sukces juniorów GKS Mazowsze Grójec!
wczoraj, 15:48
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
wczoraj, 09:01
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 20:15
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
3 dni temu
Ogłoszenia