Gmina Grójec przy współpracy z Ochotniczą Strażą Pożarną w Grójcu pozyskała środki finansowe z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w kwocie 30 000,00 zł na zrealizowanie zadania pn. ,,Zakup pompy szlamowej, wentylatora, poduszek podnoszących wysokiego ciśnienia oraz armatury pożarniczej z przeznaczeniem dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Grójcu” przy udziale środków własnych w kwocie 3500,00 zł.
Oficjalnego podpisania umowy dokonali Burmistrz Grójca Dariusz Gwiazda wraz z Panią Skarbnik Mariolą Komorowską w dniu 3 grudnia 2019 roku. Zakup nowego sprzętu dla ochotników z Grójca z pewnością zwiększy bezpieczeństwo mieszkańców na terenie miasta, a także gminy Grójec, w której to co roku dochodzi do największej liczby zdarzeń w powiecie grójeckim.













Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
2 godziny temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
15 godzin temu
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
przedwczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Ogłoszenia