Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Nowy wiceburmistrz Grójca!

1 grudnia 2014; 11:04

Grojec24.net

63 komentarze

Urząd gminy i miasta Grójec (fot. Mateusz Adamski)

Jak dowiedziało się Grojec24.net nowym wiceburmistrzem będzie Karol Biedrzycki. Na tym stanowisku zastąpi on Janusza Gawła.

News will be here

30-letni Karol Biedrzycki pracował w grójeckim magistracie na stanowisku inspektora w Wydziale Organizacyjnym. W magistracie zajmował się promocją gminy.

Informację o nominacji potwierdził nam sam zainteresowany. Zakres obowiązków nowy zastępca Jacka Stolarskiego ma poznać do końca tego tygodnia. Biedrzycki będzie drugim zastępcą burmistrza. Pierwszym pozostanie Tadeusz Krzyżanowski.

Nieoficjalnie wiadomo, iż dotychczasowy wiceburmistrz Janusz Gaweł, który w listopadowych wyborach uzyskał mandat radnego powiatu, zostanie dyrektorem Zakładu Wodociągów i Kanalizacji. Jego zastępczynią będzie dotychczasowa szefowa Wodociągów, Małgorzata Błędzińska.

Przypomnijmy, iż dzisiaj o godzinie 14.00 odbędzie się pierwsza sesja rady miejskiej w Grójcu.

mat

TAGI:

Komentarze (63):

mika; 1 grudnia 2014, 11:09

nic w przyrodzie nie ginie....przetasowanie na stanowiskach..wszyscy sa specjalistami od wszystkiego wow....Coś w stylu.. Mój mąż jest z zawodu DYREKTOREM!!!!...
A na sprzątaczkę..trzeba przejść interview ...i mieć kwalifikacje....

złośnica; 1 grudnia 2014, 11:21

oczywiście ręka rękę myje\"przydupas Gawła\" będzie szczekał jak Gaweł... Żal jakie to w Grójcu jest kolesiostwo!!

ja ; 1 grudnia 2014, 11:24

żal Wam cztery litery ściska bo ktoś młody zaistniał? a nie pan Banasiewicz

nick; 1 grudnia 2014, 11:39

Nikt obcy z poza nie zostanie dopuszczony do koryta to chyba wszyscy wiedza wiec co się dziwić weka rękę myje :D

Obserwator; 1 grudnia 2014, 11:58

na pewno jest lepiej niż było, właśnie takimi kroczkami może wymiotą kolesiostwo z PSL, chociaż jeszcze daleka droga

ja; 1 grudnia 2014, 12:03

Dziwne tylko że Gaweł bez konkursu tak sobie został dyrektorem chyba to niezgodne z prawem , nawet księgowych i zastępców powołuje się z konkursu ???????????

obserwator; 1 grudnia 2014, 12:15

Bardzo się ciesze z tej wiadomosci Młody uczciwy chłopak. Głowa pelna pomysłów i tak być powinno. Do boju Karol Pozdrawiam

obywatel ; 1 grudnia 2014, 12:25

Oczywiście stara sitwa rządzi dalej tylko ciekawe kto na nich głosował? Może zamiast narzekać trzeba było iść na wybory. Wiadomo że w tak małym środowisku wieloletnie rządy tych samych osób sprzyjają utrwalaniu się układów.

obserwator 2; 1 grudnia 2014, 12:30

Komitety pod przywództwem p. burmistrza to niestety komitety z różnych opcji politycznych. Można to nazwać bardzo prosto - zbieranina. Tylko patrzeć jak podatki będą wyższe, wszelkie opłaty. Myślę, że mieszkańcom Grójca nie będzie się żyło lepiej.

jaa; 1 grudnia 2014, 12:42

do obserwator - młodych sporo ludzi nie wiedziałem że to wystarcza żeby objąć takie stanowisko, pomysły ma , śmieszne

do obserwatora 2; 1 grudnia 2014, 12:46

Obawiam się że będzie to niemożliwe, gdyż wszelkie podatki i opłaty już są ustalone na maksymalnym przewidzianym prawem poziomie.

@123; 1 grudnia 2014, 12:48

@obserwator grójecka norma nie odbiega od średniej krajowej w wykonaniu Burmistrza Jacka. W przeszłości reaktywował ZKG po to, żeby dać stołek swemu koledze. Teraz jeszcze dziwniejsza sytuacja, robi stołek zastępcy dla dotychczasowej Dyrektorki, rezerwując stołek dla swego byłego zastępcy jak słusznie zauważyłeś bez konkursu. Widzisz i tu już jest tytułowe manienie, czyli \"rozwój i gospodarność\" w co tak wyborcy zawierzyli. Gdyby zatrudnił kolegę Gabriela jako hydraulika to by był \"rozwój\" dla wodociągów, a była by tez i \"gospodarność\" bo hydraulik by miał gażę o 3/4 mniejszą niż stołek dyrektorski. Czyli wniosek jest jeden \"rozwój i gospodarność\" to mit.
Fajnie, ze młody chłopak został z-ca Burmistrza to cieszy, ale za bardzo Grójca nie wypromował podczas swojej poprzedniej pracy. Burmistrz docenił robienie fotek przez Pana Karola i pisania wiadomości na stronie Urzędu i chwała mu za to, mamy wreszcie młodego urzędnika.
Zastanawia mnie jedno, czy Gminie potrzebne jest dwóch zastępców? Jak tak, to chyba przydało by się odmłodzić ten drugi stołek w-ce burmistrza to może bym uwierzył w \"rozwój i gospodarność\"

Zniesmaczony; 1 grudnia 2014, 13:03

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Mika; 1 grudnia 2014, 14:27

zupełnie nie znam chłopaka który został vice..chodziło mi raczej o przejście Pana Gawła do wodociągów....

Kenas; 1 grudnia 2014, 16:00

Normalnie cuda.Pan \"Bobo\" Borzechowski z fachmana od sportu nagle stał się najlepszym fachowcem od mieszkań i lokali komunalnych oraz utrzymania czystości w mieście i konserwacji zieleni.Teraz p.Gaweł ze sklepikarza ziołowego stał się nagle \"fachowcem\" od kanalizacji,wodociągów i oczyszczalni.Same cuda.

do oserwatora2; 1 grudnia 2014, 16:49

Gdybyś postarał się choć trochę zorientować w obowiązujących stawkach podatkowych w gminie Grójec,
a nie pisał pustych sloganów, to wiedziałbyś, że w naszej gminie czwarty rok obowiązują stawki podatku od nieruchomości i od środków transportowych w tej samej wysokości a mogłyby być znacznie wyższe. Natomiast stawki podatku rolnego i leśnego zgodne z komunikatami Prezesa GUS w sprawie ceny żyta i drewna stanowiącymi podstawę ich ustalania. Na przyszłość zanim coś napiszesz zaczerpnij informacji u źródła .....................

revi; 1 grudnia 2014, 18:04

I bardzo dobrze, że młody człowiek został zastępcą burmistrza. Może teraz starzy nauczą się coś od młodych. Nowa krew, nowe pomysły.

...; 1 grudnia 2014, 18:04

Ludzie jak wam nie pasuje to się po prostu wyprowadźcie i po kłopocie. Proste i logiczne

Gość obserwator; 1 grudnia 2014, 18:44

Właśnie widać gospodarność Gaweł na dyrektora Krzyżanowski Vice Burmistrz młody Krzyżanowski na radanego a za 4 lata na Vice Burmistrza.
Scheda po tacie a teraz Karola wybrali tak aby nikt nie mówił że za 4 lata młody Krzyżanowski na vice burmistrza.

m; 1 grudnia 2014, 18:58

Bardzo dobra decyzja Burmistrza ! Karol serdecznie gratuluję i trzymam kciuki.

Małgorzata; 1 grudnia 2014, 19:47

Bardzo dobry krok Pana Stolarskiego, powodzenia Panie Karolu. Gratulacje.

OP; 1 grudnia 2014, 21:21

Gratulacje dla Pana Karola, bardzo pomocny i uśmiechnięty człowiek.

on; 1 grudnia 2014, 22:00

No i oby to wystarczyło do pełnienia takiej funkcji ?????????

nick; 1 grudnia 2014, 22:20

super, gratulacje dla Pana Karola! i powodzenia życzę, bo czytając komentarze może się ono przydać!

Zorientowany; 2 grudnia 2014, 01:43

Ja tu czegoś nie rozumiem bo chyba jestem za głupi w temacie polityki samorządowej, mimo że się nią interesuję. Karol Biedrzycki wiceburmistrzem, to jakaś kpina. Człowiek bez żadnej udokumentowanej wiedzy po byle prywatnej szkole wyższej na takim stanowisku. Znam go dobrze i zapewniam, że kompetencje ma na poziomie studenta pierwszego roku. Sprzedawca w sklepie komputerowym zostaję wiceburmistrzem. O co tu chodzi? Typowy przydupas Pana Stolarskiego, którego był kierowcą. Dobrze ktoś napisał, że może to jedynie na cztery lata, bo później Rysiu Krzyżanowski dojdzie do władzy. Grójec schodzi na psy i jest coraz gorzej. Pan Gaweł zostaje dyrektorem kanalizacji i wodociągów? Gdzie konkurs? Na jakiej zasadzie został wybrany na to stanowisko? Będę tą sprawę badał i jeśli nie będzie odpowiedniej informacji w BIP - ie to skieruje ją do prokuratury.

Darek; 2 grudnia 2014, 07:42

Same narzekania. Trochę więcej optymizmu. Trzeba utożsamić się z tym miastem i samemu coś zrobić - przecież kandydować może każdy i każdy ma możliwość pokazać swoje możliwości. Poza tym nie trzeba być burmistrzem czy radnym by dbać o miasto. Gratulacje dla Pana Jacka no i przede wszystkim dla Karola. Powodzenia

fan; 2 grudnia 2014, 09:07

Gratulacje Panie Karolu , myślę że będzie Pan lepszy od swojego nerwowego poprzednika,dziwię się dlaczego P.Gabriel od razu jest w wodociągach ten człowiek nie umie rozmawiać z ludzmi wszyscy są dla niego niską swerą społeczną.

Karol B.; 2 grudnia 2014, 09:20

Karol Biedrzycki - wiceburmistrzem.
Może opowie o tym, jak usuwa się (niszczy) ogłoszenia opozycji.
KABARET.

ja; 2 grudnia 2014, 09:23

Do Zorientowany dlaczego Ty nie kandydowałeś na burmistrza skoro masz taką wiedzę. Super komentarz z wczorajszego dnia -\"Ludzie jak wam nie pasuje to się po prostu wyprowadźcie i po kłopocie. Proste i logiczne\"

on; 2 grudnia 2014, 09:30

Zupełnie się zgadzam ze \"zorientowanym\" dla mnie to kpina z wyborców te wszystkie dziwne układy są bardzo naciągane i niejasne. Ktoś kto nie ma żadnego doświadczenia zostaje powołany na stanowisko burmistrza to tylko marionetka i niestety nadszarpnięty budżet bo pobory i to nie małe trzeba Karolowi płacić z naszych podatków przez cztery lata... To po co ta fikcja ????????

super ; 2 grudnia 2014, 11:36

Pan Karol Biedrzycki nie był kierowcą tylko Inspektorem do spraw promocji gminy i miasta, a to różnica. Do tego z tego co słyszałem ukończył również studia podyplomowe.
Przez ostatnie 5 lat współpracowałem z Panem Karolem i to była bardzo dobra współpraca, człowiek inteligentny, zawsze pod telefonem, dyspozycyjny, zorientowany w potrzebach ludzi, nigdy drzwi przed nosem nie zamknął.
A mieć dziś papier to nie sztuka bo to nie wszystko....

on; 2 grudnia 2014, 12:40

Po prostu super inspektor i nie tylko na burmistrza\" zawsze pod telefonem .......\" i z papierem , jak Gaweł

ja; 2 grudnia 2014, 12:50

Ten co się wciąż każe wyprowadzać to niech się ogarnie , chyba Nas więcej niż tych zarządzających, a propo \"nerwowego poprzednika \" Karola to słyszałem ze gmina ogłosiła święto niepodległości od grudnia po odejściu Gawła ... no ale wodociągi płaczą

Zorientowany; 2 grudnia 2014, 13:01

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Zorientowany; 2 grudnia 2014, 13:20

Moje komentarze nie są zamieszczane na forum. Okazuję się, że prawda o której piszę jest dla kogoś niewygodna. Nie używam wulgaryzmów i przestrzegam waszego regulaminu. Widocznie żyjemy w mieście, gdzie obowiązuję cenzura. Droga Redakcjo nie idźcie tą drogą...

grojec; 2 grudnia 2014, 20:09

proponuję spiąć dupska i kandydować za 4 lata! świeża młoda krew się przyda. A pewnie macie po 50 lat i siedzicie z piwem przed telewizorem i tak hejtujecie bo samemu nie ma się pomysłu na życie.

Paulina; 2 grudnia 2014, 20:49

Zorientowany,jak jesteś aż tak bardzo zorientowany kompetencjami Pana Biedrzyckiego to może na początek byś się przedstawił czy brak Ci już do tego odwagi?Ja serdecznie jeszcze raz gratuluję i życzę sukcesów.

ok; 2 grudnia 2014, 22:01

Zorientowany za przeproszeniem żal ci dupsko ściska bo ktoś się wypromował a nie ty. Tak to jest jak ludzie nie chodzą na wybory ale do komentowania sa pierwsi.

Zorientowany; 3 grudnia 2014, 08:28

Urodziłem się w tym mieście, wychowałem i płacę dość duże podatki dlatego mam prawo oceniać i wyrażać własne opinie. To między innymi ja opłacam jego wynagrodzenie. Najzwyczajniej nie podoba mi się wybór człowieka bez kompetencji na stanowisko wiceburmistrza. Osoba mało samodzielna i nie mająca własnego zdania, uzależniona od Pana Stolarskiego. Karol Biedrzycki jak do tej pory zajmował się promowaniem naszego miasta, ale niestety nie bardzo mu to wychodziło. Zrobienie kilku zdjęć na imprezach miejskich i zamieszczanie ich na portalu to nie wymaga specjalistycznej wiedzy...To jest moja opinia w tym temacie i nie spinam du.. bo znam człowieka i wiem co sobą reprezentuję. Nie każdy może być lekarzem czy architektem tak Karol nie nadaję się na takie stanowisko.

Mały; 3 grudnia 2014, 09:10

Zorientowany - dokładnie tak jak napisałeś. Człowiek bez własnego zdania, mało samodzielny. Bez doświadczenia, Robienie zdjęć to chyba za mało.
Rozmawiając z tym człowiekiem odniosłem wrażenie, że osoba mało zdecydowana, wypowiedzi niepewne, bez jakiejkolwiek wiedzy merytorycznej w zakresie zarządzania.
W tej decyzji widzę bardziej personalne rozgrywki p. burmistrza.
Pokazanie Banasiewiczowi, że jakby siedział dalej cicho, to też by coś dostał.
A wracając do konkretów, jeżeli Pan Karol przez wcześniejsze lata zajmował się promocją miasta i gminy, to proszę o przykłady co tak bardzo wypromował poza nowymi chodnikami.

on ; 3 grudnia 2014, 09:29

Nie wiem dlaczego tak trudno przyznać rację zorientowanemu - przecież wszyscy to wiedzą , więc nie potrzebna taka ognista obrona nowego burmistrza, ja się z tym zgadzam bo też mieszkam w Grójcu i znam sukcesy p. Biedrzyckiego, czyli brak ...........

obserwator; 3 grudnia 2014, 10:24

o sukcesach pana Karola porozmawiamy po uplywie czasu. Z dotychczasowych zadan wywiazywal sie sumiennie i bez zarzutow. Czas pokaze jak spelni sie jako viceburmistrz. A wszystkim zawiedzionym ze to nie oni sa na jego miejscu serdecznie wspolczuje. Brawo Panie Karolu za podjecie sie nie latwego wyzwania bo jest co poprawiac po poprzedniku jak i w jednostkach podleglych. Chociaz widac ze dyrektory jednostek gminnych po przegranej biora sie za swoje podstawowe obowiazki i nie licza na szczescie polityczne.

złośnica; 3 grudnia 2014, 11:05

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

on; 3 grudnia 2014, 16:44

Czekać na sukcesy no to raczej śmieszne jest............Ale przynajmniej poprzednikowi się oberwało

swój; 4 grudnia 2014, 11:00

gratulacje dla Karola normalny gość i bez partyjny

do Zorientowany; 4 grudnia 2014, 13:14

A jakie kompetencje powinien posiadać wg Ciebie wice burmistrz?

wyborca ; 4 grudnia 2014, 13:18

Taki bezpartyjny, ale głosować będzie jak mu każą.

rozbawiona ; 4 grudnia 2014, 14:15

Tu na pierwszy rzut oka widać, że te zgryźliwe komentarze piszą zwolennicy pana Banasiewicza, którzy są zbulwersowani, że niejaki pan nie wygrał wyborów...
Trzeba sie pogodzić z porażką

on; 4 grudnia 2014, 15:03

Nie jestem zwolennikiem Banasiewicza , wprost przeciwnie, ale ludzie- nie mówcie że każdy może pełnić funkcję v-ce burmistrza tak dużej gminy jak Grójec . Kompetencje i doświadczenie w zarządzaniu trzeba mieć , chyba że się funkcję pełni tylko na papierze???? no to oczywiście pan Biedrzycki może kandydować nawet na prezydenta, wkrótce wybory ma szansę

do Zorientowany; 4 grudnia 2014, 19:28

A jakie kompetencje powinien posiadać wg Ciebie wice burmistrz?

rozbawiona ; 4 grudnia 2014, 20:34

Skoro Pan Karol został powołany do takiej funkcjii to najwyraźniej Pan Stolarski wiedział co robi i wie, że Pan Karol podoła nowym obowiązkom.

xyz; 4 grudnia 2014, 21:18

P.Biedrzycki bardzo się zmienił, kiedyś był jak tu nie którzy piszą chłopakiem niepewnym siebie, zachowywał się jak student I roku studiów itd zupełnie się z tym zgadzam. Znam go ze szkoły, jakiś czas temu spotkaliśmy się na spotkaniu klasowym, on dziś to zupełnie inna osoba, bardzo pewna siebie.
Trzymam kciuki, dostał swoją szansę, a jak ją wykorzysta to już od niego zależy.
Kto by na jego miejscu się nie znalazł byłoby źle.

wyborca ; 4 grudnia 2014, 21:45

Młody może niedoświadczony ale przynajmniej nie z rodziny jak w przypadku wielkiej pani sekretarz. Promocja się zwolniła moze kogoś kolejnego z rodziny wciągnie na ciepłą posadę.

olaf; 5 grudnia 2014, 09:09

Dajcie już spokój z Banasiewiczem, facet już w polityce nie istnieje. Nie jest radnym, nie należy do żadnej partii, nikt go nie chce. Próbuje się tylko autopromować na forach w rodzaju grojec24 czy echodnia. Przerost formy nad treścią. Doszedł do ściany, dalej już nic nie ma.

byly wyborca p.J; 5 grudnia 2014, 13:31

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

zerkam sobie; 6 grudnia 2014, 08:56

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Kamil czemp; 21 grudnia 2014, 10:33

Witam, chłopie niczym się nie przejmuj rób swoje i miej wy........ Na innych krórzy ci zle życzą . Pozdowienia dasz sobie radę jestem pewny na 100%

ojoj lubię leszczy; 28 grudnia 2014, 20:07

nowy w-ce burmistrz zakupił kapelusz i paltko jak nasz krakus. HIHIhaha

Sławek ; 12 lutego 2015, 08:36

Mieszkam w bloku gdzie mieszka p. Biedrzycki, mijam go często jak wychodzi czy wraca z pracy i zawsze był elegancki. \"W kapeluszu i paltku\" chodzi od dawna.

do Sławek; 12 lutego 2015, 09:36

Elegancki? Kapelusz i paltko to elegancja?

Sławek; 12 lutego 2015, 10:29

Chodzi o to, że ten człowiek od dawna chodzi w płaszczu i kapeluszu, a nie nagle od kiedy jest burmistrzem więc nie ma sensu wypisywać bzdur, że \"zakupił kapelusz i paltko\".

ask; 12 lutego 2015, 18:20

@ Sławek: to czy chodzi w płaszczyku i kapelusiku od dawna czy nie nie zmieni faktu, że jak większość s Gminie i Starostwie wiele sobą nie reprezentuje.

marta; 28 czerwca 2016, 15:05

Ludzie tak czytam co tu wypisujecie i aż głowa boli. zazdrość przemawia przez większość z Was. Pan Karol to bardzo porządny i uczciwy człowiek, a takich nam w Grójcu brakuje na stanowiskach. Dzięki niemu moje dziecko będzie chodziło do publicznego przedszkola. mimo wymysłów PISu i idącego za tym braku miejsc dla 3latków stanął na wysokości zadania i utworzył grupy przedszkolne dla 3 latków. Dla mojej rodziny to bardzo dużo, że nie musimy ponosić kosztów prywatnego przedszkola.
Panie Karolu tak trzymać, niech się Pan nie daje tym hienom.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Włamał się i ukradł zaparkowany na podwórku samochód Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 40-...
Czy przechowywanie żywności w lodówce jest bezpieczne? Przechowywanie żywności w lodówce jest praktyką powszechnie...
Remonty czterech dróg w gminie Grójec zakończone! Wiosna jeszcze trwa, a my już zakończyliśmy remonty...
Prezydent Aleksander Kwaśniewski przyjedzie do Grójca Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Grójcu zaprasza na...
Łączność w Twoim kasku motocyklowym: jak znaleźć idealnego towarzysza drogi? Łączność jest bardzo istotna dla motocyklisty. Dzięki niej...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.