Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Odnaleziono dwie osoby zaginione

28 czerwca 2016; 17:11

Grojec24.net

0 komentarzy

Wczesnym rankiem w lesie odnaleziono 58-letnią kobietę, która nie mogła się poruszać. Mieszkanka Nowego Miasta nad Pilicą wybrała się do lasu na jagody w sobotę rano. Przed południem odnaleziono mieszkańca gminy Błędów, który wpadł do studni.

News will be here

Wczoraj o 23.00 policjanci z Posterunku Policji w Nowym Mieście nad Pilicą przyjęli zgłoszenie o zaginięciu 58-letniej kobiety, która wyszła w sobotę rano z domu na jagody do pobliskiego lasu. Córka próbowała kontaktować się z nią telefonicznie, jednak nikt nie odbierał telefonu.

Funkcjonariusze już w nocy rozpoczęli poszukiwania. W działaniach policjantom pomagali funkcjonariusze Ochotniczej Straży Pożarnej. Około godziny 7 rano odnaleziono kobietę leżącą w środku lasu. Była przytomna, jednak nie mogła się poruszać. W odległości około 10 metrów dalej znajdował się jej rower na którym w koszu był telefon. Wezwana karetka pogotowia zabrała wychłodzoną kobietę do szpitala, ratownik medyczny wstępnie stwierdził udar i częściowy paraliż.

Trzy godziny później policjanci z Posterunku Policji w Błędowie odebrali informację o zaginięciu 60-letniego mieszkańca gminy Błędów, który przed godziną 8 rano wyszedł z posesji za budynki gospodarcze i zniknął. Policjanci wspólnie ze strażakami podjęli poszukiwania w wyniku których, 500 metrów od domu na polu znaleźli studnię. W studni na głębokości około 10 metrów znajdował się poszukiwany mężczyzna, na wpół przytomny. Strażacy z Grójca wydobyli go ze studni, a następnie został przewieziony do szpitala w Grójcu z ogólnymi obrażeniami ciała.

/AW

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Przeciwzapalne właściwości ziół – kurkuma i mastika Stan zapalny jest normalną odpowiedzią organizmu na urazy i...
Jak dobrać opony do quada i motocyklu? Wybór odpowiednich opon do quada lub motocykla jest...
Nie żyje znany i lubiany mieszkaniec Grójca Był osobą niezwykle szanowaną i lubianą przez mieszkańców...
ITD: kierował bez uprawnień niesprawną wywrotką Kierowca wywrotki i zarazem przedsiębiorca nie posiadał waż...
Trafią na 3 miesiące do aresztu za pobicie i uszkodzenie ciała Najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie dwaj sprawcy, któ...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.