Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Ogólnopolska Karta Seniora – korzyści dla seniorów i przedsiębiorców z gminy Grójec

13 stycznia 2024; 11:50

Materiał promocyjny

Po wielu rozmowach z seniorami Burmistrz Gminy i Miasta Grójec Dariusz Gwiazda zdecydował się wprowadzić Ogólnopolską Kartę Seniora, która upoważnia osoby 60+ do korzystania zniżek w wielu wybranych punktach na terenie kraju, w tym również w sanatoriach, zakładach opieki zdrowotnej oraz w wielu punktach usługowych.

News will be here

Karta wydawana będzie bezpłatnie od 29 stycznia w Urzędzie Gminy i Miasta Grójec dla mieszkańców gminy Grójec. Spis podmiotów honorujących OKS można znaleźć na stronie organizacji: https://oks.glosseniora.pl/pelna-lista-firm-oks/.

W programie uczestniczyć mogą także przedsiębiorcy z gminy Grójec, których zachęcamy do bezpłatnego przystąpienia do programu - dzięki niemu zyskają promocję firmy w ogólnopolskim serwisie Głos Seniora jako partnerzy programu i podmioty honorujące Ogólnopolską Kartę Seniora. Otrzymają także certyfikaty programu i naklejki do oznaczenia swoich lokali. Wystarczy, że przedstawiciel firmy wypełni Formularz zgłoszeniowy dla Firm – znajdujący się w załącznikach do tej wiadomości – i odeśle go na adres Stowarzyszenie MANKO – Głos Seniora, os. Urocze 12, 31-953 Kraków lub drogą mailową: firmyOKS@manko.pl.

W poniedziałek 29 stycznia 2024 roku o godz. 12.30 w sali widowiskowej Grójeckiego Ośrodka Kultury Odbędzie się spotkanie z przedstawicielem Stowarzyszenia Manko, który prowadzi program Ogólnopolskiej Karty Seniora pod patronatem Ministerstwa Zdrowia oraz Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane tym projektem.

TAGI:

 

Najnowsze artykuły

Grójecki policjant na podium Mistrzostw Polski Policji w Triathlonie Grójecki dochodzeniowiec asp. szt. Paweł Jaroszyński zajął...
Amator cudzej borówki z Mogielnicy. Grozi mu teraz 5 lat odsiadki Z plantacji w gminie Promna skradziono krzewy borówki...
Mazowsze Grójec pozyskało nowego napastnika Z myślą o następnym sezonie 2024/25 GKS Mazowsze Grójec...
Rzadziej chorujemy Liczba zgonów i hospitalizacji z powodu złej jakości...
Będzie transmisja meczów EURO 2024 w grójeckim kinie! Wspólne kibicowanie i mecz na dużym ekranie, czyli...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.