Olbrzymi wzorst zachorowań na koronawirusa w powiecie grójeckim

7 kwietnia 2020; 15:21

Grojec24.net

42 komentarze

Tylko ostatniej doby przybyły 72 zakażone osoby.

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Grójcu z dnia 07 kwietnia 2020 r. przedstawiający sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu grójeckiego związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym zachorowanie na COVID-19.

Stan danych w powiecie na godzinę 13.00 w dniu 07 kwietnia 2020

    Łączna liczba osób aktualnie objętych kwarantanną domową – 1067 (ostatnia doba - 87)
    Łączna liczba osób aktualnie objętych nadzorem epidemiologicznym – 19 (ostatnia doba-2)
    Łączna liczba osób aktualnie hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19- 17 (ostatnia doba - 1)
    Łączna liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim - 207 (ostatnia doba - 72)
    Liczba ozdrowieńców - 0 (ostatnia doba - 0)
    Liczba zgonów powiązanych z COVID-19: 7 (ostatnia doba - 0)

Pierwszy potwierdzony przypadek zachorowania w powiecie to pielęgniarka pracująca w szpitalu w Nowym Mieście nad Pilicą i w szpitalu w Grójcu.

Osoby, które mają potwierdzone zachorowanie na COVID-19 to dorosłe osoby obu płci.

Osoby znajdują się pod opieką lekarzy w szpitalu w Radomiu i Kozienicach. Stan zdrowia średni i ciężki.  Duża część chorych z uwagi na dobry stan zdrowia nie została hospitalizowana i przebywa w izolacji w domach. / Stan zdrowia pacjenta pozwala na izolację domową / decyzja o kwarantannie została zmieniona na decyzje o izolacji i pacjent przebywa w domu w izolacji od rodziny.

Stan zdrowia wszystkich osób z potwierdzonym zakażeniem jest nieustanie monitorowany przez lekarzy i służby sanitarne.

Potwierdzone przypadki zachorowań są to przypadki rodzime – transmisja z kontaktu w kraju w ogniskach domowych, szpitalnych lub zawodowych.

TAGI:

Komentarze (42):

As; 7 kwietnia 2020, 15:40

Jak dalej będziemy robili ok. 4700-6700 testów dziennie to będzie dramat normalnie. Nie rozumiem , czy chodzi o wybory czy mamy naprawdę tak małe moce przerobowe. Niemcy robią ok. 70000….

K; 7 kwietnia 2020, 16:08

Porażka, to co wypisujecie? Ludzie będący w kwarantannie nie są ani przez lekarza, ani tym bardziej sanepid grójecki w żaden możliwy sposób kontrolowani!!!! Czemu taki potwierdzacie kłamstwa sanepidu????????????
O jakiej izolacji rodzinnej jest mowa? Co to za izolacja w drugim pokoju? A nawet!!!! - dodam, bo mnie krew zalewa, osoba na kwarantannie- obdzwania wszystko i wszystkich wokół, by ktoś przyjechał i mógł zrobić wymaz i wiecie co??? Jedynie policja grójecka zezwala przerwać kwarantannę ( bo sanepid grójecki nie był w stanie) i pozwala grzać prywatnym autem do Kozienic, by zrobić badanie. Wynik pozytywny - nikogo na kontroli nie było - i większość ludzi w ten sposób zaraża innych.

Co do komentarza powyżej do As - w samo sedno!!!! Zbliżają się wybory, a władzy tylko na tym zależy - nie powiem gdzie nas mają!!!!
My możliwość zarobków stracimy ( bo zamykane są miejsca pracy) a oni, żyć z nas będą - tylko to się liczy! Ot cały rząd....on będzie miał dobrze, im chleba nie zabraknie...

Do As; 7 kwietnia 2020, 16:28

Grójec jest brudnym miastem słabo sprzątanym i mytym a to sprzyja zarażeniom,wiele osób nie przestrzega kwarantanny robią spotkania,wspólne kąpiele w stawie,grille,graja w piłkę itd
Testy nie pomogą jak ludzie durni.

Do K; 7 kwietnia 2020, 16:45

Proszę nie robić tu polityki i nie panikować z tymi wyborami. Bez wyborów czeka chaos. Wybory w drodze korespondencyjnej wejdą do każedego kraju Europy i świata.
Proszę się też zastanowić, co by było, gdyby obecnie władzę mieli ci sprzed 2015 roku. Na co by starczyło? Na polędwiczki u Sowy i tylko dla nich.Te lęki i paniki to ich żywioł. Oni, a może i ty jako jeden z nich, ze strachu przed sprawiedliwością są gotowi podpalić kraj, żeby tylko na tej fali powrócić i dalej okradać wszystko co się da.

Mbc; 7 kwietnia 2020, 16:46

Do autoro poprzed. komentarza K
Co znaczy, ze ktos pojechał do Kozienic zrobić wymaz..czy miał ten ktos objawy?? Czy miał przebywac na domowej kwarantannie. Jeśli miał przebywać na domowej i nie miał objawow do hospitalizacji, to 30 tys kary się należy, ze sobie pohechal.
Czy Wy w końcu zrozumiecie o co chodzi z testami??
Wiecie, ze testy mogą nie wykazać i ktoś może poczuć się wtedy odwazny i dopiero narobic bigosu. Nie jeden już tak kozaczyl.
Masz objawy zawiadom sanepid, masz podejrzenie kontaktu z osobą chorą też...masz watpliwosci też!!
Ludzie siedzcie na d... i czekajcie na decyzje lekarzy , a nie snujecie paradoidalne teksty.

Gosc; 7 kwietnia 2020, 16:46

A te dwie osoby z jednego z Grójecki urzędow nadal czekają na zrobienie testów mino że mają objawy i kontakt z os zakażona. Prędzej ludzie umrą niż doczejaka się zrobienia testu. PiS powinni wywiezdz jak Jagnę na gnoju

Do As; 7 kwietnia 2020, 16:48

Niemcy są tysiąc razy bogatsi od nas.
Wiesz dlaczego?

zaraza; 7 kwietnia 2020, 17:02

Wybuchnie po świętach. Mocno. Szumowski & company apelują o pozostanie w domach. Ktoś się pewnie jednak wyrwie do rodziny, oni "uwolnią" więcej danych o zachorowaniach i będzie, że zrobili wszystko, a nawet więcej niż powinni, a ludzie są sami sobie winni, bo w święta nie siedzieli w domu. Cwane. 2 miliardy TV przerobią to na reportaż-oskarżenie i lud przed telewizorem będzie się bił w piersi, że ojców narodu nie posłuchał. Tak się wyrabia poczucie winy za własną nieudolność.

On; 7 kwietnia 2020, 17:16

Czy to może są przypadki z Tomczyc które wcześniej nie były uwzględnione? Czy na pewno nowe ?

J; 7 kwietnia 2020, 17:30

Jak chorzy będą spacerować dalej po mieście to dalej będzie coraz więcej zachorowań. Ludzie, opamiętajcie się. Sami uważacie że jesteście nietykalni przez wirusa to przynajmniej nie łaźcie i nie zarażajcie innych.

JU; 7 kwietnia 2020, 17:34

Kiedyś chyba Urban powiedział "Rząd się wyżywi". Macie wątpliwość jakąś?

Ech; 7 kwietnia 2020, 18:14

Nie martwcie się w niedzielę pojdziemy do kościoła bo już po 50 osób będą wpuszczać póżniej z szarą kopertą w zębach będziemy szukać czerwonej skrzynki wyborczej a póżniej to już aby do lata a może i nie

Mimi; 7 kwietnia 2020, 18:24

Dlaczego mnie to nie dziwi nasz sanepid czyli powiat grojec jest za to odpowiedzialny jeśli tak dalej będzie to bądźmy na dnie

Armagedon2020; 7 kwietnia 2020, 18:48

Ludzkie jest dużo więcej chorych,sanepid oszukuje sami sprawdźcie porównując poprzednie dane liczyć każdy potrafi,chyba, że w sanepidzie jest deblu.Mam nadzieje,że ten tekst puszczą, życzę wam zdrowia,zwłaszcza medyków,a za sanepid weźmie się prokurator.

x; 7 kwietnia 2020, 19:05

wyjcie wyjcie lewaki, baty w wyborach was czekają to kombinujecie jak tego uniknąć. Może lepiej stwórzcie program i wygrajcie wybory. Bo to was ludzie wywiozą na gnoju jak dalej będziecie jątrzyć a nie pomagać


olki; 7 kwietnia 2020, 19:39

Grójec = Polski Wuhan . Ludziska łażą po ulicach i marketach . W d.... mają kwarantannę . Jak nie będzie systemu jak na Filipinach - kto wyjdzie na ulicę to kula w łeb to jesienny powrót covidu19 zredukuje populację w tym powiecie o 80% i może wtedy ktoś się zastanowi

Do Mbc; 7 kwietnia 2020, 16:46; 7 kwietnia 2020, 19:52

Zadzwoń do sanepidu to się dowiesz, że nic nie może i trzeba samemu indywidualnie zgłosić się do odpowiedniego szpitala. Wiem to ponieważ jeden z domowników miał objawy, wysoka gorączka którą nie szło zbić i kaszel, na szczęście dostałem się do szpitala w stolicy a nie umieralni i w ciągu 24 godzin miałem telefon z informacją + dokument stwierdzający, że na szczęście to nie coronavirus (covid-19) nie wykryto. Jeśli wykryty był by coronavirus to dopiero wtedy szpital który wykonał badania wysyła tą informację do sanepidu i to tyle w temacie jeśli chodzi o sanepid.

LlRobuś; 7 kwietnia 2020, 20:05

Co Wy piszecie o testach? Testy nie działają! Nie ma sensu robić ich dużo bo są drogie i nie mają większego sensu. Lepiej izolować niż pakować kasę w coś co nie ma sensu.

Do gość ; 7 kwietnia 2020, 20:18

Na twoje nieszczęście to PiS wygrał wybory., to PiS sprawuje władzę i to PiS decyduje kogo będą wywozić jak Jagnę na gnoju,
Tylko to nie będzie wóz, to będę samochody więzienne dla skazańców, chyba, że ci ewentualni skazańcy wcześniej wyp... lą za granicę.

J23; 7 kwietnia 2020, 23:56

Proponuję jak najszybciej zdezynfekować Ferrero w Belsku Dużym !!!

PW; 8 kwietnia 2020, 05:10

Ciekawe, kto odpowiada za służbę zdrowia w Powiecie?

Re: Do gość; 8 kwietnia 2020, 07:00

Ale bredzisz.

Do re do Gość; 8 kwietnia 2020, 07:55

Powiem więcej.
Sytuacja jest zerojedynkowa. Jeśli PiS nie powsadza złodziei i zdrajców, a oni odżyją, zniszczą resztki polskości na tej ziemi. Sprzedadzą, rozprowadzą i zmarnują w imię zjednoczonej Europy, która jest u granic upadku. PiS nie jest idealny, ale w porównaniu z tym towarzystwem to aniołki.
Tak więc Gościu, goń swoje złudzenia i rozwijaj się dalej w pożytecznym idiotyzmie.
Czytałem wiele twoich postów, średnio słabym jesteś gościem, a wydaje ci się coś innego.
Tutaj jest wielu sprawniejszych gości, zacznij więc bardziej się starać, najlepiej otwórz rozum na wiedzę.

oj!; 8 kwietnia 2020, 11:01

Do re do Gość napisał 8 kwietnia:
Powiem więcej..... dalej nie cytuję, bo nie ma czego.
Za to powiem... jeszcze więcej:
- metoda plucia i zohydzania inaczej myślących nie jest twórcza, tylko prymitywna i obrzydliwa,
- metodę zerojedynkowej segregacji ludzi stosowali faszyści i komuniści; u nas jest zaczątek - pierwszy i drugi sort,
- krytyka innych to znana metoda odwracania uwagi od własnych błędów, tzw. zagadywanie sprawy,
Taktyka rządzenia, poprzez prowadzenie walki z przeciwnikiem (nawet urojinym, jesli trzeba) to immanentna cecha PiS-u. To nic nic nowego od kilku lat. Patrząc na niektóre wpisy trzeba stwierdzić, że przynosi złe skutki dla całego narodu. Szczególnie dla psychiki slabszych, mniej rozeznanych w sprawie... .
A teraz trochę prawdy o walce z wirusem - słowami premiera Morawieckiego:
"Musimy dopasować swoje działania do pandemii:
1. wprowadzić 4 nowe podatki, w tym od śladu węglowego, cyfrowy,
2. walka z wirusem poprzez wysłanie polskich lekarzy do ... Włoch; potem do innych państw,
3. musimy odszukać nowy punkt równowagi (!?),
4. spowolnić przyrost zachorowań (odkrywcze - ale jak?),
5. potrzebujemy nowych środków w ramach... Unii,
6. źle walczą z wirusem... prawie wszystkie rządy świata,
7. poczta ma czytać naszą korespondencję."
Za te słowa krytyki nie przyjmuję.

Premier nie powiedział:
1. 280.000 firm złożyło wnioski o wsparcie (kiedy bedą rozpatrzone?, kiedy firmy otrzymają wsparcie?),
2. w marcu pracę straciło pół miliona Polaków, w kwietniu (wg szacunków rządu!) straci ją ponad 3 miliony Polaków (co będzie w maju?),
3. 17 procent zakażonych w Polsce to pracownicy służby zdrowia - najwyższy odsetek w Europie (wg danych Naczelnej Izby Lekarskiej). Co będzie jeśli ilość zakażonych wzrośnie 6,5 raza? A ma wzrosnąć kilkukrotnie więcej do maja/czerwca.... ponoć do ponad 100.000.

Inni powiedzieli:
Prymas Polski: trzeba koniecznie przełożyć wybory.
Gowin: w dniu wyborów epidemia będzie w rozkwicie.

Zauważmy, że rząd walczy głównie o ... wybory w maju mimo, ze ponad 70 procent Polaków ich nie chce. O czym świadczy taki stan rzeczy?

To kto ma rację : PiS czy większość narodu? Kolejne pytania nasuwają się same... .
5.000 chorych i min. 136 zmarłych - na razie. Dokąd dojdziemy?

oj!; 8 kwietnia 2020, 11:03

.... najlepiej otwórz rozum na wiedzę.
Tu Do re do Gość; 8 kwietnia ma rację. Warto zacząć od siebie.

pytam; 8 kwietnia 2020, 11:11

Co niektórzy na to:

"Listonosze skrzykują się na strajk i sprzeciwiają się przeprowadzeniu wyborów prezydenckich w formie korespondencyjnej. To właśnie oni mają zadbać o doręczenie ok. 30 milionów pakietów z kartami do głosowania. "Rząd brnie w to szaleństwo po naszych trupach. Zatrzymajmy to!" - wskazują.

Przedstawiciele związków zawodowych pocztowców negatywnie odnoszą się do decyzji Prawa i Sprawiedliwości dotyczącej przeprowadzenia majowych wyborów prezydenckich w formie korespondencyjnej. Za ich organizację miałaby odpowiadać właśnie Poczta Polska.
W poniedziałek Sejm większością strony rządowej przyjął ustawę w tej sprawie, która trafiła następnie do Senatu. Prawnicy i konstytucjonaliści alarmują, że jeśli projekt PiS dojdzie do skutku, to nie będą to wybory w rozumieniu prawa. Wskazują też, że zostaną złamane zasady powszechności, tajności czy równości. "

Słoniu; 8 kwietnia 2020, 13:20

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Do oj; 8 kwietnia 2020, 13:50

Cytat: metoda plucia i zohydzania inaczej myślących nie jest twórcza, tylko prymitywna i obrzydliwa,
- metodę zerojedynkowej segregacji ludzi stosowali faszyści i komuniści; u nas jest zaczątek - pierwszy i drugi sort,
- krytyka innych to znana metoda odwracania uwagi od własnych błędów, tzw. zagadywanie sprawy,
Nietrafione - to wszystko stosuje totalna opozycja zblatowana z komunistami, patrz nowy Przewodniczący PO, patrz Kidawa-Błońska, patrz Grodzki, patrz Kosiniak-Kamysz, patrz szczególnie mówiący niczym Hitler, Hołownia.
We Włoszech nasi lekarze zdobyli i zdobywają bezcenną wiedzę i doświadczenie.
Każdemu daj, każdemu pokryj straty - co z budżetem państwa, czy chciałbyś by to państwo zbankrutowało, by zapanowała anarchia, by bandyci chodzili po ludziach i zabierali im, co zechcą albo robili, co zechcą? Im gorzej tym lepiej?
Wtedy dopiero byś się cieszył, a razem z tobą banda wyjców..
Które państwo było przygotowane na taka skalę problemu? Może USA, a może Włochy i Hiszpania?
To teraz wg ciebie i totalnych, daj wszystko wszystkim? Stuknij się w czoło. Tak może tylko radzić podły troll lub populistyczny bałwan. Skąd na to wziąć?
Pytań takich jak twoje można mnożyć miliony, ale jedno, do ciebie i tobie podobnych, jest najważniejsze: jaką macie propozycję, jaką macie dobrą metodę?
Nie macie żadnej, bo mieć nie możecie, bo was na to nie stać. To jest widoczne jak na dłoni, to ludzie widzą i nigdy was już nie wybiorą.
Stabilność państwa nade wszystko, a wam nie pomoże już nic.

Do pytam; 8 kwietnia 2020, 13:52

Mądry człowiek na to mówi: zmieńmy Konstytucję i zróbmy wybory za dwa lata.

Do oj c. d.; 8 kwietnia 2020, 13:55

Dziś zdecydowana większość narodu to zdaje się być PiS, nie twoi idole. Dlatego tak boicie się majowych wyborów.

Do oj; 8 kwietnia 2020, 15:12

Przełożyć wybory? Kiedy będzie dobry czas i w zgodzie z Konstytucją?
Za trzy miesiące w zgodzie z prostytucją?
A może za rok, kiedy słuchając waszych załganych propozycji, państwo i gospodarka będą w kompletnej ruinie?
Na stole leży propozycja za dwa lata. Nie pasuje? No nie, bo tu rzecz idzie o zupełnie inny cel - destabilizacja i rozkład kraju, im gorzej tym lepiej.
Rozpoznanie walką dokonane, przeciwnik - totalna banda rozpracowany, teraz wnioski zostaną wyciągnięte, to koniec waszych harców. Problem tylko, że wy nie zdajecie jeszcze sobie z tego sprawy. Czas prawdy was jednak dogoni.

Do oj; 8 kwietnia 2020, 15:42

Wygrać wybory i rządzić krajem to wielka odpowiedzialność.
Wasza odpowiedzialność została zdemaskowana na taśmach od Sowy.
Waszą odpowidzialność pokazał Rostowski - pieniędzy nie ma i nie będzie.
Wasza odpowiedzialność to Bieńkowska - sorry taki mamy klimat,
Komorowski - woda ma to do siebie, że kiedyś odpłynie.
Wasza odpowiedzialność to Tomczyk - przyjmiemy każdą ilość uchodźców. Wasza odpowiedzialność to Schetyna i akcja widelec, Kopacziwa ze swoimi niezliczonymi kłamstwami.
Wasza odpowiedzialnoś to Kosiniaka-Kamysz - kradzież pieniędzy z OFE i wiek emerytalny 67 lat. I na koniec król Europy - polskość to nienormalność., LOT, stocznie, przetwórnie, huty, kopalnie, banki, energetyka, polityka klimatyczna etc.
A wspólnie Pawlak z Tuskiem - hazard, VAT, paliwa, alkohol, papierosy, kontrakt gazowy - 20% droższy gaz od Niemców.
No i jeszcze Kwaśniewski w interesach z Kulczykiem i Miller z aferą Rywina oraz gazoportem.
Wasza odpowiedzialność to też bezkarne sądy.

wojtek; 8 kwietnia 2020, 16:58

Opozycja i Tusk winni. To oni są u władzy????? Ile razy PREZES zajął się pandemią przez ostatnie tygodnie ??? Klęskę żywiołową wprowadzą przed wyborami i będzie wina opozycji. Powinna już być.Kasy mamy tyle że szok - słowa premiera i szefa banku. Tylko że babcia emerytka daje 13 emeryturę ratownikom a mieszkańcy reperują grójeckie karetki. A co się dzieje w domach pomocy??? To wina opozycji ??? To uprzedzenia. Nie działa mózg tylko wiara w prezesa,TVP INFO itd. Nie zapłaci za wszystko PIS tylko"przystawki". Prezes się wykręci. Współczuję tym z PIS, PO i innym. Wstydzę się że Grójec i powiat jest na ustach całej Polski. Niestety to nasza zasługa.

zgafka; 8 kwietnia 2020, 18:46

w warce tez sa
.. a nic nie pisza o tym...

Do do oj; 9 kwietnia 2020, 08:02

Ich odpowiedzialność to też fizyczna eliminacja osób dużo wiedzących i przez to im zagrażających - Lepper, Petelicki, Faltzman itd. Seryjny samobójca krążący po kraju. Zastraszanie i uciszanie.

Do oj; 9 kwietnia 2020, 08:14

Trzeba jeszcze wspomnieć o Soku z buraka i całym kierownictwie PO zaangażowanym w tę hejternię oraz Pslowskiej hejterni Sieci 24.

Do Wojtek; 9 kwietnia 2020, 08:50

Winą opozycji jest ruina we wszystkich dziedzinach z powodu braku pieniędzy za ich rządów, tak głęboka, że wychodzenie z niej to co najmniej 10-15 lat.
Dzisiaj za to płacimy, pandemia pokazuje wieloletnie zaniedbania, szczególnie adekwatny przykład to PCM w Grójcu.
Metoda obecnej opozycji to szczucia i sianie nienawiści, paniki i nakręcanie stanu zagrożenia, bez żadnych propozycji - robienie polityki na nieszczęściu. A niektórzy wystraszenie lub im wierzący reagują zgodnie z ich zamiarami.
Strategia opozycji to podpalić kraj i powrócić.
Najbardziej pomocne są w tym, będące własnością zagranicznych podmiotów prywatne media. Największym graczem jest tu niemiecki Axer Springer. W żadnym kraju na świecie nie ma czegoś podobnego.

Martyna; 11 kwietnia 2020, 07:14

Rząd robi wszystko???? A tu artykuł " w nocy sadownicy dezynfekuja Grojec ". Brawo rząd.... żenada

Rena; 15 kwietnia 2020, 22:35

No to macie pisowski burdel grójeckie cwaniaki

Do Rena; 15 kwietnia 2020, 22:35; 16 kwietnia 2020, 08:18

nawet tu i na ten temat będziecie się wyzywać? i jedni i drudzy są tyle samo warci, z lewa, prawa, góry i dołu wszystkie opcje poltyczne myślą tylko o sobie. tak było, jest i będzie a Wy z lęków kłócicie się nawet o to czy lepsze rozwolnienie czy sraczka.

do Rena; 16 kwietnia 2020, 09:22

Ciebie trudno nazwać nawet cwaniakiem, a może człowiekiem.

Czytelnik; 17 kwietnia 2020, 23:23

No ciekawe kto teraz kąpię się w stawie??? 😱🥶🥶
Zdrowia życzę he he 😁 😋 😃

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Autobus uderzył w drzewo. Nie żyje 55-letni kierowca PKS Grójec W Górze Kalwarii autobus PKS Grójec uderzył w drzewo....
Kredyt konsolidacyjny. Jaki bank zrobi konsolidację na 300 tys. zł? Kredyt konsolidacyjny pozwala kredytobiorcą połączyć co...
Koronawirus w powiecie grójeckim: raport z 29 maja 1979 spośród 2009 osób objętych kwarantanną domową w...
Na prostym odcinku drogi wjechał do stawu W piątek po godzinie 10 na trasie Kocerany - Zalesie 18-...
Łoś spacerował po ulicach Grójca Nietypowe zgłoszenie otrzymali policjanci z Grójca. Po...
www.AUTOdoc.pl

Najnowsze ogłoszenia

Zatrudnię Kosmetyczkę / Pomoc Kosmetyczną... Zatrudnię osobę do gabinetu kosmetycznego
- Kosmetyczka / Pomoc...
Ciężko pracujesz i nie możesz nauczyć... Dla osób, które nie mają czasu, są dorosłe i MUSZĄ mówić
po...
Opiekunka i opiekun osoby starszej...

Planowany termin wyjazdu: od 10.07.2020 na 1 miesiąc
Opiekunka i opiekun osoby starszej...

Planowany termin wyjazdu: 31.07.2020 na 2 miesiące
Para opiekunów osoby niepełnosprawnej...

Planowany termin wyjazdu: od 30.09.2020 na 2 miesiące

Firmy z Grójca i okolic

... Zapraszamy wszystkie firmy z Grójca i okolic do odwiedzenia sklepu internetowego...
Take Care Polska sp. zoo. Firma zajmuje się dochodzeniem zaniżonych odszkodowań zarówno z OC sprawcy...
OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.
Proserwis - montaże, naprawy kotłów... Proserwis to firma z Warszawy specjalizująca się w usługach dotyczących...
Firma przeprowadzkowa Lider - Przeprowadzki... Jesteśmy firmą przeprowadzkową z Krakowa, jednak wykonujemy także przeprowadzki...

2013-2020 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.