Na zakończenie przygotowań do rundy rewanżowej piłkarze Mazowsza pokonali wysoko 5:1 IV-ligowy Huragan Wołomin. Formą strzelecką błyszczy Michał Orłowski, który drugi mecz z rzędu popisał się hattrickiem. Po jednym trafieniu dołożyli Paweł Grodzki oraz Rafał Sobczak.
Mecz rozegrano w Kobyłce.
W przyszłą sobotę inauguracja rundy wiosennej. Mazowsze podejmie w derbach powiatu Pilicę Nowe Miasto. Początek meczu o godzinie 15.00.
Huragan Wołomin - Mazowsze Grójec 1:5 (0:3)
Gole: Orłowski (3), Grodzki, Sobczak
Skład Mazowsza: Almir - Gałka, Gotlib, Lisiecki, Derewicz, testowany, Złoch, Sobczak, Czerepok, Rogoziński, Orłowski
Grali także: Cackowski, Jędrzejczyk, Zieliński, Grodzki
MAZOWSZEGROJEC.PL













wczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 18:16
Media: Gigantyczne zarobki szefa szpitali w Grójcu i Nowym Mieście nad Pilicą
przedwczoraj, 12:54
Ogłoszenia