Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Oscarowe polskie filmy dokumentalne i 50 twarzy Greya

27 lutego 2015; 09:54

Grojec24.net

0 komentarzy

DKF Jasminum serdecznie zaprasza 5 marca (czwartek) na godzinę 18:00. Odbędzie się pokaz dwóch polskich filmów dokumentalnych, nominowanych do Oskara w roku 2015, "Joannę" Anety Kopacz oraz "Naszą Klątwę" Tomasza Śliwińskiego!

News will be here

JOANNA
Joanna smakuje każdą chwilę, pomimo że zdiagnozowano u niej poważną chorobę. Swojemu synkowi obiecała, że zrobi wszystko, aby być z nim jak najdłużej. Nie poddaje się. Dla Jasia prowadzi blog, w którym opisuje ich codzienność – prosto i trafnie. Sam blog staje się dla wielu czytelników inspiracją do uważnego i szczęśliwego życia. Film ukazuje fragmenty z życia Joanny, jej męża Piotra i synka Jasia. Rozgrywany w dyskretnych obserwacjach, nastrojowy, często zabawny. Prosty, zmysłowy, o przyglądaniu się życiu, i o miłości.
 
NASZA KLĄTWA
Film "Nasza Klątwa" (2013), stanowi osobistą wypowiedź reżysera, który wraz z żoną musi zmierzyć się z bardzo rzadką, nieuleczalną chorobą ich nowo narodzonego dziecka – Klątwą Ondyny (CCHS).

DKF JASMINUM ZAPRASZA!
"JOANNA"
"NASZA KLĄTWA"
5 MARCA (CZWARTEK) GODZ. 18:00
BILETY 14 ZŁ

BARANEK SHAUN
Niepokorny, skory do pakowania się w tarapaty baranek Shaun, wykorzystując nieobecność gospodarza, postawia wybrać się na wycieczkę do miasta. Nie do końca przemyślana wyprawa w towarzystwie psa Bitzera i innych przyjaciół z farmy obfitować będzie w różnego rodzaju przygody oraz niebezpieczeństwa czekające w metropolii na nieznające świata zwierzęta.

OPIS DYSTRYBUTORA FILMU
 
KINO GOK ZAPRASZA!
"BARANEK SHAUN" 2D DUBBING
6 marca (piątek) godz. 16:00
7 marca (sobota) godz. 15:00
8 marca (niedziela) godz. 11:00
8 marca (niedziela) godz. 15:00

LEWIATAN
Kola mieszka z młodą żona Lilą i nastoletnim synem Romą w małym miasteczku nad morzem w północnej Rosji. Ma stary drewniany dom, położony nad zatoką, który odziedziczył po ojcu. Mer miasteczka Wadim Szelewiat, w którego gabinecie wisi na ścianie portret Władimira Putina, wygrał z Kolą sprawę sądową i zamierza wyrzucić go z domu. Na pomoc przybywa Dimitri – znajomy prawnik z Moskwy, który wie jak uratować majątek Koli. Rozpoczyna się walka o przetrwanie ze skorumpowaną strukturą władzy, która zaczyna być coraz bardziej agresywna. Sytuacja się komplikuje, gdy prawnik okazuje się kochankiem Lili. Brutalna miasteczkowa klika zmusza go do wyjazdu, a rodzina Koli zostaje sam na sam z bezwzględnym, pożerającym wszystko Lewiatanem, którym okazuje się współczesna Rosja.  

OPIS DYSTRYBUTORA FILMU
 
ZAPRASZAMY PO SEANSIE NA SPOTKANIE Z KRYTYKIEM FILMOWYM, WOJCIECHEM DIDUSZKO, KTÓREGO TEMATEM BĘDZIE WSPÓŁCZESNE KINO ROSYJSKIE!
Wojciech Diduszko to absolwent filmoznawstwa UJ, p.o. kierownika redakcji filmowej TVP Kultura, pisze recenzje do Dwutygodnika FILM.
6 marca (piątek) godz. 18:00
Bilety 14 zł.

50 TWARZY GREYA
"50 twarzy Greya" to opowieść o Anastazji, studentce literatury, która poznaje przystojnego miliardera, Christiana Greya. Tę dwójkę wkrótce zaczyna łączyć nietypowa, perwersyjna więź.

Anastasia Steele jest młodą studentką literatury, która przeprowadza wywiad z intrygującym Christianem Greyem - milionerem i przedsiębiorcą. Dziewczyna jest zafascynowana inteligentnym i przystojnym mężczyzną, który robi na niej niesamowite wrażenie, jednak gdy ich spotkanie dobiega końca, stara się o nim zapomnieć. Grey zjawia się jednak w sklepie, w którym dorywczo pracuje Anastasia i prosi o kolejne spotkanie. Studentka zgadza się - tym samym wkracza w niebezpieczny świat pożądania, erotyki i głęboko skrywanych pragnień.
 
KINO GOK ZAPRASZA!
"50 TWARZY GREYA" 2D NAPISY
6 marca (piątek) godz. 21:00
7 marca (sobota) godz. 18:00
7 marca (sobota) godz. 20:30
8 marca (niedziela) godz. 17:00
8 marca (niedziela) godz. 19:30
Seanse tylko dla widzów pełnoletnich!

Bilety na seanse 2D kosztują 18 zł (normalny) i 15 zł (ulgowy), rodzinny (dla 2 dorosłych + dziecko lub 2 dzieci + osoba dorosła) 40 zł.
Kasa czynna:
a) środa 12:00 - 15:00
b) czwartek 12:00 - 15:00
c) piątek 9:00 - 19:00
d) na godzinę przed każdym seansem

Rezerwacje można składać emailem na rezerwacje@kinogrojec.pl (musicie otrzymać potwierdzenie!) oraz pod numerem telefonu 601 773 726 od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 15:00. Nieodebrane rezerwacje są automatycznie anulowane na 30 minut przed seansem. Bilety dostępne również w sprzedaży on-line.

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Pożary, powalone drzewa, podtopienia. Skutki burzy w powiecie grójeckim W związku z przejściem silnego frontu burzowego oraz innych...
Czy Asperger to niepełnosprawność? Asperger, będący częścią spektrum autyzmu, charakteryzuje...
Duży pożar pod Mogielnicą. Kłęby dymu widać z kilku kilometrów [NOWE INFORMACJE] Płonie przechowalnia owoców w miejscowości Dziunin w gminie...
Motocyklista chciał uniknąć kontroli, nie uniknie kary Motocyklista zatrzymany do kontroli w Nowym Mieście nad...
W Grójcu powstanie nowy budynek komunalny Gmina Grójec otrzymała blisko 6 milionów złotych na budowę...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.