OSK Manewr zostało Szkołą Jazdy Roku 2019!

5 sierpnia 2019; 19:10

Materiał promocyjny

Założona w 2006 roku szkoła nauki jazdy OSK Manewr z Grójca wygrała plebiscyt „Mistrzowie Motoryzacji” w kategorii Szkoła Jazdy Roku.

Właścicielem firmy od samego początku jest Patryk Tomasz Kujawa, który ma uprawnienia instruktora nauki jazdy we wszystkich kategoriach.

Szkoła jest największym oraz cieszącym się świetnymi opiniami kursantów ośrodkiem w całym Powiecie Grójeckim. - Polecam z całego serca! Super atmosfera, każdy instruktor uczy na swój sposób dzięki czemu mogłam skorzystać z każdej porady i zdać obydwa egzaminy za pierwszym razem. Będę bardzo miło wspominać cały kurs! – chwali na portalu superprawojazdy.pl pani Agnieszka. - Pełni profesjonalizmu instruktorzy, którzy nauczą wszystkiego co najważniejsze, żeby zdać z łatwością prawo jazdy oraz najlepsze Panie z biura które we wszystkim pomogą co jest dla nas niejasne i z czym mamy problem oraz idealnie rozłożą godziny jazd tak aby kursantowi idealnie pasowało – ocenia na stronie prawo-jazdy-360.pl pan Kamil. - Jak wybierać szkołę jazdy to tylko MANEWR – dodaje.

Manewr szkoli we wszystkich kategoriach: AM, A1, A2, A, B, C, CE, D, BE, T. Jako jedyna szkoła nauki jazdy w Grójcu posiada auto z automatyczną skrzynią biegów, z którego można skorzystać także na egzaminie – Toyotę Aygo. Szkoła ma również sześć samochodów kat. B HYUNDAI I20 takie jak na egzaminie, dwa nowe MANY TGL 2017 i 2018 do kat. C, cztery motory oraz Autosan Lider z 2018 przeznaczony do kat. D, na którym zdaje się egzamin w Skierniewicach, traktor Zetor Major do kat. T oraz Mercedes Vito do kat. BE.

Poza szkoleniami na wskazanych kategoriach, ośrodek szkolenia MANEWR posiada własną pracownię psychologiczną, z której korzystają kandydaci na kierowców zawodowych. W swojej ofercie ma również szkolenia okresowe, szkolenie kwalifikacji wstępnej oraz szkolenia na operatorów maszyn budowlanych.

Szkoła zatrudnia 9 instruktorów. Dwóch z nich – Artur Masiczak oraz Tomasz Zalewski – stanęło na podium w pierwszym etapie plebiscytu na instruktora roku 2019 w powiecie grójeckim. Artur awansował z pierwszego miejsca do kolejnego etapu, który wygrał ilością 1096 głosów!

W plebiscycie „Echa Dnia” brały udział szkoły nauki jazdy z Grójca i okolicznych miast (Radom, Białobrzegi czy Kozienice). W Powiecie Grójeckim OSK MANEWR z ogromną przewagą zajęło pierwsze miejsce, które dało awans do kolejnego etapu. W tym etapie brali udział wszyscy zwycięzcy z danego miasta czy powiatu. Po zaciętej walce OSK MANEWR wygrał cały plebiscyt.

- Sama nominacja do plebiscytu to dla nas duże wyróżnienie. Obiecujemy, że stale będziemy podnosić nasze kompetencje i zrobimy wszystko, żebyście widzieli, że nie zwalniamy tempa a Wasze głosy nie poszły na marne! – mówi właściciel szkoły, Patryk Kujawa.

- Pragniemy podziękować wszystkim którzy zaangażowali się w głosowanie - naszym byłym, obecnym i przyszłym kursantom. Jesteście cudowni! Bardzo nam miło, że doceniacie pracę naszych instruktorów oraz pań z biura obsługi - podkreśla zespół OSK MANEWR.

TAGI:

 Najnowsze artykuły

Dominik Wojdalski wygrał z białaczką! Dominik Wojdalski, 21-letni piłkarz B-klasowego GPSZ Głuchó...
Stopy procentowe w Polsce - co to i kto je ustala Pojęcie stóp procentowych nieobce jest wszystkim, którzy my...
Gmina i powiat sięgają po rządową kasę na pekaesy Gmina Grójec oraz Powiat Grójecki starają się o dopłaty do...
Repertuar kina GOK 23-25 sierpnia 2019 Oto propozycje grójeckiego kina na nadchodzący weekend.
Oto najładniejsze balkony i ogródki w Grójcu Spółdzielnia Mieszkaniowa „Samopomoc” w Grójcu...
www.AUTOdoc.pl

Najnowsze ogłoszenia

... Hotel Grieshabers Rebstock zatrudni w swojej restauracji pracowników...
kucharz-praca w Niemczech Niemiecka restauracja Wirtshaus beim Schweinswirt poszukuje pracownika...
Pakowacz filetów drobiowych! Również... Agencja Zatrudnienia LiderJob (cert.16198) poszukuje osób chętnych do...
Praca w branży spożywczej -OWOCE... LiderJob sp. z.o.o. Agencja Pośrednictwa Pracy, posiadająca certyfikat...
Turbo Service - Naprawa i regeneracja... Turbo Service oferuje naprawę i regenerację turbosprężarek. Działalność...

Firmy z Grójca i okolic

GRUPA ZIKOM Sp. z o.o. Twój komputer lub laptop nagle odmówił chęci współpracy? A może po prostu...
OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.
Centrum Efektywności Jesteśmy firmą doradczą i szkoleniową. Wspieramy rozwój firm regionalnych,...
Sklep elektryczny - ABCelektro Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego ABCelektro.pl....
AXELBAZ Maciej Zabelski Transport niskodpowoziowy, ponadgabarytowy, specjalistyczny maszyn budowlanych,...

2013-2019 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.