OSK Manewr zostało Szkołą Jazdy Roku 2019!

5 sierpnia 2019; 19:10

Materiał promocyjny

Założona w 2006 roku szkoła nauki jazdy OSK Manewr z Grójca wygrała plebiscyt „Mistrzowie Motoryzacji” w kategorii Szkoła Jazdy Roku.

Właścicielem firmy od samego początku jest Patryk Tomasz Kujawa, który ma uprawnienia instruktora nauki jazdy we wszystkich kategoriach.

Szkoła jest największym oraz cieszącym się świetnymi opiniami kursantów ośrodkiem w całym Powiecie Grójeckim. - Polecam z całego serca! Super atmosfera, każdy instruktor uczy na swój sposób dzięki czemu mogłam skorzystać z każdej porady i zdać obydwa egzaminy za pierwszym razem. Będę bardzo miło wspominać cały kurs! – chwali na portalu superprawojazdy.pl pani Agnieszka. - Pełni profesjonalizmu instruktorzy, którzy nauczą wszystkiego co najważniejsze, żeby zdać z łatwością prawo jazdy oraz najlepsze Panie z biura które we wszystkim pomogą co jest dla nas niejasne i z czym mamy problem oraz idealnie rozłożą godziny jazd tak aby kursantowi idealnie pasowało – ocenia na stronie prawo-jazdy-360.pl pan Kamil. - Jak wybierać szkołę jazdy to tylko MANEWR – dodaje.

Manewr szkoli we wszystkich kategoriach: AM, A1, A2, A, B, C, CE, D, BE, T. Jako jedyna szkoła nauki jazdy w Grójcu posiada auto z automatyczną skrzynią biegów, z którego można skorzystać także na egzaminie – Toyotę Aygo. Szkoła ma również sześć samochodów kat. B HYUNDAI I20 takie jak na egzaminie, dwa nowe MANY TGL 2017 i 2018 do kat. C, cztery motory oraz Autosan Lider z 2018 przeznaczony do kat. D, na którym zdaje się egzamin w Skierniewicach, traktor Zetor Major do kat. T oraz Mercedes Vito do kat. BE.

Poza szkoleniami na wskazanych kategoriach, ośrodek szkolenia MANEWR posiada własną pracownię psychologiczną, z której korzystają kandydaci na kierowców zawodowych. W swojej ofercie ma również szkolenia okresowe, szkolenie kwalifikacji wstępnej oraz szkolenia na operatorów maszyn budowlanych.

Szkoła zatrudnia 9 instruktorów. Dwóch z nich – Artur Masiczak oraz Tomasz Zalewski – stanęło na podium w pierwszym etapie plebiscytu na instruktora roku 2019 w powiecie grójeckim. Artur awansował z pierwszego miejsca do kolejnego etapu, który wygrał ilością 1096 głosów!

W plebiscycie „Echa Dnia” brały udział szkoły nauki jazdy z Grójca i okolicznych miast (Radom, Białobrzegi czy Kozienice). W Powiecie Grójeckim OSK MANEWR z ogromną przewagą zajęło pierwsze miejsce, które dało awans do kolejnego etapu. W tym etapie brali udział wszyscy zwycięzcy z danego miasta czy powiatu. Po zaciętej walce OSK MANEWR wygrał cały plebiscyt.

- Sama nominacja do plebiscytu to dla nas duże wyróżnienie. Obiecujemy, że stale będziemy podnosić nasze kompetencje i zrobimy wszystko, żebyście widzieli, że nie zwalniamy tempa a Wasze głosy nie poszły na marne! – mówi właściciel szkoły, Patryk Kujawa.

- Pragniemy podziękować wszystkim którzy zaangażowali się w głosowanie - naszym byłym, obecnym i przyszłym kursantom. Jesteście cudowni! Bardzo nam miło, że doceniacie pracę naszych instruktorów oraz pań z biura obsługi - podkreśla zespół OSK MANEWR.

TAGI:

 Najnowsze artykuły

Fatalne sędziowanie. Zamłynie Radom zdewastowało szatnię Drugi mecz z rzędu piłkarze Mazowsza musieli kończyć w...
Policjanci udowodnili fikcyjną kradzież samochodu Policjanci z Warki udowodnili, że nie opłaca się zgłaszać...
Śmiertelny wypadek na DK50. Zginął 20-latek jadący bmw 20-latek kierujący BMW zginął w czołowym zderzeniu z drugim...
Dzień Pułaskiego 2019 11 października Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce...
Nowa S7 Grójec - Warszawa: ośmiu chętnych na budowę ostatniego odcinka Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad otworzyła...
www.AUTOdoc.pl

Najnowsze ogłoszenia

Inter-Logistic Polska Sp. z o.o.... Firma Inter-Logistic Polska Sp. z o. o. jest cenionym specjalistą od...
Pakowacz filetów drobiowych! Również... Agencja Zatrudnienia LiderJob (cert.16198) poszukuje osób chętnych do...
Drukarz-praca w Niemczech Niemiecka firma MALA Verschluss – Systeme GmbH poszukuje pracowników...
Profesjonalną opieka nad Seniorami... Potrzebujesz pomocy przy opiece nad bliskim Seniorem? A może wiesz,...
Mechatronik – technik ds. utrzymania...
Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko...

Firmy z Grójca i okolic

CityBus - przejazd busem do Modlina Profesjonalna firma transportowa, o ugruntowanej pozycji na rynku, CityBus,...
Take Care Polska sp. zoo. Firma zajmuje się dochodzeniem zaniżonych odszkodowań zarówno z OC sprawcy...
glazurnik budowa Zajmujemy się obróbką i montażem ceramiki budowlanej /gresy , płytki...
OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.
Centrum Efektywności Jesteśmy firmą doradczą i szkoleniową. Wspieramy rozwój firm regionalnych,...

2013-2019 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.