Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

OSK Manewr zostało Szkołą Jazdy Roku 2019!

5 sierpnia 2019; 19:10

Materiał promocyjny

Założona w 2006 roku szkoła nauki jazdy OSK Manewr z Grójca wygrała plebiscyt „Mistrzowie Motoryzacji” w kategorii Szkoła Jazdy Roku.

News will be here

Właścicielem firmy od samego początku jest Patryk Tomasz Kujawa, który ma uprawnienia instruktora nauki jazdy we wszystkich kategoriach.

Szkoła jest największym oraz cieszącym się świetnymi opiniami kursantów ośrodkiem w całym Powiecie Grójeckim. - Polecam z całego serca! Super atmosfera, każdy instruktor uczy na swój sposób dzięki czemu mogłam skorzystać z każdej porady i zdać obydwa egzaminy za pierwszym razem. Będę bardzo miło wspominać cały kurs! – chwali na portalu superprawojazdy.pl pani Agnieszka. - Pełni profesjonalizmu instruktorzy, którzy nauczą wszystkiego co najważniejsze, żeby zdać z łatwością prawo jazdy oraz najlepsze Panie z biura które we wszystkim pomogą co jest dla nas niejasne i z czym mamy problem oraz idealnie rozłożą godziny jazd tak aby kursantowi idealnie pasowało – ocenia na stronie prawo-jazdy-360.pl pan Kamil. - Jak wybierać szkołę jazdy to tylko MANEWR – dodaje.

Manewr szkoli we wszystkich kategoriach: AM, A1, A2, A, B, C, CE, D, BE, T. Jako jedyna szkoła nauki jazdy w Grójcu posiada auto z automatyczną skrzynią biegów, z którego można skorzystać także na egzaminie – Toyotę Aygo. Szkoła ma również sześć samochodów kat. B HYUNDAI I20 takie jak na egzaminie, dwa nowe MANY TGL 2017 i 2018 do kat. C, cztery motory oraz Autosan Lider z 2018 przeznaczony do kat. D, na którym zdaje się egzamin w Skierniewicach, traktor Zetor Major do kat. T oraz Mercedes Vito do kat. BE.

Poza szkoleniami na wskazanych kategoriach, ośrodek szkolenia MANEWR posiada własną pracownię psychologiczną, z której korzystają kandydaci na kierowców zawodowych. W swojej ofercie ma również szkolenia okresowe, szkolenie kwalifikacji wstępnej oraz szkolenia na operatorów maszyn budowlanych.

Szkoła zatrudnia 9 instruktorów. Dwóch z nich – Artur Masiczak oraz Tomasz Zalewski – stanęło na podium w pierwszym etapie plebiscytu na instruktora roku 2019 w powiecie grójeckim. Artur awansował z pierwszego miejsca do kolejnego etapu, który wygrał ilością 1096 głosów!

W plebiscycie „Echa Dnia” brały udział szkoły nauki jazdy z Grójca i okolicznych miast (Radom, Białobrzegi czy Kozienice). W Powiecie Grójeckim OSK MANEWR z ogromną przewagą zajęło pierwsze miejsce, które dało awans do kolejnego etapu. W tym etapie brali udział wszyscy zwycięzcy z danego miasta czy powiatu. Po zaciętej walce OSK MANEWR wygrał cały plebiscyt.

- Sama nominacja do plebiscytu to dla nas duże wyróżnienie. Obiecujemy, że stale będziemy podnosić nasze kompetencje i zrobimy wszystko, żebyście widzieli, że nie zwalniamy tempa a Wasze głosy nie poszły na marne! – mówi właściciel szkoły, Patryk Kujawa.

- Pragniemy podziękować wszystkim którzy zaangażowali się w głosowanie - naszym byłym, obecnym i przyszłym kursantom. Jesteście cudowni! Bardzo nam miło, że doceniacie pracę naszych instruktorów oraz pań z biura obsługi - podkreśla zespół OSK MANEWR.

TAGI:

 

Najnowsze artykuły

Czas na Słomczyn! W weekend Driftingowe Mistrzostwa Polski Tor Słomczyn kojarzy się fanom sportu motorowego przede...
Douglas otwiera swoją pierwszą perfumerię w Grójcu Douglas otwiera swoją pierwszą perfumerię w Grójcu, w...
Rozbój w Grójcu! Kopał, zabrał telefon oraz pieniądze Na trzy miesiące do aresztu trafił 36-latek zatrzymany...
Intensywne prace drogowe w gminie Grójec, czyli odpowiedź na potrzeby mieszkańców Gmina Grójec, w odpowiedzi na rosnące potrzeby swoich...
Sklepowy rabuś wpadł na gorącym uczynku. Zatrzymał go policjant po służbie O tym, że policjantem jest się nawet po godzinach służby, m...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.