Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Oświadczenie radnej Teresy Bednarskiej

1 grudnia 2016; 10:58

Grojec24.net

38 komentarzy

Publikujemy oświadczenie, jakie otrzymaliśmy od Teresy Bednarskiej, radnej Powiatu Grójeckiego.

News will be here

TAGI:

Komentarze (38):

do Pani Brdnarskiej; 1 grudnia 2016, 11:57

Szanowna Pani,
Prawo i Sprawiedliwość szło do wyborów ze szczytnymi hasłami i krytykowała poprzedników za nepotyzm. Tymczasem jak tylko dorwaliście się do koryta natychmiast zatrudniliście swoich krewnych na intratnych stanowiskach i to w szpitalu który bankrutuje. Pani ma czelność pisać takie dyrdymały - to Pani powinna przepraszać wszystkich, którzy zagłosowali na PiS. Swój karykaturalny wizerunek namalowała sobie Pani sama.

słusznie; 1 grudnia 2016, 12:11

Dosyć kłamstw, oczernianie osób przyzwoitych. Od samego początku destrukcja i kłam to na porządku dziennym ze strony opozycji, która straciła władzę.

radny; 1 grudnia 2016, 12:24

Przewodniczący Rady Powiatu, Kumorek powiedział dosadnie na sesji rady kto jest winny złej sytuacji w szpitalu - to jest w protokole. patrz (BIP starostwa) i nikt z was nie oponował. Zatem, proszę się nie tłumaczyć - doktor Tenu napisał prawdę.

grojczanin; 1 grudnia 2016, 12:40

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

co jest kłamstwem ?; 1 grudnia 2016, 12:42

Czy to że cieci przyjęliście na dyrektorskie stołki ?
Czy to że po chamsku wyrzucacie ludzi na bruk ?
Czy to że nie dopuszczacie opozycji do głosu a jak mówią o was niepochlebnie to karacie obcinaniem diet ?
Czy to że NIK powiedział o was błazny nie gospodarze?
Czy to że o biednych ludziach mówicie - nieudacznicy ?
Czy to że PiS mówi o podniesieniu jakości kształcenia a wy sprzedajecie N.Wieś a liceum w Warce wpychacie do zawodówki?
Czy może to że zamiast naprawiać drogi stawiacie znaki zakazu ?

do radnego; 1 grudnia 2016, 12:42

Sam pan przyznał, że to nie pani Bednarska powiedziała, czy to nie jest kłamstwo?

Gość; 1 grudnia 2016, 13:17

Niech ta Pani przeprosi społeczeństwo powiatu za męża dyrektora.

woooooooolyyyyyyy god; 1 grudnia 2016, 13:32

Co wy chcecie od radnej w protokole jest naprawde napisane to co pisze aradna a o pazernosci mowil radny januszek karbowiaczek

Izabela. ; 1 grudnia 2016, 14:33

Niestety ta opozycja oderwana od koryta pokazuje swoje oblicze. Nie potrafi pogodzić się z utratą władzy i przywilejów. Lekarz powinien przeprosić Panią Radną za te oszczerstwa, chyba że należy do KODU to nie przeprosi.

Zainteresowany; 1 grudnia 2016, 14:51

To ile konkretnie zarabia Pani mąż w PCMG?

wyborca; 1 grudnia 2016, 16:04

Duzoo bardzo duzo

Zula; 1 grudnia 2016, 16:56

Nepotyzm poprzedników jaki był wszyscy wiedzą, wszystkie ważniejsze stołki w starostwie i podległych jednostek np. PUP, w szpitalach - PSL ( nie przeszkadzało?) Obecni nikogo nie ruszyli ze stołków. Szum bo przyjęli jakiegoś dyrektorzyne w szpitalu, be wykształcenia, to głupota bo mój mąż kończył z nim szkołę techniczną tylko mój na tym zakończył, a on poszedł gdzieś na studia (ale chyba już inny kierunek), więc nie opowiadajcie, że nie ma wykształcenia, nadal obowiązują przepisy o wymaganym wykształceniu w państwowych instytucjach więc musiał skończyć. Denerwuje mnie takie oczernianie ludzi, skoro nie wiecie na 100% to nie piszcie głupot.

Dramatic; 1 grudnia 2016, 17:36

Wielka polityka w malutkim grójcu. Jeden myśli, że ma pod sobą mocarstwo jak trump lub putin...drugi skupia się na inwektywach i blokowaniu rozsądnych propozycji tylko dlatego, że nie jego...
Zadziwiający świat, gdzie 90% polityków to życiowi nieudacznicy...dodatkowo wybierani przez tą normalną część społeczeństwa. Normalnych, pracujących, uczciwych... Czy PIS czy onne PO. Banda nierobów... co im daje ta władza w grójcu...pytam. Przecież to nie USA...
ŚmiechoŚmieszne matołki.

Sprawiedliwa; 1 grudnia 2016, 17:49

Oj chyba lekarz będzie musiał przeprosić panią radną. Wkładanie w usta słów, których ta kobieta nie wypowiedziała świadczy o jego braku kultury i etyki, tak bardzo potrzebnej w zawodzie lekarza. Chyba, że jest z KODU to pewnie nie przeprosi.

do zainteresowanego; 1 grudnia 2016, 20:06

Dlaczego takie pytania nie padały nigdy w czasie rządzenia szpitalem za poprzedniej władzy? Dlaczego szpital był w takiej ruinie przez te rządy? Dlaczego szpital w latach 2014 był przygotowywany do prywatyzacji? wiele innych pytań można postawić rządom PO i PSL.

pracownicy szpitala ; 1 grudnia 2016, 20:18

to pani i pani maz sa pazerni a nie bialy personel-wstyd pani przynosi pisowi ,powini pania wywalc z tego pisu zbity leb

Do "do zainteresowany"; 1 grudnia 2016, 21:18

Mąż tej pani zatrudniony został za czasów waszej kadencji, więc pytam się jej jakie ma wynagrodzenie brutto.

Temida; 1 grudnia 2016, 21:24

Wszystkich straszycie sądem i prokuratorem. I co? Myślicie, że ktoś was się boi?

wolf; 1 grudnia 2016, 21:33

Niech ją tam trzymają jeszcze wiele lat, to pokazuje prawdziwy charakter tej partii lepiej niż setki deklaracji. Pazernośc i zakłamanie

Aniela; 1 grudnia 2016, 22:40

To,że poprzednicy narobili wiele złego to fakt. Zostawili po sobie długi, ciepłe posadki, etc. Mnie jednak zastanawia dlaczego obecna władza powiatu ,zaraz po objęciu rządów, nie doprowadziła do rzetelnej, bezstronnej kontroli i ukarania winnych za taki stan rzeczy. przecież znane są nazwiska osób, które wówczas decydowały o pożyczkach, inwestycjach. I to nie była jedna osoba. Nikt nie poniósł konsekwencji, to wg mnie nic złego w poprzedniej kadencji (kadencjach) się nie działo. Tylko szkoda, że likwiduje się wszystko co nie jest dochodowe - oświata, opieka zdrowotna, kultura. Co jeszcze?Wymieńmy tych, którzy się nie sprawdzili bo się boją sprzeciwić, nie mają pomysłu lub tylko dbają o swój portfel. Wybrani zostali by dbać o szeroko pojęte interesy powiatu, jeśli tego nie robią pokażmy im czerwoną kartkę. Bez sentymentów.

Do pracowników szpitala; 1 grudnia 2016, 23:29

Wstyd mi za piszącego ten komentarz, ponieważ radna napisała oświadczenie, w którym informuje wyraźnie co włożono jej w usta i czego nie zrobiła. Tak ładnie opozycja się zachowuje, że nigdy na nich nie zagłosuję. Tak się szkaluje ludzi, którzy są uczciwi i prawi. Dość!!!!!!!!!!

hm; 1 grudnia 2016, 23:51

O ile mi wiadomo lekarz, bądź też inni pracownicy wykonujący zawód medyczny, a którzy skończyli odpowiednie wykształcenie powinni wykazywać się bardzo dużą empatią do ludzi i nieważne czy są z prawej czy z lewej strony. Niestety jest odwrotnie, a przecież choćby lekarze są wykształceni na dobrych uczelniach. Lekarz powinien przedeszystkim leczyć, a nie zajmować się polityką jak np. pani kopacz, ile razy kłamała ona w TV, czy to przystoi pracownikom medycznym zachowanie aroganckie? Dawniej elita wyznaczała sposób bycia a dzisiejsze ELYTY zajmują się polityką krytykując jednocześnie polityków, z boku patrząc na ten spór odnoszę wrażenie, że wielu ludzi szpitala jest cichymi popierającymi działania tej wywrotowej organizacji KOD. Lekarz ma leczyć i tyle bo tego się uczył na studiach i to trudnych studiach więc i intekgencjję powinien mieć większą a i wstrzemięźliwość w wypowiedziach i czynach powinni wykazać większą, niż zwykli zjadacze chleba,, Ideałem byłoby, aby lekarze w Grójcu dobrze leczyli a nie polityką się zajmowali, bo za leczenie biorą wypłatę z Publicznych pieniędzy, bo przecież podpisywali i składali przysięgę Hipokratesa, chyba, że się myle. Z wyrazami szacunku dla wszyskich skłóconych i jako wyborca proszę o rozwagę i stonowanie wypowiedzi na forach publicznych, a wpisy świadczą o Was drodzy rodacy.

gość; 2 grudnia 2016, 01:44

czy popsl czy pis to bez różnicy. Wystarczyło być obecnym na radzie poprzedniej kadencji i obecnej. Nie ma różnicy. Jak zauważył dramatic, generalnie partyjni nieudacznicy,bez szans w banalnym świecie. Jedynie partyjny parasol daje szansę na istnienie.

mieszkaniec powiatu; 2 grudnia 2016, 10:10

Z oświadczenia p. Walida Tennou wynika, że Starosta otrzymał w sierpniu tego roku pismo, podpisane przez ordynatorów szpitala. Co w nim było napisane, że go nie przedstawił na komisji zdrowia? O co w tym wszystkim chodzi? Jak czytam dalej w oświadczeniu p. Tennou: "My jako kadra lekarska boimy się dalszego zmniejszania obsady po odejściu dwóch ordynatorów...", "Pojedyńcze dyżury stwarzają zagrożenie życia i zdrowia leczonych w oddziale pacjentek", "Z powodu małej ilości lekarzy pacjenci czekają z poważnymi schorzeniami po kilka godzin na izbie przyjęć co zagraża życiu tych pacjentów.", to zastanawiam się co tam się dzieje i dochodzę do wniosku, że dzieje się tam coś bardzo niedobrego.

Podobno pod koniec listopada, w ciągu jednej doby na oddziale wewnętrznym zmarło 5 lub 6 osób. Nie wiem czy to prawda, ale jeśli tak było, to oświadczenie p. Tennau jest wołaniem o natychmiastową pomoc.

prawda; 2 grudnia 2016, 13:41

tylko fakty stanowią prawdę i nic ich nie obroni

moni; 2 grudnia 2016, 16:35

niestety potwierdzam zejscie z tego swiata kilku osob jednej nocy

Grójecczanin; 3 grudnia 2016, 10:29

Pani Bednarska proszę napisać jakie wykształcenie ma pani mąż do wykonywania pełnionej funkcji w szpitalu?

Nagonka; 3 grudnia 2016, 17:37

Czy nagonka na doktora się już rozpoczęła, czy to tylko kwestia czasu?
Doktorze trymam kciuki. Strzeż się dwóch rudych lisic i leniwego miśka.

Gość; 3 grudnia 2016, 20:22

Doktorze zawsze możesz prosić o posiłki w swojej ojczyźnie! Czy wtedy będzie do śmiechu tabakierze?

Dobra zmiana?; 3 grudnia 2016, 23:47

To, że potrzebne były zmiany to fakt, na to liczyliśmy idąc na wybory...
... co teraz mamy?
Czy to była dobra zmiana?
Czas szybko płynie,..
Zobaczymy. ..
Moje zdanie:
Mnie nie przekonali narazie niczym, bo wszystko tak idzie nieudolnie, tak powołanie, niby chcą, ale nie wychodzi, a jedyne co wychodzi to właśnie zatrudnianie "swoich specjalistów"
Trochę czuje taki niesmak:(((

Do opozycji tu piszących; 4 grudnia 2016, 13:27

Mam jedno pytanie: Gdybyście wygrali ponownie wybory co byście zrobili ze szpitalem. Część już sprywatyzowaliście, a ponieważ chodzi o podział szpitala za przysłowiową złotówkę to proszę napisać kto w tym uczestniczył?? Tej odpowiedzi nigdy się nie doczekamy.

z grójca; 5 grudnia 2016, 08:32

czekam na Oswiadczenie ile zarabia i jakie ma wykształcenie mąż pani T

czekam; 5 grudnia 2016, 14:01

Nie będzie odpowiedzi na konkretne pytania. Co z umowami na sprzęt np. do zrobienia badania rezonansu magnetycznego ale nie tylko.?? Bardzo to skomplikowane, żeby odpowiedzieć - nie prawda?? Przypomnę, że niezbędny sprzęt jest pożyczony od firm zewnętrznych, a płaci szpital. Kto jest za to odpowiedzialny, radni opozycji??????

z grójca; 6 grudnia 2016, 16:37

pazerna jest pani Teresa B .ona swojego męża wsadziła na stołek za wysoką stawkę .wszyscy wiedza ze on się tam nie nadaje

do z Grójca; 6 grudnia 2016, 23:56

podobno pochodzisz z Grójca, a misto miszesz z małej liyery, widać, że to ty jesteś pazerny. A jeśli chodzi o to kto zzasiadł na stołku, to jest chyba normalne, a co mieli zatrudnić jakiegoś ubeka czy kogoś z poprzedniej władzy czyli PO, jeśli PIS wygrał wybory, a tego oczekiwali zwykli obywatele, bo wy już wogóle się nie boicie, jeśli nawołujecie do obalenia wybranego rządu, a pułkownik mazgała, który mówi publicznie, że były kaieś tam ścieżki zdrowia, rto ja ci życzę, abyś kiedyś skosztował tej ścieżki zdrowia. Tylko czekacie na pomyłki obecnej władzy, wiecznie rzucacie kłody ludziom z PIS, ale ludzie to obserwują. Was należałoby wygonić z kraju, całe komusze stado odebrać obywatelstwo, bo dla Polski chcecie zguby jak ongiś słynna TARGOWICA, bo to wy chcecie się dorwać do władzy za wsxzelką cenę.

kobieta; 8 grudnia 2016, 10:39

Panie Doktorze, wiele kobiet stoi za Panem murem. Trzymamy kciuki.

do "do z Grójca"; 10 grudnia 2016, 11:02

1. Mimo wszystko naucz się pisać, lekcje ortografii lub pisania na klawiaturze wskazane.
2. Wygoń z kraju wszystkich, co mają inne zdanie niż TY czy PiS. PiS nie toleruje inaczej myślących, ale po ich podatki łapę wyciąga. Dług Publiczny to już ponad 994 mld złotych,
3. Trochę byłych komuchów jest w tej partii (np. Piotrowicz). Nawrócony komunista - niedobrze się robi. Pachnie bolszewizem.
4. Zapoznaj się dokładnie z przyczynami Targowicy, wtedy się dowiesz o roli ówczesnego kleru oraz tego kto i co chciał chronić.

zyga; 5 stycznia 2017, 22:35

zachowanie sie odsunietych od koryta PO-owcow, esbekow jest przerazajace. Klamstwa, podzeganie do rekoczynow przez samego belego prez Komorowskiego, ktory sugerowal walenie deska w leb w celu doskonale ujetym przez esbeka Michnika " by blo jak bylo i wiecej"

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Niebezpieczna noc na S7 pod Grójcem. Doszło do dwóch zdarzeń W nocy z czwartku na piątek na drodze ekspresowej S7 w...
Będzie zmiana warty na parafii w Zbroszy Dużej Dotychczasowy proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w...
Rowerem przez Mazowsze Jak zapewnić sobie czas pełen wrażeń? Odpowiedź jest prosta...
Fałszywi kominiarze grasują po Grójcu. Jest ostrzeżenie Spółdzielnia Mieszkaniowa Samopomoc w Grójcu ostrzega...
Już w sobotę 63. edycja Święta Kwitnących Jabłoni. Kto wystąpi w Grójcu Kubańczyk, Mesajah oraz Bajm to gwiazdy, które wystąpią...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.