Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Pamiętali o koledze – V Memoriał im. Daniela Malinowskiego

21 grudnia 2014; 10:29

Grojec24.net

1 komentarz

Mazowsze Grójec w składzie (od lewej): Daniel Złoch, Rafał Sobczyk, Jakub Czerwiński, Mirosław Łukiewicz, Paweł Gaik, Mariusz Lisiecki, Michał Dusiński (fot. Mateusz Adamski)

W sobotę odbyła się piąta edycja Memoriału im. Daniela Malinowskiego. Do hali CESiR w Warce przyjechało pięć drużyn. Zwyciężyli gospodarze imprezy z Legionu Głowaczów przed Mazowszem Grójec i Przyjaciółmi z Kozienic.

News will be here

Przypomnijmy, iż impreza ta upamiętnia każdego roku Daniela Malinowskiego – znanego w regionie piłkarza, który bronił barw m.in. Legionu Głowaczów, KS Warka czy Mazowsza Grójec.


Daniel zginął w grudniu 2010 roku na skutek nieszczęśliwego wypadku do jakiego doszło na polowaniu w Magierowej Woli koło Warki. Rozjuszony, ranny dzik zaatakował ludzi, ugodził ostrym kłem Daniela Malinowskiego w tętnicę udową. Nim przyszła pomoc - mężczyzna wykrwawił się.


Tragedia ta wstrząsnęła całym lokalnym środowiskiem sportowym. Malinowski był znanym i lubianym przez kolegów piłkarzem. Na boisku uchodził za prawdziwego wojownika.


Od tamtej pory regularnie co roku – Legion Głowaczów – ostatni klub, w którym grał Malinowski, organizuje memoriał jego imienia.


W imprezie chodzi przede wszystkim o spotkanie się i wspólną zabawę na boisku. W tym roku piłkarsko najlepsza okazała się drużyna gospodarzy, która z kompletem punktów wygrała Memoriał.


Na drugim miejscu z dwoma zwycięstwami na koncie uplasowało się Mazowsze Grójec, które wyprzedziło dzięki lepszemu bilansowi bezpośredniego spotkania Kolegów z Kozienic. Czwarta była KS Warka, a piąte miejsce przypadło drużynie Przyjaciele Daniela.

Mateusz Adamski

Wyniki Mazowsza Grójec:

Mazowsze – Przyjaciele Daniela 2:0
Gole: Złoch, Lisiecki

KS Warka – Mazowsze 3:1
Gol: Dusiński

Mazowsze – Przyjaciele z Kozienic 6:5
Gole: Dusiński (4), Złoch, Sobczyk

Legion Głowaczów – Mazowsze 7:0  

Relacja video z Memoriału autorstwa Pana Witolda Batte:

TAGI:

Komentarze (1):

ff; 21 grudnia 2014, 16:45

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

ITD: kierował bez uprawnień niesprawną wywrotką Kierowca wywrotki i zarazem przedsiębiorca nie posiadał waż...
Trafią na 3 miesiące do aresztu za pobicie i uszkodzenie ciała Najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie dwaj sprawcy, któ...
Kierowca zapomniał o wyroku sądu. Czekają go surowe konsekwencje Surowe konsekwencje czekają kierującego, który najwyraźniej...
Gdzie zamówić fronty do szafek? Wybór odpowiednich elementów do kuchni czy łazienki ma...
Na tę wiadomość kierowcy czekali wiele lat! Rusza budowa ronda w Żdżarach Już wkrótce, ruszy długo oczekiwana przebudowa skrzyżowania...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.