Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Paulina Cupryjak z CKZiU w Nowej Wsi po raz drugi stypendystką Premiera

4 grudnia 2016; 12:24

Grojec24.net

0 komentarzy

Fot. CKZiU w Nowej Wsi Fot. CKZiU w Nowej Wsi

29 listopada 2016 r. w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu odbyła się uroczystość wręczenia Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

News will be here

Stypendium przyznawane jest za wybitne osiągnięcia w nauce najlepszym uczniom szkół ponadgimnazjalnych. Może je uzyskać tylko jeden uczeń z danej szkoły, który  musi spełnić określone przepisami prawa wymagania, między innymi otrzymać promocję z wyróżnieniem – średnia ocen nie niższa niż  4,75. W tym roku stypendium otrzymało 70 uczniów z terenu Delegatury w Radomiu Kuratorium Oświaty w Warszawie.

Wśród najlepszych z najlepszych znalazła się Paulina Cupryjak uczennica klasy III Technikum  im. Tomasza Nocznickiego w Nowej Wsi w zawodzie technik ekonomista. Paulina została po raz drugi stypendystką Premiera. W ubiegłym roku reprezentowała naszą szkołę ze średnią ocen 5,05, a w bieżącym  roku ze średnią 5,4.

Stypendia i pamiątkowe dyplomy z podpisem Pani Premier Beaty Szydło wręczyli stypendystom Pani Aurelia Michałowska Mazowiecki Kuratora Oświaty i Pan Krzysztof Szewczyk Dyrektor Delegatury w Radomiu.

Paulinko jesteśmy z Ciebie dumni. Serdecznie Ci gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Społeczność szkolna CKZiU

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

ITD: kierował bez uprawnień niesprawną wywrotką Kierowca wywrotki i zarazem przedsiębiorca nie posiadał waż...
Trafią na 3 miesiące do aresztu za pobicie i uszkodzenie ciała Najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie dwaj sprawcy, któ...
Kierowca zapomniał o wyroku sądu. Czekają go surowe konsekwencje Surowe konsekwencje czekają kierującego, który najwyraźniej...
Gdzie zamówić fronty do szafek? Wybór odpowiednich elementów do kuchni czy łazienki ma...
Na tę wiadomość kierowcy czekali wiele lat! Rusza budowa ronda w Żdżarach Już wkrótce, ruszy długo oczekiwana przebudowa skrzyżowania...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.