Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Grójcu odbyła się uroczystość związana z powołaniem na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Grójcu kom. Pawła Kalinowskiego. Rozkaz o objęciu stanowiska wręczył Zastępca Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Policji mł. insp. Kamil Borkowski.
Uroczysta zbiórka z okazji objęcia stanowiska Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Grójcu odbyła się dzisiaj w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Grójcu. Podczas uroczystości Zastępca Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Policji mł. insp. Kamil Borkowski, w obecności Komendanta Powiatowego Policji w Grójcu podinsp. Wojciecha Brandta wręczył kom. Pawłowi Kalinowskiemu rozkaz o powołaniu na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Grójcu. W uroczystości wzięli również udział przedstawiciele władz samorządowych, instytucji oraz policjanci i pracownicy cywilni tutejszej jednostki Policji. Wszyscy zgromadzeni życzyli kom. Pawłowi Kalinowskiemu sukcesów zawodowych na nowym stanowisku.
Kom. Paweł Kalinowski ma 39 lat, służbę w Policji pełni od 1999 roku. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz magistrem pedagogiki resocjalizacyjnej. Na początku służby przez 4 lat związany był z SPPP KWP zs. w Radomiu. W latach 2003 – 2008 pełnił służbę w Wydziale Kryminalnym KWP zs. w Radomiu. Od 2008 pełnił funkcję eksperta Wydziału do Zwalczania Zorganizowanej Przestępczości Narkotykowej Centralnego Zarządu w Radomiu Centralnego Biura Śledczego Policji.
podkom. Agnieszka Wójcik
KPP Grójec
Tp
26 września 2015, 12:33
Radom opanowal juz as aurecie i teraz policje.
nxman
29 września 2015, 19:35
Bubu! Z Radomia przychodzą najlepsi!
bubu
27 września 2015, 14:31
Jeszcze nic dobrego z Radomia nie przyszło
Czaro
3 września 2020, 18:17
Co sie dzieję z kierowca po odejściu z Grójca