Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Pędził volkswagenem przez Kozietuły o 76 km/h za szybko

16 listopada 2022; 10:53

Informacja prasowa

4 komentarze

Fot. KPP w Grójcu Fot. KPP w Grójcu

W ubiegłym tygodniu kierowcy poruszający się drogami powiatu grójeckiego mieli okazję spotkać patrole Wydziału Ruchu Drogowego z grójeckiej komendy działające w ramach Mazowieckiej Grupy „Speed”. 37-latek pędził volkswagenem 126 km/h w terenie zabudowanym.

News will be here

Cechą charakterystyczną patroli SPEED jest dynamiczna kontrola prędkości z pominięciem granic administracyjnych własnych jednostek. Patrole SPEED mogą pojawić się na każdej drodze na Mazowszu. Policjanci z grupy SPEED to doświadczeni funkcjonariusze ruchu drogowego, mający do dyspozycji radiowozy wyposażone w system rejestracji wykroczeń drogowych. Wykorzystują również ręczne mierniki prędkości z rejestracją obrazu do zwalczania agresywnych zachowania na drodze, które powodują śmiertelne zagrożenie nie tylko dla osób podróżujących pędzącym pojazdem, ale również dla pozostałych uczestników ruchu drogowego.

W minionym tygodniu policjanci mazowieckiej grupy SPEED ujawnili 135 wykroczeń na drogach powiatu grójeckiego, 129 z nich dotyczyło przekroczenia dopuszczalnej prędkości. Stróże prawa nałożyli 117 mandatów karnych, zatrzymali 1 prawo jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym oraz 7 dowodów rejestracyjnych.

W niedzielę przed godz. 16:00 w Kozietułach 37-latek kierujący volkswagenem przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 76 km/h. Za popełnione wykroczenie policjanci nałozyli na niego mandat karny w kwocie 2500 zł oraz zatrzymali prawo jazdy.

nadkom. Agnieszka Wójcik

TAGI:

Komentarze (4):

Turkuć podjadek ; 16 listopada 2022, 22:33

I dlatego nie jeżdżę VW, te auta mają zbyt piekielną moc :-)

qba; 17 listopada 2022, 05:57

333 m,dobru snajper,niechpokaze wyniki ze strzelnicy.Nie wspominajac ze producent gwarantuje poprawnosc pomiaru do 70 m.

Maciek; 17 listopada 2022, 10:38

Za takie coś to nie zabierać prawka na 3 miesiące, ale zamykać na 3 miesiące. Niech ma czas pomyśleć.

Polak; 19 listopada 2022, 07:42

Kiedy policjanci będą karani mandatami i kiedy kasta sędziowska zostanie pozbawiona immunitetów.Prokuratorzy ,posłowie .....żeby nie ta unia w która nas wpierd...il Miller z Kwaśniewskim to by już to było załatwione,oni kur..a mogą łamać prawo nadal,bo kryją się nawzajem.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

ITD: kierował bez uprawnień niesprawną wywrotką Kierowca wywrotki i zarazem przedsiębiorca nie posiadał waż...
Trafią na 3 miesiące do aresztu za pobicie i uszkodzenie ciała Najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie dwaj sprawcy, któ...
Kierowca zapomniał o wyroku sądu. Czekają go surowe konsekwencje Surowe konsekwencje czekają kierującego, który najwyraźniej...
Gdzie zamówić fronty do szafek? Wybór odpowiednich elementów do kuchni czy łazienki ma...
Na tę wiadomość kierowcy czekali wiele lat! Rusza budowa ronda w Żdżarach Już wkrótce, ruszy długo oczekiwana przebudowa skrzyżowania...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.