Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Petycja w sprawie żłobka w Grójcu

17 września 2018; 09:38

Grojec24.net

0 komentarzy

Od kilku lat na terenie miasta Grójec nie funkcjonuje żaden żłobek publiczny, co utrudnia życie zawodowe wielu młodym matkom - czytamy w petycji do Burmistrza i Rady Miejskiej.

News will be here

Panie Burmistrzu, Szanowna Rado (miasta Grójec w woj. mazowieckie),

Piszemy do Państwa w celu zwrócenia Waszej uwagi na poważny problem, który dotyka mieszkańców Grójca i okolic, a przede wszystkim rodzin z małymi dziećmi do lat 3.

Od kilku lat na terenie miasta Grójec nie funkcjonuje żaden żłobek publiczny, co utrudnia życie zawodowe wielu młodym matkom (które nieraz są zmuszone do porzucenia pracy lub do zatrudniania niewykwalifikowanych opiekunek w celu redukcji kosztów) oraz nie daje najmłodszym mieszkańcom naszego miasta żadnych szans na odpowiedni rozwój już od najmłodszych lat pod okiem wykwalifikowanych opiekunów. Kilka lat temu w przedszkolu przy ul. Laskowej była utworzona grupa żłobkowa, ale została zamknięta. Tam nasze dzieci mogły zdobywać nowe umiejętonści oraz rozwijać się zarówno intelektualnie jak i społecznie. Niestety teraz nie mają takiej możliwości.

Co prawda na teranie miasta są trzy prywatne placówki, ale ilość miejsc jest w nich ograniczona, a koszty posłania tam dziecka są dość spore, ok. 1000 zł za miesiąc. Wielu rodziców nie stać na takie wydatki.

Piszemy do Pana, by zwrócić uwagę Pana i Rady na problem związany z brakiem żłobka, który naprawdę jest dużym dylematem dla bardzo wielu rodzin naszego miasta.

Prosimy o zrozumienie naszych potrzeb i podjęcie stosownych działań.

Rodzice i opiekunowie dzieci do lat 3 oraz wszystkie osoby, które popierają petycję.

https://www.petycjeonline.com/petycja_w_sprawieobka_w_grojcu

TAGI:

Komentarze (0):

Na razie nie ma żadnych komentarzy - Twój może być pierwszy!

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

ITD: kierował bez uprawnień niesprawną wywrotką Kierowca wywrotki i zarazem przedsiębiorca nie posiadał waż...
Trafią na 3 miesiące do aresztu za pobicie i uszkodzenie ciała Najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie dwaj sprawcy, któ...
Kierowca zapomniał o wyroku sądu. Czekają go surowe konsekwencje Surowe konsekwencje czekają kierującego, który najwyraźniej...
Gdzie zamówić fronty do szafek? Wybór odpowiednich elementów do kuchni czy łazienki ma...
Na tę wiadomość kierowcy czekali wiele lat! Rusza budowa ronda w Żdżarach Już wkrótce, ruszy długo oczekiwana przebudowa skrzyżowania...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.