Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Nastolatkowie wpadli z narkotykami

22 czerwca 2020; 12:58

Informacja prasowa

6 komentarzy

Kryminalni z Grójca zatrzymali pięć osób które posiadały i handlowały środkami odurzającymi. Wszyscy to 16-latkowie, którzy teraz odpowiedzą za swoje czyny przez sądem do spraw dla nieletnich.

News will be here

Policjanci z Grójca rozpoczęli realizację w trakcie, której u dwójki osób ujawnili środki odurzające. 16-letnia dziewczyna miała przy sobie marihuanę, która jak ustalono wcześniej została jej przekazana przez zatrzymanego rówieśnika.

To był tylko początek do dalszych działań zaplanowanych przez grójecką Policję. Realizując materiały w sprawie funkcjonariusze zatrzymali kolejne trzy osoby. Wszyscy posiadali marihuanę. W trakcie czynności policjanci przy zatrzymanych ujawnili między innymi fifki oraz wagę służącą do dzielenia porcji narkotyków.

Materiały w sprawie nieletnich już trafiły do Wydziału Rodzinnego i Nieletnich w grójeckim sądzie, przed którym nastolatkowie odpowiedzą za swoje czyny. 16-latka odpowie za posiadanie marihuany, natomiast jej kolega za udzielanie środków odurzających. Kolejne osoby usłyszały zarzuty posiadania, udzielania oraz handlu środkami odurzającymi. Tylko w tym roku grójeccy policjanci zatrzymali 47 osób popełniających przestępstwa, o których mowa w ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii.

Przypominamy, że za przestępstwa narkotykowe odpowiadają również osoby małoletnie. Okres wakacyjny niesie ze sobą zagrożenia, wynikające z prostego faktu, że młodzież nagle ma nadmiar czasu wolnego. Niektórzy wykorzystują ten czas pożytecznie, niestety niektórzy zaczynają eksperymentować z papierosami, alkoholem, narkotykami czy innymi używkami. Policjanci dobrze o tym wiedzą i kontrolują miejsca, w których gromadzą się młode osoby.

Przestrzegamy przed popełnianiem życiowych błędów oraz niebezpiecznych w skutkach zdrowotnych zażywania narkotyków i dopalaczy.

Autor: kom. Agnieszka Wójcik

TAGI:

Komentarze (6):

hehe; 22 czerwca 2020, 14:08

dymy kurde

Robert; 22 czerwca 2020, 22:32

Marysia powinna być na legalu ale od 18 jak alko

Obywatel; 23 czerwca 2020, 09:07

Odezwała się " przyszłość narodu ".

Mieszkaniec ; 24 czerwca 2020, 15:29

A w nosie z tym.Zapraszam do Grójca na osiedle centrum,zobaczycie Państwo jaki burdel jest koło śmietników , spółdzielnia od zeszłego tygodnia nawet palcem nie kiwnęła.Zresztæ nie po raz pierwszy.Kolo bloku Jana Pawła można się o ten pierdo....nik przewrócić.Rozwalają to psy ,koty i ptaki , jeszcze trochę to spółdzielnia wychoduje na tym koronaśmietnikus.

Do_Mieszkaniec; 25 czerwca 2020, 09:14

Tu umieszczaj komentarze do artykułu. Jak masz bałagan na swoim osiedlu to pisz do zarządcy. Pisz i dzwon do spółdzielni. A nie trujesz nie na temat.

jazdaa; 4 lipca 2020, 21:23

Komentarz został ukryty z powodu naruszenia zasad komentarzy.

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Mazowsze Grójec i FC Mundialito zapraszają piłkarskie młode talenty na TESTY W czwartek, 20 czerwca na stadionie GOS w Grójcu odbędą si...
Będą zmiany personalne w parafiach z terenu powiatu grójeckiego Archidiecezja Warszawska opublikowała w poniedziałek...
Trzy awanse! Rewelacyjna wiosna młodzieży Mazowsza Grójec! Kapitalnie spisały się zespoły młodzieżowe grójeckiego...
Przedszkole nr 4 w Grójcu kończy 40 lat! Publiczne Przedszkole nr 4 w Grójcu rozpoczęło działalność...
Półkolonie z Mazowszem Grójec! Zapisy trwają! GKS Mazowsze Grójec zaprasza do udziału w zajęciach...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.