Po godzinie 18.00 na drodze krajowej nr 50 w miejscowości Konie (gmina Pniewy) doszło do kolizji z udziałem osobowego volkswagena gola i ciężarowego volvo.
Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący volkswagenem golfem mężczyzna wjechał na drogę krajową nr 50, nie ustępując pierwszeństwa nadjeżdżającemu od strony Sochaczewa pojazdowi ciężarowemi marki volvo. - Na szczęście nikomu nic się nie stało. Obaj kierowcy byli trzeźwi - informuje nadkom. Agnieszka Wójcik z Komendy Powiatowej Policji w Grójcu. Obecnie ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo. - Utrudnienia mogą potrwać jeszcze około godziny - podaje nadkom. Wójcik.













Pierwsza drużyna, trener Bartosz - znowu zaciąg i płacenie...
11 godzin temu
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
24 godziny temu
Tiry stanęły w ogniu. W jednym były zbiorniki gazu
przedwczoraj, 21:51
Bartosz Kobza nowym trenerem piłkarzy Mazowsza Grójec
przedwczoraj, 11:20
PILNE! Karambol na S7 Grójec - Białobrzegi. Droga zablokowana
przedwczoraj, 10:00
Ogłoszenia