W piątek po godz. 15 na drodze ekspresowej S7 na wysokości miejscowości Kępina doszło do wypadku z udziałem czterech samochodów.
Droga w kierunku Radomia jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy drogą 728 lub drogą lokalną w Grójcu w kierunku Skurowa.
Komenda Powiatowa Policji w Grójcu podaje, że wstrzymania ruchu potrwają do 2 godzin.
Na miejscu pracują służby.















Karol
16 maja 2026, 12:59
Mój wujek nie mógł wyjś z Insigni bo jakiś baran wogule nie zaczął hamować dzięki Bogu że wszystko jest okej . Gdyby wujek nie uciekał w prawo to pewnie już ich by nie było ,samochód do kasacji