Grójec, Powiat Grójecki - portal Grojec24.net
Autoryzowany punkt sprzedaży Bruk-bet Bruk Designer Olszany

Pieszy potrącony na pasach!

6 kwietnia 2016; 11:56

Informacja prasowa

16 komentarzy

Do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych przy ulicy Józefa Piłsudskiego w okolicy dworca PKS około 9 rano. W wyniku potrącenia 86-letni mężczyzna doznał urazu głowy oraz stracił przytomność.

News will be here

Polecamy

Kierujący pojazd marki Renault Laguna - mieszkaniec Grójca - potrącił mężczyznę, który przechodził przez ulicę w sposób prawidłowy. Poszkodowany został przewieziony do grójeckiego szpitala, gdzie odzyskał przytomność. Z uwagi na wiek został w placówce na obserwacji.

Zarówno sprawca jak i poszkodowany byli trzeźwi. Ruch na miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo, z uwagi na konieczość wykonania przez fukncjonariuszy oględzin miesca zdarzenia.

Rzecznik Prasowy KPP Grójec Agnieszka Wójcik

TAGI:

Komentarze (16):

Katarzyna_M; 6 kwietnia 2016, 12:27

Witam

Rodzinę Potrąconego bardzo proszę o kontakt na adres email:
m.katarzyna855@gmail.com

Zniesmaczony; 6 kwietnia 2016, 14:44

A Katarzyna jak zawsze tylko czeka na takie "okazje"... żenada

do Katarzyny; 6 kwietnia 2016, 15:07

Trochę więcej kultury. Mój przedmówca ma rację "żenada". Czyhasz jak te holowniki na stłuczkę.

UWAGA !!!; 6 kwietnia 2016, 15:21

Osoba posługująca się e-mailem: "m.katarzyna855@gmail.com" - próbuje wyłudzać odszkodowania od ofiar wypadków (lub ich rodzin).

WGR; 6 kwietnia 2016, 15:24

"Katarzyna_M" - to chyba jakaś naciągaczka ...
Jej mail jest w komentarzu przy wszystkich okolicznych wypadkach ...

voktor; 6 kwietnia 2016, 17:41

Witam, poszkodowany był przytomny cały czas

cb radio; 6 kwietnia 2016, 19:43

czy to nie reklamująca przez cb radio odszkodowania ??? telefon też podaje legalnie. Hiena.

...; 6 kwietnia 2016, 19:59

Bydle, nie hiena ... tylko czeka, aż ktoś zostanie poszkodowany ...

kierowca; 7 kwietnia 2016, 08:53

"Przechodził w sposób prawidłowy...." - jak rozumie: zatrzymał się przed wejściem na ulicę spojrzał w lewo potem w prawo i ponownie w lewo. Po upewnieniu się że nic nie jedzie wszedł na ulicę, i to potwierdzają świadkowie zdarzenia? Bo jeśli nie to po prostu wtargnął na ulicę a kierujący pojazdem nie miał szans wyhamować z dozwolonej w tym miejscu prędkości. Piesi chodzą jak święte krowy i uważają że zawsze mają pierwszeństwo. Trzeba zwracać na to również uwagę szanowna POLICJO i upominać, a nie tylko czyhać cywilnym Oplem na przekraczających prędkość żeby zrealizować PLAN.

kierowca 2; 7 kwietnia 2016, 11:18

Raz w tym miejscu wyszedł mi na przejście pieszy zza busa (metalowy bez szyb bocznych i tylnych). Jadąc z naprzeciwka i mijajac tego busa, zobaczyłem pieszego na połowie ulicy. Pole widzenia zasłonięte przez busa-blaszaka. Ponieważ tam się powinni jeżdzić 30-40 km/h ( a nie zap. 70), miałem miejsce i czas żeby zareagować.

Generalnie blaszaki i auta z ciemnymi szybami to masakra. Tam powinni walić mandaty za szybką jazdę na okrągło.

kierowca; 7 kwietnia 2016, 14:42

W tym miejscu dozwolona prędkość to 50 km/h. 40 km/h jest na odcinku , który zaczyna się przed szkołą nr 1 i kończy za starą policją. Jak jedziemy 50 też wyhamujemy chyba, że pieszy nagle wchodzi na pasy tuż przed nadjeżdżający samochód. Niestety tak się często zdarza, że idąc chodnikiem nagle skręca i wchodzi na pasy lub rowerzyści wjeżdżają. Jednak trzeba na moment się zatrzymać, bo nieraz kierowca nie ma żadnych szans na zahamowanie nawet jadąc z prawidłową prędkością.

kierowca 2; 7 kwietnia 2016, 16:42

Ja w tym miejscu jeżdże wolniej. Akurat to takie miejsce, w którym powinno się prowadzić szkolenia z bezpiecznego zachowania na drodze / pasach. Tym bardziej, że są tam parkingi i samochody parkujące, które wszystkim ograniczają widoczność.

bodziu; 8 kwietnia 2016, 10:47

Niedawno miałem podobny przypadek ... w tej okolicy, pieszy wylazł za busa który właśnie przejechał ... młody zdrowy chłop zanim bus odsłonił cały pas.... on już był prawie w jego połowie. Jechałem wolno to awaryjnie wyhamowałem.
Ludzie po wprowadzeniu nowych przepisów łażą jak święte krowy... nawet jak widzą że nadjeżdża pojazd i tak pakują się na pasy.

SPINKA; 11 czerwca 2016, 13:21

NIE HIENA A MOŻE TAKĄ MA PRACĘ POMYŚLCIE ZANIM KOGOŚ OSKARŻYCIE

do 60 km / godz; 11 czerwca 2016, 17:24

Jeśli jest znak do 60 na godz to trzeba tak zapuierd... czemu na kursach nie uczą logicznego myślenia? kupi sobie taki bałwan fure i myśli, że jest na pustyni, kiedy wreszcie policja zacznie jeździć na prywatnych numerach i walić baranom bez pomyślunku, mandaty. Myśli taki burak, że pieszy czy rowerzysta mają jakieś szanse w zderzeniu z kupą złomu metalowego. A pani Katarzyna dobrze robi, jak jeden z drugim OSŁEM zapłacą duże odszkodowanie to może wtedy zaczną myśleć co niektórzy, że należy zwolnić w miejscu dużych skupisk ludzkich, mimo iż znak nakazuje trochę szybszą jazdę.i tyle w temacie.

...; 13 czerwca 2016, 07:44

... drukowane litery - tekst pisany w ten sposób charakteryzuje ludzi zamkniętych w sobie, nieprzewidywalnych w działaniu, ukrywających przed światem swoją prawdziwą twarz ...

Napisz komentarz:

Twój nick:

Treść komentarza:

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja portalu Grojec24.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady komentarzy.

 

Najnowsze artykuły

Włamał się i ukradł zaparkowany na podwórku samochód Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 40-...
Czy przechowywanie żywności w lodówce jest bezpieczne? Przechowywanie żywności w lodówce jest praktyką powszechnie...
Remonty czterech dróg w gminie Grójec zakończone! Wiosna jeszcze trwa, a my już zakończyliśmy remonty...
Prezydent Aleksander Kwaśniewski przyjedzie do Grójca Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Grójcu zaprasza na...
Łączność w Twoim kasku motocyklowym: jak znaleźć idealnego towarzysza drogi? Łączność jest bardzo istotna dla motocyklisty. Dzięki niej...

Najnowsze ogłoszenia

Firmy z Grójca i okolic

OSK MANEWR PATRYK TOMASZ KUJAWA Dlaczego My? Odpowiedź jest prosta i zawarta w tym krótkim opisie.

2013-2023 © Grojec24.net - informacyjny portal mieszkańców Grójca i Powiatu Grójeckiego.

Wydawcą portalu jest AaaMedia.pl.